Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-05-30 17:28:04
 
ancsika10
Az orvos remélhetőleg tudja, hogy miről beszél, én nem vagyok jártas ezen a területen…létezik olyan, hogy összeesik a tüsző?
Remélem, hogy más tud majd neked ebben segíteni, aki esetleg jár peteérés követésre!
ancsika10
2013-05-30 17:04:00
 
Sziasztok!
egy kis segítségre lenne szükségem.Kedden voltam uh-on a 11.napon akkor a doki 17×14mm tüszőt mért,Ma ismét voltam és ma már csak 12×12 mm-es volt.16-17,napon szokott ovum lenni .Azt mondta lehet hogy összeesett és így ugrott az inszem,de még hétfőn azért megnézi még egyszer.Szerintetek mi történhet?
plumeria14
2013-05-30 16:40:50
 
Dmonalizi
Az ovu teszt esetében mindenképpen figyelj oda arra, hogy minden nap nagyjából ugyanabban az időpontban mérd (inkább délután) és előtte 2 órával csökkentsd a folyadékbevitelt, hogy minél koncentráltabb legyen a vizelete. Célszerű érzékenyebb tesztet venned. Elvileg a tesztcsík a hormonszint emelkedésével egyre erősebb lesz. Akkor van az LH csúcs, amikor a legerősebb a tesztcsík. A teszt maximum 2 napig lehet pozitív, amennyiben az LH hormon emelkedésének a felmenő és a lemenő ágát is elkapod. Ha pozitív a teszt, akkor résen kell lennetek, mert ez elvileg előre jelezi a peteérést. Azért mondom, hogy elvileg, mert én tesztet is csinálok és a hőmet is vezetem, de nekem az ovu napján szokott pozitív lenni a tesztem.

Én is hiányolom Mohat, de én sajnos arra tippelek, hogy besokallt egy kicsit és most hagyja történni a dolgokat :)

Én ma is emelkedtem 1 tizedet...
KatkaManó
2013-05-30 16:27:26
 
Sziasztok!

Nem tudjátok mi lehet Moha13-val ?????
Dmonalizi
2013-05-30 15:38:23
 
Mirmite

Köszönöm. Én is remélem,hogy szabiról már egyel többen jövünk vissza.Ketyeg a biológiai órám 36éves vagyok, és még szeretnénk egy közös gyereket a férjemmel.Hiába ott a két gyerek az azért más,mégsem az övéi.
Mirmite
2013-05-30 15:16:21
 
DinaDarko Csillka

Amíg nem jön meg addig csak pozitívan:)
Megy a drukk nektek!!!
Mirmite
2013-05-30 15:15:29
 
Dmonalizi

Az előző hozzászólásodban jól írtad le hogyan
működik az ovu teszt:)Ha csak tesztcsík van akkor
negatív.CSak akkor pozitív ha legalább ugyanolyan
erős vagy erősebb a kontroll csík.
A szabin meg ne törődj a hővel inkább csak kapcsolódj ki
és érezzétek jól magatokat.Remélem mire visszajöttök jó
hírrel örvendeztetsz meg minket:)
Dmonalizi
2013-05-30 15:04:24
 
Plumeria 14 vagy bárki aki tudja.
Tegnap írtam, hogy hogyan kell kielemezni honnan látom majd hogy van óvum vagy csak azt fogom látni, hogy volt. 18.á ig mérem a hőmet még és addig megpróbálom a tesztet is de utána két hét szabira megyek külföldre és ott nem birkózom vele. Lesz ami lesz.Úgyis felborul a hőm az eltolódástól meg az időjárás változástól.
DinaDarko
2013-05-30 13:46:43
 
én még nem adtam fel... mondjuk én nem szoktam mensi előtt pecsételni soha, csak úgy megindul mintha megnyitnák a csapot :) én még tartom hogy bármi lehet... (igy tuti h igazam lesz :D)
csillka
2013-05-30 10:08:40
 
DinaDarko

Ma nekem is leesett a hőmérsékletem, és már pecsételek is :(
Bízzunk a következő hónapba:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!