Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-04-16 12:19:45
 
fogtunder76
Engem már tegnap óta ráz a hideg az idegtől, pedig kint végre nyár van :) Már semminek nem merek utánaolvasni, nehogy hiú reményekbe ringassam magam. Szorítok neked! Ezek az utolsó napok a legnehezebbek. Hiába fogadtam meg, hogy ebben a hónapban nem görcsölök rá, de egyszerűen nem megy. Amikor már csak egy hajszál választja el az embert a jó hírtől, nem tud vele nem foglalkozni. Már most látom,hogy holnap reggel remegve fogok a lázmérőért nyúlni :(
Mirmite
2013-04-16 12:17:58
 
Plumeria Fogtündér!

Szorítok nektek!
Én nagyon örülnék akármelyikőtök görbéjének!
Szépek nagyon:)
Én lassan készülök a következő hónapra.
fogtunder76
2013-04-16 12:07:08
 
sziasztok :)
Ma így állok :)
Plumeria, azt hiszem egy cipőben járunk :) Nekem már attól van hányingerem hogy betegre izgulom magam :D
plumeria14
2013-04-16 11:59:18
 
Sziasztok,
csendes megfigyelőként már régóta olvasgatlak benneteket és látom, hogy milyen jó csapat vagytok, támogatjátok, biztatjátok egymást. Nekem egy nap van a nemvártig, és azt hiszem, hogy egy kis drukk most nagyon jól jönne nekem. Már régóta próbálkozunk a babával, de a hőmet csak 5 hónapja vezetem.
KatkaManó
2013-04-16 11:03:01
 
Jól rátok ijeszt ez az április a sok furcsa görbével !
Aztán április végére mindenki jól bebabásodik :D

Én továbbra is fent tartom az ajánlatomat én várom most a nem vártat helyettetek :D
Moha13
2013-04-16 10:36:34
 
KatkaManó

:D:D:D
Moha13
2013-04-16 10:35:56
 
Ebonique

Én is nagyon reménykedek az áprilisban...de minden annyira furi, hogy már nem is tudom...
Talán pont a sok furcsaság miatt fog most összejönni anyák napjára egy pozi teszt...:):):)
KatkaManó
2013-04-16 10:35:46
 
Moha13 !

Az együttlevés mindig jóóóóó :P
Hajrá :D
Ebonique
2013-04-16 10:33:20
 
Moha lehet nem is kell mert két hét múlva pozi lesz a teszted:) Én sem tervezem, hogy valaha iszok még ilyen teát. De azt olvastam, hogy a rendes ciklusnak bezavarhat. Meg azt is olvastam, hogy csak 2 hónap múlva fejti ki a hatását... én csak 2 naponta 1 csészével ittam össz-vissz 6 napig... :D mégis kicsit véreztem amit soha nem produkáltam még előtte se utána se. Lehet másnak jó de én nem rizikózok vele:)
Moha13
2013-04-16 10:22:41
 
Ebonique

Hogy én többet ciklus első felében nem iszok cickateát, az biztos...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!