Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-05-03 07:36:35
 
Na, azért! :D
Moha13
2013-05-03 07:36:17
 
KatkaManó

És ha már ugyanúgy néz ki, akkor nem is mutatod meg? :D
KatkaManó
2013-05-03 07:35:33
 
A görbe lemaradt :-)
KatkaManó
2013-05-03 07:32:53
 
Moha ugyan úgy néz ki a görbénk :-) csak ha jól látom 1 nappal előrébb vagy.

Mupp én se bírnám ki 10-ig, de nagy szurkolok :-)
Mupp2
2013-05-03 07:08:37
 
Szia Moha

Hat mar nem nagyon birom de most mar ki huzom valahogy 10ig hatha pozitiv tesztem lesz vegre!!!amire mar nagyon vagyunk!!!
Amugy kicsit feszulnek a melleim es tobbet is eszem:))
vagy csak ram jott a falanksag ;)))hehehe
Moha13
2013-05-03 06:52:41
 
Ja, egyébként jó reggelt! :)

Mai görbe:
Moha13
2013-05-03 06:52:02
 
Mupp2

Hát, nem tudom, hogy bírod ezt a bizonytalanságot...nincs kedved esetleg másik dokihoz is elmenni, ha ez már nem akart megnézni?
A teszteléssel kapcsolatban nem tudom, mit mondjak, én biztos annyira ideges lennék, hogy minden nap tesztelnék...szóval fogalmam sincs, mit mondjak. Clearblue-val nem próbálkoztál?
Mupp2
2013-05-03 06:41:54
 

Jo reggelt Lanyok!!!

Monika5

Meddig szedted a gygyszert?mert en majdnem 10 evig szedtem es mikor abba hagytam nekem meg jott rendesen.Es bele vagtunk a baba projectbe mert en kis naiv azt hittem max 3honap es babas leszek!!!ez volt tavaly augusztusban!!!minden esetre sok sikert nektek es mindenkinek!!!

en igy allok ma de nem merek tesztelni a ket negativ utan:(((
inkabb varok 10-ig

szerintetek??
Monika5
2013-05-02 22:30:41
 
Sziasztok!
Már olvasgatlak titeket egy ideje. Először is drukkolok, hogy mindenkinél minnél előbb kopogtasson a gólya... :)
Mi még csak a "tervezgetős fázisban" vagyunk, azaz várom, hogy a szervezetem regenerálódjon a fogamzásgátló szedése után. Voltam egy általános kivizsgáláson (vér, vizelet, stb.) és fogorvosnál. Továbbá megejtettem a szokásos nőgyógyászati rákszűrésem, kértem vérvizsgálatot arra nézve, hogy van-e már védettségem a rubeola és bárányhimlő ellen (sajnos nem tudtam, hogy korábban átestem-e ezeken már, vagy nem). Ha meg már ott voltam, egyúttal megérdeklődtem a doktornőtől, hogy mi a véleménye a terhesvitaminok szedéséről. Annál is inkább kíváncsi voltam a véleményére, mert érdekel a német orvosok (Németországban élünk)hozzáállása is témához. Azt kell, hogy mondjam, hogy annyira egyértelműnek tartotta a vitaminszedés szükségességét, hogy láttam, hogy maga a kérdés is meglepte. :) Nekem a femibion 800-at ajánlotta (itt femibion-Schwangerschafts 1 a neve, sőt kaptam ajándékba egy 7db-os tesztmintát). :) Amiért ezt mind leírtam, az az, hogy, amikor indokolta nekem a vitaminok, ásványi anyagok fontosságát kapásból felsorolta a folsav mellett a jódot és a vasat is. Szerintem ezekre sem árt figyelni, főleg mivel otthon a nők többsége jód és/vagy vas hiányban szenved. Amit még több helyen is olvastam, az hogy az A-vitamin bevitellel viszont vigyázni kell a várandóság alatt, ugyanis a túlzott bevitele árthat a magzat fejlődésének. Remélem, nem haragszotok, hogy leírtam a gondolataimat, információimat. Nem okoskodásnak szántam. :) Mégegyszer mindenkinek sok sikert kívánok és szívesen bevállalom helyettetek a „nem vártat”, annál is inkább, mert a tabletta abba hagyása utáni első ciklusom 41 napra sikeredett… Remélem, hamar helyreáll a szervezetem. :) Szép estét/napot mindenkinek!
Adry03
2013-05-02 22:29:19
 
Én napi 1 tabletta folsavat szedek.

Végre betette az ovumat is.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!