Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kata1127
2013-04-26 08:40:39
 
Jó Reggelt! Mai görbe barnás bordós folyással :(
kicsiila
2013-04-26 08:27:56
 
Terézia
Gratulálok! Akkor neked tényleg az oldal segített :)
Puder
2013-04-26 08:27:43
 
Jó reggelt :)

hónapok óta nem történt velem ilyen, elfelejtettem hőmérőzni :) ébredés után, mint akinek semmi dolga kimentem teát főzni, tettem vettem, és akkor esett le hogy hoppá, valami kimaradt. Visszaaltattam magam 10 percre, és utána megmértem (csak hogy valami mégis be legyen írva). Szóval most nem tudom hogy állok :) A ciklus.hu szerint holnap lesz ovum, itt még kicsit odébb jelzi, viszont a pg53al hétfőn, kedden és szerdán láttam páfrányokat. Az első héten iszogattam a cickafarkat, meg egyszer (kb. 3 napja) palástfüvet, de mindent kamillával keverve nagyon gyengén, viszont 3 napja már csak kamilla, az nem zavar be semmibe :)
A duplacsíkosoknak GRATULÁLOK, a napokban eldőlősökért szorítok :)
plumeria14
2013-04-26 08:23:18
 
Moha13
Nagyon szép a görbéd…a teszttel kapcsolatban azt javaslom, hogy csak vasárnap csinálj legközelebb tesztet (tudom, hogy nagyon nehéz kibírni), de a hormon terhesség esetén naponta megduplázódik és a grafikon szerint elvileg akkorra nem várod. Tudom, hogy ilyenkor az ember minél hamarabb szeretné tudni, hogy mi újság, de az is igaz, hogy jobb tutira menni. Remélem nem keserített el a mostani negatív teszt…lehet, hogy még korai volt.

Terézia
Gratulálok! Milyen utasításokat követsz? Ha már a 3. baba, akkor biztosan van nagyon sok jó tanácsod számunkra :)

maximail
én azt olvastam, hogy mindig ugyanazzal a hőmérővel, nagyjából ugyanakkor és ugyanott kell mérni… Másrészt KatkaManónak igaza van, ha tegnap nem mérted. Ilyenkor inkább ne írj be semmit, mert a rendszer magától is saccol és azt üres karikával jelzi.

Én ma így állok:
maximail
2013-04-26 07:59:25
 
Köszi!

Hát, igen. Holnap már okosabb leszek. Milyen vizsgálatokra mentek, illetve miken vagytok túl? Mi kedden megyünk először a PRI-be.
KatkaManó
2013-04-26 07:49:05
 
Maximail, köszönöm :)
De most tényleg nem vagyok elkenődve, mert hiszem azt, hogy sikerülni fog :)
Nem csak nekem hanem Nektek is :D

Szerintem nem szabadna hogy 2 tizedet felmenjen, mert új a hőmérő...de mivel csak saccoltad a tegnapit, így nem tudhatod, hogy az is elindult volna e fölfelé vagy sem.
Holnap kiderül :)
maximail
2013-04-26 07:38:23
 
Az én görbém ilyen. A tegnapi napot csak beírtam saccra az előzőek alapján. Szerintetek a hőmérők is olyanok, mint a mérlegek, lehet, hogy ma azért mutat ennyivel magasabbat, mert másik hőmérőm van?
maximail
2013-04-26 07:37:11
 
Terézia!

Gratulálok! :-)

Moha! Szerintem próbáld meg kivárni a nemvártat! Van, akinek csak azután mutatja ki egy héttel... :-)

KatkaManó!
Próbálok valami biztatót írni, de csak közhelyek jutnak eszembe, azt meg minek...

KatkaManó
2013-04-26 07:34:56
 
Köszi Moha nagyon aranyos vagy :)
De igazi csoda lenne ha babás lennék...
Sajnos érzem a jeleket is,szerintem csak azért késik, mert rásresszeltem hogy jöjjön már meg, hogy tudjak menni a hormon vizsgálatra :)

Én a helyedben 1 nappal azután tesztelnék, hogy nem jött meg ;)
Moha13
2013-04-26 07:15:56
 
KatkaManó

Még nem biztos hogy megjön, én szorítok Neked! :)

Igen, nem bírtam ki. HA ma teljesen negatív a teszt, akkor szerintetek holnap már lehet valami, vagy inkább holnapután teszteljek, ha nem jön meg?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!