Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-04-30 16:01:31
 
DRI44

Szerintem nincsen semmi gond a görbéddel.
Csak maradjon fennt.
Mirmite
2013-04-30 15:59:46
 
Valaki1985

Gratulálok!Gyönyörű!
Vigyázzatok magatokra!
Kira84
2013-04-30 14:46:03
 
valaki1985.Szia ebben a hónapban én is hasonlóan voltam a párommal elég sokat dolgoztunk mind a ketten és sokszor kedvem sem volt hozzá és sokszor bealudtam,ezért ebben a hónapban kb 4 alkalommal lehetünk együtt,és nem is ittam semmilyen teát sem most, gondoltam rá de aztán lebeszéltem magam róla,mert csak bekavart.De olyan szinten hogy hol 28 hol 35 vagy akár 43 napra jött meg persze elmentem dokihoz és azt mondta ne igyak semmit sem had tisztuljon ki a szervezet hát most ez van.Az tény hogy ugrál a hőm de nem hiszem hogy terhesség lesz belőle.Neked is ilyen volt, vagy hasonló tapasztalat volt?Ilyen a görbém amúgy most.
plumeria14
2013-04-30 14:33:10
 
ancsika10
a rendszer valószínűleg azért tette be rossz helyre, mert a népességi átlagot alkalmazza rád. Ennek a lehet az oka, hogy nem vezeted még elég régen a hődet ahhoz (min 3 hónap), hogy a rendszer személyre szabott jelzést adjon neked.
ancsika10
2013-04-30 14:24:07
 
Sziasztok lányok!
Találtunk egy 11×8mm-es tüszőcskét úgy hogy most növesztjük:)Innen is látszik hogy a rendszer rossz helyre rakta az ovumat mert a doki szerint jövő hétfö,kedd környékén lesz.
valaki1985
2013-04-30 13:46:17
 
Kira84

Én nem a levegőbe beszélek!
Tényleg ne görcsölj rá! Tavaly május óta próbálkoztunk a tesóval. Júliusban sok pozi teszt után elment a babám, és utána semmi nem segített hogy sikerüljön.

Februárba azt mondtam, mikor megjött, hogy mérem a hőt, de nem érdekel az egész! Abba a hónapban 3X voltunk együtt, anyukám agyvérzéssel volt kórházba 1,5 hetet. Pont nem a gyerek csináláson járt az eszem! És láss csodát sikerült!

Én is ittam mindenféle lötyit, szedtem mindenféle "hülyeséget" A vége az lett, hogy a ciklusom teljesen felborult!
Kira84
2013-04-30 12:04:12
 
valaki1985.Gratula és vigyázz magatokra.... :)
Kira84
2013-04-30 12:02:39
 
Moha13.Szia nem ez már a második görbém itt,nekem a rendszer szerint a múlthónapban nem volt ovum amit nem tudok elhinni mert az ovu teszt pozi volt,Én is ittan cickafark teát meg Palást füvet is de úgy bekavartak hogy abba hagytam.Tavaj a nő dokim felirta Clostit meg valamilyen más hormon bogyót hár baba az nem lett csak bezavart az is meg csak híztam tőle.Hormon vizsgálatom már volt azt mondták minden rendben,nállam az is a gond még ha meg is fogan,a teszt nagyon halványan mutatja és mire elérném a 6-hetes kort vagy el hal vagy felszívódik.Bár a doki már azt mondta görcsösen akarom,de könyörgöm már 2-év próbálkozás után persze hogy babát akarok.Hiába mondják majd jön ha akar ,ezt mindig olyan személytől hallom akinek nem kellet szenvedni azért hogy terhes legyen,ők könnyen beszélnek....
valaki1985
2013-04-30 11:56:08
 
63 mm, a burok amibe van az 10 cm szerintem!

Köszi lányok!

Hát csoda hogy itt van velünk, mert februárba ügye csak 3X voltunk együtt!

Kitartás lányok! Ne agyaljatok, ne igyatok össze minden löttyöt, ha jönni akar a baba jönni fog! Én is mindent próbáltam és semmi nem lett belőle!
DRI44
2013-04-30 11:50:31
 
Valaki

gartulákok a babához!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!