Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-04-29 22:46:41
 
Mupp2,
drukkolok neked...el sem tudom képelni mi lehet már...terhességi tünetek nem jelentkeztek még nálad?
Mupp2
2013-04-29 22:43:22
 
Nem tudtam várni lányok sajnos negatív lett a teszt!!!
Mar ki vagyok:((((
Nem tudom en sem hogyan működik itt az ultrahang!!
Házi orvosom van szerdán el megyek hozza akkor lesz szabadnapom!!!
Ebbe bele lehet örülni!!!
plumeria14
2013-04-29 22:03:31
 
Mupp2
A hőd még mindig fent van…nem is értem, hogy a doki mire vár…miért nem küldött el most vérvételre? Az ultrahangon nem látott még semmit? Nincs ott háziorvosod? Őt megkérhetnéd, hogy írjon neked beutalót, bár nem tudom, hogy nálatok hogy megy ez. Én biztos megőrülnék, hogy még mindig nem tudod, most akkor van-e baba…Vajon miért nem mutat semmit a teszt? Próbáltad már többfélével? Jó fej, várj még két hetet, addig meg „bolondulj meg”…
Mirmite
2013-04-29 21:41:53
 
Mupp2

Hát ha kibírod akkor szerintem csak reggel tesztelj:)
Addig is megy a drukk!!
Görbéd biztató,várjuk az eredményt nagyon:)
Mupp2
2013-04-29 21:02:36
 
Sziasztok lányok

Helyzet:
Voltam orvosnál vártam majd másfél órát es az eredmény az lett,hogy semmi!!!:(((
Azt mondtam hogy másfél éve lesz hogy próbálkozunk es hogy most mar egy hete késik de a tesztem a múlt heten negatív lett!!!
Válsz;varjak meg 2 hetet es ha akkor sem jön meg el küld vervetelre!!!
Amúgy meg mindig nem jött meg ami kicsi reményt ad!!!:)))
Ma vettem tesztet de nem tudom hogy meg csinaljam most(nálam dél van)vagy majd a holnap reggel??szerintetek mikor?

Es ma ez a helyzet;
plumeria14
2013-04-29 20:39:50
 
sangria
ezen a linken látható hogy az előfizetőként mennyivel kapsz többet: https://tervezettbaba.hu/vasarlas/elofizetes

Mindezekből talán ez a legfontosabb:
Nagypontosságú ovulációs előrejelzés
Ovulációs időpont előrejelzése a te saját tested jelzései alapján. Ez az előrejelzés biztosítja számodra a legnagyobb esélyt a természetes úton történő teherbeesésre.
plumeria14
2013-04-29 20:36:57
 
ancsika10
miből gondolod, hogy rossz helyen van az ovud? Korábbi tapasztalat?
emerlány
2013-04-29 20:16:46
 
Maximail : én sem értem...
Plumeria : köszi a tippet, ez eszembe se jutott de milyen jó ötlet : jövő héten felhívom a dokit az eredmények miatt
Mirmite : mérték 1 illetve 2 órával később is csak ezeknek az eredményét nem kaptam meg
maximail
2013-04-29 19:41:23
 
Sangria! Köszi, aranyos vagy!! :-)
sangria
2013-04-29 19:39:17
 
Maximail: Én már most elkezdem írni a listát a kérdéseimmel:-)
Persze megértem, hogy izgulsz, hiszen nagyon fontos dologról van szó, és ez bizony egy jó nagy lépés afelé, hogy kisbabátok legyen.
Minden rendben lesz :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!