Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-04-18 11:01:04
 
fogtunder76
nekem jövő hét pénteken lesz a szülinapom...addigra tutira pozitívnak kell lennie a tesztnek.
Én is olvastam valami hasonlót, amit írtál a barnázással kapcsolatban, de ilyenkor elbizonytalanodik egy kicsit az ember.
Az ovu teszttel kapcsolatban hallottam/olvastam olyat, hogy jóstesztnek is hívják. Az előbb csináltam egyet és két két csíkos, bár a tesztcsík egy kicsit halványabb, mint a kontroll csík. Tegnap egyáltalán nem jelent meg a tesztcsík. Ennek ellenére még bizonytalan vagyok, bár egyre inkább azt érzem, hogy most teljesen mást és máshol érzek, mint menszi előtt...
fogtunder76
2013-04-18 10:26:20
 
....a barázást mi okozhatja? Az én tippem az lenne hogy (valami ilyesmit olvastam is valahol) hogy a szervezeted "emlékszik" arra hogy neki menstruálni kellene, de ugye nem fog :D ..mert már az új élet szunnyad odabent :)
Mikor lesz a szülinapod? Nekem szombaton :) ...nálunk akkor lesz a nagy tesztelés :)

Amúgy olyan szép idő van kint, én most jöttem meg a csavargásból. nem tudsz kimenni kicsit kertészkedni vagy valami...ami eltereli a figyelmed :) esetleg nagy séta barátnővel :)..pozitív gondolatok babákról :D
Épp ma jutott eszembe, vajon ezekre a napokra hogy emlékszünk majd vissza később, amikor éjszakákon át sírnak a babáin :D

Jaj, de nehéz nem erre gondolni! Én már minden éjjel a babámról álmodok. Jó aludni...álmomban már ölelhetem :))))

Szóval ne aggódj és ne félj, csak bízz :)
Moha13
2013-04-18 10:25:12
 
Én is hiányolom már nagyon Nyuszifült...mi lehet vele...
fogtunder76
2013-04-18 10:20:58
 
Plumeria
Még annyit mondanék hogy a holnapi teszt miatt mégse aggódj :D
Nekem nem volt még 1x sem pozitív tesztem :D ...de van 2 életrevaló csemetém ;-) A fiammal 6 hetes kismamaként sem mutatott ki semmit a teszt...
De azért remélem te nem így jársz majd, hanem holnap 2 óriási vastag csík lesz azon a teszten :)))))

Már olyan sokan írtátok hogy drukkoltok, köszönöm mindenkinek. Ha hiszitek ha nem, sokat segít amikor az ember lánya úgy istenigazából elszontyolodik!!! :)

Nyuszifül merre van? Mi lehet vele?
plumeria14
2013-04-18 10:19:26
 
fogtunder76
szerintem neked is reményteli a görbéd...én beírtam volna a magasabbat :) Ma én is itthon vagyok...egy cipőben járunk...lassan telik az idő, alig merek wc-re menni...tudom, túlparázom, de már annyira szeretnénk a babát és hát közeleg a szülinapom is :) Csak arra tudok gondolni, hogy mi lesz holnap reggel! Alig tudom elterelni a gondolataimat...ez lenne életem első terhességi tesztje, ezért is izgulok ennyire :)
Köszönöm biztató szavaidat, remélem, hogy a barnázás valóban jót jelent. De mi okozhatja ezt?
plumeria14
2013-04-18 10:14:09
 
Ebonique
igen, nekem az átlagosnál korábban van az ovum és az átlagosnál hosszabb a luteális fázisom, miközben a cikluson átlagosan 26 napos... Mindez akkor derült ki, hogy elkezdtem itt vezetni a hőmet.
Szerintem pedig tök szép a görbéd :) Gyakori, hogy az ovu után 2 nappal visszaesik a hőmérséklet, emiatt ne aggódj; nekem is volt már ilyen, utána szépen visszamegy.
Mirmite
2013-04-18 10:13:10
 
Moha

Én már májusra gyúrok:)
fogtunder76
2013-04-18 10:10:52
 
sziasztok :)
Így állok ma a nemvárt napján :)
Pliumeria,
teljesen megértelek h nem mersz tesztelni, 1 év próbálkozás után én is tele vagyok görcsökkel :( De a görbéd alakulása nagy reményekkel kecsegtet. És az hogy barnázol nem rossz!!!!! egyenesen nagyonjóóóóóóóóóóóóóóóó :D Nekem ilyen jelek után anno 9 hónapig nem jött meg :D
Ma 6:00 kor mértem 36,9-et 10 perccel később már 37,0 -et, de nem írtam be a magasabbat.
Pont ma vagyok szabadnapos...amikor ilyen nehezen telnek az órák...megjön-e ma? :(
Ebonique
2013-04-18 10:01:44
 
Plumeria iszonyat irigylésreméltó görbéd van:) már a 16. dpo-n vagy:)
mindig ilyen hosszú neked?
Én úgy érzem ez a hónap nekem nem fog összejönni ilyen randa görbét ritkán produkáltam...
plumeria14
2013-04-18 09:43:40
 
Moha13
...mármint a 2. negatív ovutesztes nap...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!