Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
VeresSzilvia
2013-06-10 11:30:07
 
Én annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy nekem már van egy kisfiam, 8 éves, de egyáltalán nem emlékszem mit éreztem..... csak onnantól hogy pozitív lett a teszt. De minden terhesség más, van aki érez, van aki nem.... nekem most nagyon fájnak a cicijeim :-) az elsőnél tuti nem volt ilyen, még van 2 napom, majd kiderül, a hőm még nem esett le. Drukkolok csajok!
Mirmite
2013-06-10 11:16:07
 
Plumeria14

Igazad van mi első babára gyúrók tényleg
nem tudjuk mik azok a jelek:(
Van egy ikertesóm akivel kb 27 hónapja egyszerre
kezdtünk babára gyúrni ő a másodikra én az elsőre:)
Na neki már azóta megszületett a második kislánya
aki szintén a keresztlányom lesz június20-án:)
mindig kérdezem a tesómat mit kéne érezni,vagyis ő
mit érzett?Hát konkrétan ő semmit nem érzett egyiknél
se csak annyit hogy késik nem jön,sőt mindig engem kérdezett
hogy neki akkor most mikor kéne megjönnie?:)Ha már van gyerek
meg munka nehezebb számon tartani,úgyhogy én majdnem
előbb tudtam hogy ő terhes:)Szóval szerinte nem kell érezni
semmi újat csak ha már késik.
Kicsit hosszú lettem bocsi:)
plumeria14
2013-06-10 10:22:18
 
Mirmite,
nagyon köszönöm, aranyos vagy! Bízzunk a legjobbakban :)
Bár sokszor én is felteszem magamnak azt a kérdést, hogy mi a jobb, hamar kijózanodni vagy napokig hiába reménykedni...Biztos megvan mindennek az oka, csak egyszer érteném meg a miérteket! Ebben a hónapban nagyon nyugodt voltam, nem számoltam a napokat, hogy hol tartok...a beágyazódás körül éreztem szurkálásokat, amiket korábban nem, a hőm is felment, ami reményekre adott okot...azt éreztem, hogy talán most...erre tegnap ez a pecsételés...egy kicsit elszomorított...olyan, mintha a korábbi érzéseim "elszálltak" volna, mintha csak álmodtam volna az egészet. Milyen furcsa az élet...elég egy rossz jel és minden "összeomlik"...Persze még ne adtam fel, de az optimizmusom nagyot esett, még ha a hőm fent is maradt. Aki első babára gyúr, az sajnos nem tudja, hogy mit kellene vagy nem kellene ilyenkor érezni és minden új érzés reményt ad neki...szerintem ilyenkor sokkal nagyobb lehet a csalódás...és persze az öröm is, ha esetleg mégis :)
Mirmite
2013-06-10 09:59:17
 
Plumeria14

Tudom hogy a szép magas hő se jelent minden
esetben tutit:(
Nekem már előtte 1-2 nappal lezuhan,az se jó
mert reménykedni se hagy:(
Ezért én azt mondom addig amíg nem jön a nemvárt
addig csak reménykedj,mi pedig drukkolunk mert
megérdemled:)
plumeria14
2013-06-10 09:43:03
 
Mirmite,
sajnos a múlt hónapban nagy pofára esés volt a 37 fok, mert nagyon reménykedtem abban, hogy összejött...korábban sose volt ilyen magasan a hőm mensikor, de akkor este sajnos megjött :( MOst nem tudom, hogy kit gondoljak...az egyik felem reménykedik, a másik pedig el van keseredve...
Mirmite
2013-06-10 09:38:09
 
Plumeria14
Jarókriszta

Megy a drukk nektek!
A 37 az biztató nagyon!
Csak pozitívan!!!
plumeria14
2013-06-10 09:06:12
 
jarókriszta
Megy a drukk!

Adry,
te hogy állsz ma?

Rossz kimondani, de nincsenek jó megérzéseim…tegnap este pisiléskor egy kicsit barnáztam is :(
csera84
2013-06-10 06:57:16
 
járokriszta

megy a drukk!

advisory

ne add fel, még minden lehet :-)
jarókriszta
2013-06-10 06:34:24
 
advisory szerintem még ne ad fel a reményt még bármi lehet.3 napja tompa szurkálást érzek a bal oldalon szerintem már a menszit jelzi nekem.
Robrta
2013-06-10 06:24:07
 
Adrienn hol vagy?? Hoztam a tegnapi görbédet :-D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!