Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-05-04 13:34:21
 
Szia Ancsika!
Hova jártok? Lehet, hogy nekünk is inszemináció lesz. Még csak egyszer voltunk dokinál, május 27-én kell visszamenni leletegyeztetésre. Nekem nagyon rossz élmény volt ez az első alkalom, pedig tulajdonképpen semmi rossz nem történt azon kívül, hogy nagyon sokat kellett várni.
Drukkolok Nektek! (És persze mindenkinek! :-))
DRI44
2013-05-04 11:57:42
 
Sajnos nem tudom megmutatni, mert nem itt vezettem és egyszerűen nem tudom a képet ide másolni. de röviden leírom: a 18. naptól 36,4-ről szépen ment fölfelé 37-ig, majd leesett 36,8-ra a 23. napon, utána visszament szép fokozatosan egészen 37,2-ig, majd lecsökkent 36,9-re és megjött.34.35. napokon teszteltem pozitívakat, majd a 36. napon negatívat és aznap jött meg.
Nem tudom mi a túró volt-van velem, de a doki sem tudott semmi mondani. Csinált rákszűrést, negatív, UH szerint is minden OK. A hormonjaim viszont tuti nincsenek rendben, mert előfordul közti vérzésem, ami tuti nem ovulációs vérzés. Hormonokat is nézettem annó, inzulinrezisztenciát is, de nem kaptam sehol megnyugtató választ illetve bármiféle diagnózist. PCO-ról magyaráznak, de ez egy ma nagyon "divatos" betegség, már elegem van, hogy ezzel riogatnak, ha nem tudnak semmit mondani, de semmi nem igazolja valójában. Ja, az összes vizsgálatot endokrinológus végezte, tehát nem egy nemtörődöm nőgyógyász, aki csak legyint mindenre, meg szedjen fogamzásgátlót, az majd rendbe teszi.....aha, csak gyereket szeretnék.
Na, jó hosszú lett bocsi!
plumeria14
2013-05-04 11:21:35
 
ancsika10
Nagyon drukkolok neked!

DRI44
Volt 4 pozitív terhességi teszted és utána megjött??? Ez nagyon durva! Pedig én úgy tudtam, hogy álpozitív terhességi teszt nincs…Sokszor nem érte ám a dokikat.
Megmutatnád a múlt havi görbédet?
Igen, nálunk az első baba lenne…
DRI44
2013-05-04 11:00:20
 
Plumeria
Nos az én múlt havi ciklusom nagyon durva volt, tehát én egyáltalán nem élem bele magam. Képzeld miután késett 2-3 napot, a hőm az egekben volt, 4 tesztem lett pozitív, majd az utolsó negatív és még aznap megjött. Tehát én már a pozitív tesztnek sem hiszek. Nőgyógyász meg széttárta a karjait...
Szurkolok neked nagyon, első baba lesz?

Ancsika!
Ez nagyon szép méretű tüsző!!! Neked is nagyon szurkolok!!
Adri
ancsika10
2013-05-04 10:44:17
 
Sziasztok Lányok!

Ma ismét voltam uh-on.Ahhoz képest hogy kedden még alig látható tüszőm volt ma a doki gigantikus méretet mért 26×23mm:)Ennek láttán be is adta a tüszőrepesztő szurit és hétfőn szeretettel vár az inszemináción.Most ismét kaptam egy kis reményt hogy esetleg sikerülhet:
plumeria14
2013-05-04 10:33:45
 
DRI44
nagyon kíváncsi leszek erre a hónapra, mert most úgy döntöttem, hogy nem iszom a palástfű teát. Az április nagyon kiábrándító volt a számomra, mert 2 napot késett, a hőm is magasan maradt és én beleéltem magam… Igaz, akkor a nap minden percében szinte csak arra tudtam gondolni, ezért eldöntöttem, hogy a május más lesz. Nem agyalok rajta, nem élem bele magam, főleg azért sem, mert az utolsó néhány hónapban mindig az ovumhoz igazítottuk az együttléteket; de ebben a hónapban a párom sokat volt külföldön, így nem akkor voltunk együtt, amikor „kellett” volna, hanem amikor tudtunk… Lehet,hogy pont ez fogja meghozni a sikert? Nem tudom, de megpróbálom elterelni a gondolataimat. Őszintén, ez most nem olyan nehéz, mert nagyon sokat kell dolgoznom, így időm sincs agyalni. Volt már nekem sok szép görbém, de egyik sem hozta meg a sikert…Kívánom mindenkinek, hogy a május mindenkinek két csíkos tesztet tartogasson…elvégre is anyák napja és gyermeknap is ebben a hónapban van…
DRI44
2013-05-04 10:17:39
 
Plumeria
Hűű, a te görbéd is nagyon szép!!!
plumeria14
2013-05-04 10:02:51
 
DRI44
szerintem nem baj, ha most még nem érzel semmit, ilyenkor még nem is kell. A beágyazódásról azt olvastam, hogy 7-12 nap, amit valaki észrevesz (pecsételő vérzés), de a legtöbb embernél ilyenkor sincs semmilyen tünet.

Kira84
Pontosan szokott neked megjönni? Máskor éreztél hasonlót a mensi előtti napokban?

Mupp2
74$? Itthon azért nem ilyen drága….

Én így állok ma:
DRI44
2013-05-04 09:49:12
 
Viszont én semmit nem érzek, még a melleim sem fájnak, kicsit sem.
DRI44
2013-05-04 09:47:20
 
Szia Kira!
Lassan én is a végén járok már. Szerintem alakul a görbéd. Az enyém így néz ki ma.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!