Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
valaki1985
2013-05-02 21:20:12
 
Én a femibiont 3 hétig szedtem most terhesen, és rögtön 3 kg fel is jött, mert állandóan éhes voltam!

Abba hagytam és lement a 3 kg! Nem nagyon kéne híznom, mert amúgy is sok maradt rajtam a lányomról!
Moha13
2013-05-02 21:04:29
 
capri

Hát, nem tudom, talán várjunk még pár napot, hátha feljebb megy. :)
Moha13
2013-05-02 21:03:08
 
Dzsudzsa

Én szedek folsavat január óta, 800 mikrogrammot (0,8 mg). Azért döntöttem emelett, mert olvastam, hogy a velőcsőzáródási rendellenesség megelőzéséhez a fogantatás pillanatában is már 6-700 mikrogramm folsavnak kell lennie a vérben. Ez egy Innovita folsav mega nevű termék, de nagyon sok jót hallani a femibion szerves folsaváról, mert egyes embereknél egy bizonyos gén miatt nem tud normálisan felszívódni a szervetlen folsav. Én pont ezért kezdtem januárban a folsavszedést, hogy márciusra akkor is elegendő folsavam legyen, ha netán fennállna nálam ez a dolog. Komplex vitamint én sem akartam szedni, ezért kezdtem el a folsavat januárban. :)
A PErfect Prenatalról én is jókat olvastam, és klassz, hogy van organikus kismamavitamin is a piacon a sok szintetkus vitaminbomba mellett, de én most már abban sem vagyok biztos, hogy akár erre is szükség lenne...ha az ember eszik mindenfélét, zöldséget, gyümölcsöt, odafigyel a táplálkozásra...persze a folsav más tészta, mert abból tényleg lehetetlenség eleget enni ahhoz, hogy a kellő mennyiség meglegyen. :)
capri
2013-05-02 20:46:37
 
Sziasztok!
Új vagyok ezen az oldalon, de látom, hogy Ti már profik vagytok görbeügyileg. :-) Vetnétek egy pillantást a görbémre? Szerintetek volt egyáltalán peteérésem?? Köszi!
maximail
2013-05-02 18:22:47
 
Puder!

Kívánom, hogy továbbra is legyen szerencséd a Femibionhoz!
Én is azt kezdtem el szedni, és kb. 7-8 hónap után kezdtem el hízni tőle, ráadásul elég sunyiban, hirtelen felugrott 3-4 kiló, ami valahogy nagyon nehezen akar lemenni, hiába nem szedem már. A vitaminok fontosak, de szerintem is a legfontosabb a folsav és az E vitamin. A többit én is már csak akkor, ha lesz baba. Akkor mondjuk lehet, hogy visszatérek a Femibionra.
Puder
2013-05-02 18:13:06
 
Dzsudzsa

én Femibiont szedek január óta. összeirkáltam még előtte, hogy milyen vitaminból hány mg-ot kellene, de annyifélét írtak erről, hogy teljesen belekavarodtam. ezt a vitamint dicsérték, ajánlották ezért döntöttem emellett. nem híztam tőle, és nem csinált extra étvágyat sem. Czeizel 9 hónap adásait végignéztem, és akkor döntöttem el, hogy elkezdek szedni valamit, és ez lett belőle :)
Dzsudzsa
2013-05-02 17:42:29
 
Lányok!

Melyikőtök szed folsavat? Én bizonytalan vagyok, mennyit szedjek belőle. A nőgyógyászom azt mondta, felesleges szedni, szedjek komplex baba vitamint. Azonban míg nincs baba nem tömném magamat vitaminnal. Beszedtem 1 doboz Perfect Prenatalt (állítólag nem szintetikus) de nagyon nagy éhséget csinál. A folsavra a neten azt írják, 0,2 mg /nap. A gyógyszertárban pedig 3mg-osat tudok venni. Most az felezem és minden 2. napon veszem be. Azonban a leírtak szerint még mindig sok. Várom a tapasztalatokat, ötleteket.
(én most a hőmérőzéssel felhagytam, eldöntöttem nem görcsölök rá minden nap).
Kira84
2013-05-02 16:01:42
 
DRI44.Szia köszi a segítséget,aranyos vagy.Remélem most össze jön:)
Kira84
2013-05-02 15:59:15
 
valaki1985.Köszi hogy fel raktad,remélem az enyém is ilyen lesz mint a tiéd:)
valaki1985
2013-05-02 15:18:46
 
Kira84!

Pár napja betettem de megmutatom újra persze! :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!