Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adry03
2013-06-10 18:46:03
 
Sziasztok !

Én buktam ezt a hónapot is. Már nem sok híja van és megjön. Háát, ez van. Már nemigen érzek semmit. Na, jó csak próbálom könnyen venni, de ilyenkor mindig összetörök kicsit még ennyi év után is. :( De semmi baj majd holnapra jobb lesz. Ahogy mondani szoktam majd talán a következő hónap...

plumeria14
2013-06-10 17:12:35
 
Az a lényeg, hogy ha akar jönni a baba, akkor úgyis jönni fog, ha teszünk érte, ha nem...
Mirmite
2013-06-10 17:09:27
 
Csillka


A második anyáról jut eszembe,hogy mi a tesómmal
eléggé hasonlítunk és a nagyobbik lánya most múlt
7 éves de kiskorától kezdve gyakran mondja azt nekem
hogy "anya":)Észre se veszi hogy mit mond:)
A fekvésről csak annyit hogy természetesen mindent
mindenki megtesz az ügy érdekében de pl a tesómnak
általában nem volt ideje feküdni pihenni utána(99%-ban
délelőtt v kora délután tudtak együtt lenni)így is
összejött,ja és mindig minden "kifolyt" belőle:):)
csillka
2013-06-10 16:58:42
 
sangria

Üdv közöttünk! :)
Igen, valóban megfogalmazódnak ilyen kérdések, hogy mit nem csinálunk jól. Én azt tudom(saját tapasztalat) hogy együtlét után 30 percig feküdni kell, és akkor biztos, hogy ott marad ahol maradnia kell. :)
csillka
2013-06-10 16:53:02
 
Nekem is van egy nővérem, és neki egy lánya. Egyszerűen imádom! Néha a nővérem azt is mondja én vagyok a második anyja :) Nekik is 1 év után sikerült. Néha azzal nyugtatom magam mi ilyen típusúak vagyunk :))
Nekem két nagyszülőm is iker volt. Már a nővéremnél is reméltük az ikreket, de nem jött be, hátha majd nálam :D
sangria
2013-06-10 16:52:37
 
Plumeria, Mirmite, csiilka, többiek.

35 vagyok én is, első babára várva, nagyon jólesik, hogy vagytok még itt korombeliek, nem érzem magam ennyire “elkésve”, nem sok velem egykorú gyerektelen lányt ismerek.

Én is sokat agyalok mostanában azon, hogy a nők nagy többségének olyan hamar összejön anélkül, hogy bármi különöset tennének érte, sőt sokszor még akkor is, ha nem akarják. Mostanában az abortuszokra lettem nagyon-nagyon érzékeny..:-(

Ismerőseimtől meg szoktam kérdezni, hogy nekik mennyi idő alatt sikerült teherbe esni, tovább már nem merészkedek, pedig legszívesebben kifaggatnék mindenkit a legapróbb intim részletekig, hogy mégis hogyan, mikor, milyen pózban csinálták, mennyi ideig maradtak fekve utána, hogy nekik nem folyik-e ki (bocs), gyertyáztak-e, szedtek-e valamit, van-e valami trükk esetleg stb. stb., magyarul mi lehet az, amit mi rosszul csinálunk.
Gondoltam, hogy lehet persze, hogy ebben a korban már nehezebb, de 4 olyan nálam valamivel idősebb lányt is ismerek, akiknek hiphop összejött, ezek közül az egyiknek egyszer azt mondta egy doki, hogy természetes úton nem is lehet gyereke, és emellett alig szexeltek, másik nem is tervezte igazán, naptármódszerrel védekeztek, ami nem jött be (persze azóta örülnek már neki nagyon).
A maradék kettőnek 1 és 3 hónap volt, mondjuk nekik már nem első gyerek.

Na mindegy, igazából ezekkel a dolgokkal való foglalkozás nem segít semmit, sőt, én alapvetően pozitívan állok hozzá, csak ma éppen rossz napom van.
De nagyon szurkolok mindenkinek!!
Mirmite
2013-06-10 15:04:01
 
Plumeria14 Csillka

Aranyosak vagytok:)Az ikertesóság tényleg más:)
Az első kiscsaj születésénél bennt is voltam,hát
szép is volt meg kinlódás is hogy nem tudok segíteni.
A másodiknál már nem lehettem ott mert külfölre vetett
a sors.Semmi irigység nincs bennem,imádom őket:)
Persze ha olyat látok ahova már nem kéne mégis megy
akkor eszembe jut hogy nekem mért nem?Sajna sok ismerősöm
jár a mi cipőnkben.Van olyan is akinek hosszú évek után
sikerült olyan is aki 4 lombikra megy éppen.
Biztos van oka hogy még nem sikerült,de bizom benne hogy
egyszer én is átélhetem ezt a csodát:)
Mindenkinek szurkolok itt az oldalon mert megérdemeljük:)
plumeria14
2013-06-10 14:06:45
 
csillka
Köszönöm, aranyos vagy!

Valóban nem egyszerű Mirmite helyzete…bár, lehet, hogy ikertestvéreknél ez egy picit másképp működik…vagy nem. Az elmúlt időszakban én is megpróbáltam örülni ismerőseim terhességének, de eljutottam arra a pontra, ha még valaki közli velem, hogy babát vár, akkor nagyon de nagyon össze fogok törni…Nem vagyok irigy, de bennem is folyamatosan az a kérdés motoszkál, hogy nekünk miért nem sikerül…holott mindent megteszünk érte…lehet, hogy nem kellene…irigylem azokat, akiknek csak úgy összejön, mert ők tutira nem görcsölnek rá…hát, erről mi már lecsúsztunk…

Adry te hogy állsz ma?
csillka
2013-06-10 13:34:50
 
Plumeria

nemsokára kiderül, persze ilyenkor a legnehezebb. Minden másodperc lassan telik :) Kitartást! Bízzál, én szorítok érted!

Mirmite

belegondoltam a helyzetedbe, nem egyszerű. Természetesen mindenki örül a testvére gyerekének, de gondolom azért valahol ott van, hogy ha Ő igen, én miért nem. Vagy csak bennem vannak ilyen kérdések. Amióta babát szeretnénk egy barátnőm lett úgy állapotos, hogy nem is tervezte, tudjátok, "csak úgy összejött". Amikor megtudtam természetesen örültem, de ott volt bennem egy érzés, hogy nekem miért nem?
jarókriszta
2013-06-10 12:28:10
 
advisory,csera84,plumeria14,mirmite.Köszönöm csajok aranyosak én is drukkolok nektek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!