Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-05-03 18:17:45
 
Dzsudzsa!

Koszonom a valaszt!
Hat remelem,hogy semmi gond nem lesz...
Nagyon ideges vagyok emiatt:( Es felek,hogy nem fog osszejonni a baba :S
Mirmite
2013-05-03 18:03:14
 
Moha

Én is itt vagyok,csak látogatóink vannak még:))
Itt a görbe is,hát majd kiderül,lassan a finisben
leszünk:)
Dzsudzsa
2013-05-03 17:46:46
 
Kedves Szilvi1980!
Én is jártam úgy, mint Te. Évekkel ezelőtt vérezgettem nagyon enyhén félidőben. Sajnos nekem méhpolip lett a vége, mert kiderült hormoningadozás okozta a tüneteket.
Nem szentírás, hogy így legyen. Nem akarlak megijeszteni, nagyon kicsi az esélye, hogy nálad is így legyen! Én azt tanácsolom neked, ha a következő ciklusokban is elő-előfordul, inkább menjél el orvoshoz.
Betty78
2013-05-03 17:13:12
 
Sziasztok!

Folyamatosan olvaslak benneteket, én is új hónapot kezdtem.(((
plumeria14
2013-05-03 16:51:02
 
Sziasztok,
eltűntem néhány napra, de már itt vagyok újra köztetek
Nekem érdekesen alakul most a hőm, ebben a hónapban nem iszom a palástfüvet, hát majd meglátjuk, hogy így hogyan alakul a hőm.
Bár az már most is látszik, hogy alacsonyabb, mint a korábbi hónapokban.
A mai görbém:
Bernie77
2013-05-03 15:59:44
 
Mupp ne aggodj nekem a kislányomnál csak az első ultrahangnál tudták meg mondani hogy terhes vagyok addig az összes teszt negatív volt . Kitartás
Monika5
2013-05-03 14:13:31
 
Mupp2,
Először is köszönöm a jókívánságod. :)
2 évet szedtem. Egyelőre viszont nem aggódok az előző, hosszú ciklusom miatt, mert egyrészt a gyógyszer tájékoztatójában is azt írják, hogy próbálkozás előtt ajánlott megvárni az első természetes vérzést (gondolom pl. ezért), másrészt megkérdeztem a nőgyógyászomat is, és ő is azt mondta, hogy a gyógyszerszedés befejezése után következő első ciklus sokszor hosszú lesz, és ez gyakran előfordul másoknál is. Probléma csak akkor lesz, ha a következő ciklusok sem rövidülnek, illetve nem rendszereződnek. Mi szeretnék 3 ciklust várni a próbálkozással, hogy a szervezetem rendesen regenerálódni tudjon és az orvosnő is támogatta ezt az ötletet. Továbbá az általános kivizsgálásomon a háziorvosnál, a vérvétel eredményemből megtudtam, hogy kicsit alul működik a pajzsmirigyem. Mivel nem nagy az eltérés, valószínűleg ezt a gyógyszer befejezése válthatta ki, és remélhetőleg átmeneti. 5 hét múlva kontrollra kell mennem és ott majd kiderül, hogy javult-e magától a helyzet. :) Szóval mi még várakozó állásponton vagyunk. :) A görbédet látva, szerintem neked/nektek sikerült a kisbaba és talán csak a tesztjeid nem voltak elég érzékenyek. Mindenesetre nagyon drukkolok neked (és persze mindenkinek). :)
kata1127
2013-05-03 13:28:10
 
Moha: köszi az energiát! Igen a május szép hónap anyukám is májusi jó lenne egy kis ultrahangfelvétellel meglepni a szülinapjára :)
Én is drukkolok mindenkinek akinek csalódás volt az április és szép termékeny 7végét mindenkinek :)
Szilvia1980
2013-05-03 13:26:36
 
Koszonom,nagyon megijedtem mert Nekem ilyen meg soha nem volt...
maximail
2013-05-03 13:22:10
 
Szilvia! Ez teljesen normális ilyenkor, sokaknak van! Ha egy-két nap alatt elmúlik, ne aggódj!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!