Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-04-30 08:17:49
 
Sziasztok,
hát nem tudom,hogy ez a görbe most mit akar...nekem nem úgy tűnik, mintha emelkedne :( Igaz, a múlt hónapban is lassan indult az emelkedés...
Szerintetek?
Moha13
2013-04-30 08:13:21
 
ancsika10

Én csak folsavat (800 mikrogramm) szedek és halolajat (omega3 és E-vitamin komplex van benne). Ennyi. ezen kívül nagyon figyelek, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt egyek, meg úgy eleve egészségesen együnk mindenfélét, hogy hozzájussunk a szükséges vitaminokhoz.
Ami még szerintem fontos, hogy teljesen kiiktattuk a házból a vegyszereket már 2 éve, lecserélődtek a kozmetikai cikkeink (méreganyagmentes sampon, szappan, krém, smink, fluoridmentes fogkrém, kőolajas öblítők helyett ecet, mosogatáshoz öko mosogatószer vagy mosószóda, takarításhoz szintén mosószóda, ecet...tökéletesen ragyog minden, nem is értem, miért öntöttem addig a természetbe azt a sok agyonreklámozott mérgező tisztítószert).
Hát, ennyi. :)
Moha13
2013-04-30 08:04:23
 
Ancsika

Bocs, Náled nem azért szorítok, hogy kiderüljön, mi a gond, mert remélem, sikerült és nincs semmi gond. :)
Moha13
2013-04-30 08:03:35
 
Mupp, MAximail, Ancsika

Szorítok, hogy mielőbb kiderüljön, mi a gond.

Mupp

Nekem egyszer késett csak 5 napot, akkor, amikor nagyon vágytam babára éppen és kiderült, hogy az egyik munkatársam terhes. Úgy tűnik, annyira szerettem volna én is, hogy a szervezetem generált egy 5 napos reményt nekem...:X

ancsika10
2013-04-30 07:57:00
 
Szed valaki vmilyen terhesség elöti vitamint?
ancsika10
2013-04-30 07:54:05
 
Plumeria14!

Onnan gondolom hogy rossz helyen van hogy szombaton még nem volt ugye tüsző.a múlt hónapban is 11 nap kellett a tüszőérésig, de az valószínű hogy jó helyen volt akkor mert azon a napon csinálták az inszeminációt,tehát a doki szerint is ott volt.De mindjárt indulok uh-ra és meglátjuk.Csatolom a múlt havit
maximail
2013-04-30 07:18:56
 
Na, csajok!
Így lesz a gyönyörű görbéből nem szép görbe. :-( Tegnap pisilésnél már láttam is halvány barnás foltot, és úgy is érzem, hogy fog jönni. :-( Pedig még korai is... Na mindegy, úgyis mindjárt indulunk. Majd délután beszámolok, mi volt.

Napsugár! Én is úgy érzem, hogy nem bírom ezt már. Ti mióta próbálkoztok?
maximail
2013-04-30 07:16:21
 
Jaj, Mupp!
Sajnálom! Ez nagyon idegesítő. Én tavaly áprilisban voltam így, de akkor nekem egy hét késés után megjött...
napsugar24
2013-04-30 06:45:19
 
Sziasztok!
Sajna elindultam lefelé :-(
Azt hiszem bejelentkezek a Kááliba-ki tudja így is mikorra kapok időpontot. Nekem jön a nyári szünet, s akkor lenne jó járnom. Nekem még nem csináltak átjárhatóságit-volt már valakinek? Milyen?
Addig meg próbálkozunk, s jövő ciklustól kezdek 1 havi clostyt.
Kitartást mindenkinek-én már lassan úgy érzem, hogy nem bírom tovább
Mupp2
2013-04-29 23:54:02
 
Plumeria
Köszönöm szépen
Hat mar en sem tudom hogy mi a baj!
Terhessegre utaló jeleim nincsenek,annyi hogy faradtabbnak érzem magamat!!
Ha nem vagyok terhes akkor miért nem jön mar meg hogy legalább ha el is szomorodom de meg nyugszom!!!
Mindegy szerdán el megyek a házi orvosomhoz ha nem változik addig semmi,hátha ő előbb el küld vizsgálatokra!!!mert valami van velem en is érzem!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!