Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-29 19:25:14
 
Sangria!

Köszi, majd megírom , persze. Eléggé izgulok, remélem tudok azért majd rendesen aludni... Azon jár az eszem, hogy miket akarok kérdezni, és ki ne felejtsek valamit... :-)
Mirmite
2013-04-29 19:21:55
 
DRI44

Üdvözöllek körünkben:)
Sok sikert neked is!!!
Mutatsz görbét?
Mirmite
2013-04-29 19:20:56
 
Plumeria

Szerintem is így lesz,felettéb érdekes:)

Mirmite
2013-04-29 19:14:36
 
Emerlány


3,5-6,0 között jó az éhgyomros vércukorszint.
Csak ezt mérték vagy egy óra múlva meg megint egy óra múlva is?Ha igen azoknak mi lett az eredménye?
Van pár cukros a családban csak ezért tudom.
plumeria14
2013-04-29 19:09:48
 
Mirmite,
holnap szerintem már erős színnel fogja jelölni a rendszer az ovudat, én megkockáztatom, hogy a 11. napon volt az ovud...aztán holnap kiderül :)
ancsika10
2013-04-29 19:09:26
 
Lányok! mutatom a görbém számomra felettébb furi:)Mi lesz ebből de az ovu tuti rossz helyen van
sangria
2013-04-29 19:08:30
 
Plumeria: köszi, aranyos vagy:-) 17-én megyek hormonokat nézetni meg konzultálni dokival.

Maximail: Nektek is szorítok, majd írd le, hogy milyen volt!

Puder: "pisilős" ovutesztet nem használsz? (nem mintha nekem akár az működne, de a többségnek azért igen).
Mindenesetre ha 2 naponta együtt vagytok, nagy baj nem lehet, a rendszer meg majd később besötétíti meg berakja az ovus napokat.

Az engem is érdekelne, hogy érdemes-e előfizetni. Valaki tudna írni tapasztalatot? Elvileg ugye akkor előre személyre szabottan berakja az ovu idejét, de ezt pár hónap görbevezetés után már nagyjából te is ki tudod számolni, meg akinek nem mindig ugyanolyanok a ciklusai, annak még így sem biztos, hogy pontos lesz.. (jaj, remélem nem írtam semmit, amit nem szabadna..)
Mirmite
2013-04-29 19:05:03
 
Moha Plumeria

26 napoak a ciklusaim,a hőmet nem régóta vezetem ez a
teljes 2 hónap az előzőben a 13. napon volt és mivel
van általában középídős fájdalmam is így azt mondom
hogy általában középen szokott lenni az ovum.Most nem
tudom miért de szerintem is a 10.napon lehett bár aznap
2 órával előbb kellett a szokásosnál kelnem tehát passz.
Azóta viszont csak emelkedik.Ovu tesztet csináltam szombaton
akkor pozi volt vasárnap már negatív.De az már a 11.12.
napon volt,lehet hogy a 10.en is pozi lett volna csak nem
gondoltam hogy ilyen korán kéne tesztelnem:)

Moha

Szigorúan 2 naponta:)
plumeria14
2013-04-29 18:50:33
 
sangria
Gondolom, fontos döntés volt ez az életetekben, örülök, hogy megléptétek és nagyon szorítok nektek, hogy a vizsgálatok eredménye jó legyen. Szerintem, ha most ezzel lesztek elfoglalva, akkor közben kopogtat a gólya is….

Mirmite
Tényleg érdekes a görbéd…szerintem korábban volt az ovud, mint ahova jósolta a rendszer - Mohával értek egyet. Általában hányadik napon szokott lenni?

napsugar24
Pedig szép a görbéd és a nemvárt még odébb van…

emerlány
akkor ebben a hónapban még kell menned egy vérvételre…ne várj addig, míg legközelebb mész a dokihoz, hívd fel, vagy kérd meg, hogy küldje el neked az eredményeket e-mailben.
Puder
2013-04-29 18:12:45
 
sangria

köszi :) ma néztem megint a pg53al, hogy mi a helyzet, és megint/még mindig pozitív. Az a gond, hogy nem tudom kibírni, hogy 1-2 óráig ne egyek és ne igyak tesztelés előtt, szóval nem nézegetem túl sűrűn :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!