Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monalizi
2013-04-15 15:58:40
 
Szia nyuszifül. Én ugyan így jártam 8 éve és most egy gyönyörű lányom van. Nem látta úgy volt hogy lehet hogy méhen kívüli terhesség és közbe csak túl korán mentem és a lányom nagyon kicsi volt. kis súlyal is született.Szorítok és ne add fel. Én meg a görbém miatt aggódom.Remélem holnap nem jön meg és nem ér újból csalódás.
Mirmite
2013-04-15 15:47:27
 
Nyuszifül


Még ne mondj le róla mert lehet hogy túl
korai volt az ultrahang,lehet hogy szerdán már
látni fogja a másik doki a picikédet!
Szorítok értetek nagyon!
Nyuszifül
2013-04-15 15:40:14
 
Fogtündér! De! szerdán megyek egy másik dokihoz!
fogtunder76
2013-04-15 15:29:56
 
Nyuszifül
Nagyon sajnálom :( De biztos ez? Hallottam már olyant is hogy az orvos nem vette észre az ilyen fiatal babát! Akkor ha ott a lepény még nem jött meg? Nem akarod megnézetni magad másik orvossal is?
Nyuszifül
2013-04-15 14:53:47
 
Sajnos nincs baba :( Üres a petezsák! a méhlepény ott van, de a baba nincs :(
fogtunder76
2013-04-15 14:27:47
 
Tesztelni szombaton szeretnék ...akkor leszek 37 éves :D Ezt kértem ajándékba az égiektől :)
Csak bírjam ki addig, még jó h nincs a közelünkben patika vagy drogéria :D
fogtunder76
2013-04-15 14:26:22
 
Moha :) Ha téged nem ijeszt meg én drukkolok az ikrekhez neked :D Isten éltesse a cickafarkat :D
És ha nekem bejön a palástfű, akkor azt is a hőemelkedésemért :)
...mi az a trifázisos görbe? :) Lehet szégyen részemről, de nem tudom mit jelent :) Amúgy már attól elsírtam magam ahogy "láttam" mennyire örülsz a görbémnek :D
Moha13
2013-04-15 14:19:42
 
fogtunder

!!! de hát, ez egy trifázisos görbe!!! :):):)
Nagyon ígéretes! :)
Mikor tesztelsz?

Egyébként én is arra tippelek, hogy talán több tüsző ért meg, valószínűleg a cicka miatt...amúgy is volt peteérésem, úgy látszik, felturbózta...:D
fogtunder76
2013-04-15 13:50:54
 
sziasztok lányok :)
Hát teljesen kétségek közt vagyok most a teák miatt :( A cickafark tényleg összezavart mindenkit?
Palástfűről is vannak rossz tapasztalatok? Én azt ittam péntekig....azóta "befostam" és nem merem.
Amúgy sztem annyit méregettem a hőmet már hogy megint kifogyott az elem :)
Moha az én tippem: esetleg nem volt 3 tüszőrepedésed? :D az is lehet hogy 3-as ikreid lesznek :D :D Persze én csak szépet és jót kívánok neked ... ;-)
A termékeny április egyik jóslója én voltam...még tartom a téteket :D
Nyuszifül veled mi a helyzet? :)
Mritu, esküvő hogy sikerült? :)
valaki1985
2013-04-15 12:31:50
 
Moha, nekem a cickafark nagyon megzavarta a ciklusom amikor ittam. 14 napig ittam, majd abba hagytam és 28-30 nap helyett 23 napos lett a ciklusom!

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!