Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-04-30 09:11:53
 
Aranyos vagy Moha :)
De nálam muszáj, hogy minden redben legyen, mert mi tudjuk hogy a férjemnél van a gond.

Így ha velem minden rendben akkor jó eséllyel indulunk a lombiknak :)
Moha13
2013-04-30 09:00:43
 
KatkaManó

Köszi. :)
Egyébként szerintem jobb, ha nem lesz jó az eredmény, mert akkor legalább látszik, hogy mi lehet a gond...és lehet vele kezdeni valamit. Itt lentebb írta ancsiak pont, hogy náluk minden rendben van, ezért nem értik, miért késik a baba már két éve...szóval én inkább azért szorítok, hogy kiderüljön valami olyan, ami lehet ok, de nagyon könnyen orvosolható! :)
KatkaManó
2013-04-30 08:58:29
 
Neked is köszi Moha :)

Remélem ezek után legalább a vizsgálatok eredményei jók lesznek :)

Neked is szorítok :)
KatkaManó
2013-04-30 08:57:02
 
Köszi Plumeria14 :)
Az egészben az a rossz, hogy azért csoda lett volna, de mire elkezdtem reménykedni, hogy hátha mégis, addigra megjött...

De nem baj jön a nyár, jövő héten megyünk Sopronba és már alig várom :)

Nektek is kitartás :) Lesz még itt nagy Baby-boom :)
Moha13
2013-04-30 08:56:15
 
KatkaManó

Sajnálom...:(
Szorítok a vizsgálathoz...:)

Én ma nem akartam görbét csatolni, mert még nem érdekes, de azért...megmutatom, hogy már a 3. napon tartok...hamarosan megint buli...már alig várom, hogy elmúljon a mensim...:)
plumeria14
2013-04-30 08:41:16
 
Moha13
Az az érdekes, hogy az ovu tesztem vasárnap és hétfőn volt pozitív, ami ugyebár előre mutatja…ez a 10. és 11. napot jelenti, míg a grafikon a 10. napra tette be. Eddig a 9., 10., és 11. napokon volt ovum…hát meglátjuk.

KatkaManó
Sajnálom! Olyan rossz ez a késés, főleg, ha korábban mindig pontosan jött meg, mert reményt ad az embernek…eddig ezzel nincs is gond, csak akkor, ha ezután mégis megjön… Veled vagyunk, kitartás!
KatkaManó
2013-04-30 08:35:03
 
Hali, hát akkor ahogy ígértem....4 nap késés után...még soha sem késett, hogy most mi történt hát nem tudom.
De legalább csütörtökön tudok menni a hormon-profil vizsgálatra :)

Ancsika: Én Pharmaton Matuellet szedek, de a Gravidát is nagyon ajánlják.
Moha13
2013-04-30 08:31:35
 
Plumeria

Szerintem is emelkedik, meg a leesés is ott van előtte...hát, napok múlva kiderül.

ancsika10

Hű. Nagyon nehéz lehet így...mert ha tudja az ember, hogy mi van, tud vele valamit kezdeni...na de ilyenkor, amikor minden ok...kitartást tudok csak kívánni, és nagyon szorítok, hogy összejöjjön!
ancsika10
2013-04-30 08:28:39
 
Moha!
Látom nagyon figyelsz a részletekre:)én Femibion 800 szedek.Nálunk egyébként az a "baj"hogy nincs semmi kimutatható baj mert így nem is tudják kezelni a semmit mégis várat magára a trónörökös már lassan 2 éve
plumeria14
2013-04-30 08:18:48
 
azt akartam írni, hogy nekem nem úgy tűnik, mintha NEM emelkedne...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!