Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
VeresSzilvia
2013-06-09 11:58:49
 
Advertisy konkrétan Holle :-) Hát én 30 db-ot vettem 3000 ft körül.
timcsike0718
2013-06-09 11:54:01
 
Tapasztalt ovu tesztelőktől kérdeznék! Az milyen eredményt jelent amikor a két csík egyforma színű, de a teszt csík vékonyabb egy picit mint a kontroll csík?
Csilla27
2013-06-09 11:50:25
 
Robrta
Köszönjük a tanácsot!
Én megfogadom ;)
advisory
2013-06-09 11:49:03
 
Én is használtam ovutesztet...elég érdekeseket mutatott, ebben a hónapban a 10 napon volt poz. aztán a 14-15 és utána neg. úgyh...én nemtudom, nekem nem jött be. Meg baromi drága,én facelle-t vettem a dm-be,és 12 euro volt.


VeresSzilvi
Hannover 4 órás út tőlünk:)
sztem 29én volt, azt mondják a második poz. nap számít és utána elvileg 24óra és megreped, de ezt sajna nem mutatja a teszt, ezt a hő mutatja:)

Csera

rendben, persze, meg a teljes kivizsgálás hónapokig is eltarthat, jobb ha ott keresel egyet. Ha apa jól keres, menjetek magándokihoz, na ő tuti foglalkozik veled,van rá motiváció.
Az enyém sima nődoki,( nálunk apa nem keres olyan jól:D) belőlük is ki lehet fogni. Sajnos nekem pasi ismerősöm van kint...úgyh nem tudom megkérdezni, h mi a tapasztala..:Dde kívánom a legjobbakat.

Plumeria

Köszönöm, aranyos vagy...nem érzem, h megakarna jönni, pedig ilyenkor szokott már nyilalni a hasam, meg elszokott múlni egy nappal elötte a mellfeszülés,most meg nagyon be van durranva...hát bízunk benne:)

Mirmite, mi szoktunk kijárni hollandiába, kirándulni, voltunk Vaalsba, és ahova a vonat megy..most nem jut eszembe, egyszer összefutnánk, egy kávéra:)

Robrta
2013-06-09 11:20:42
 
Én már rutinos ovutesztelő vagyok november óta ;-D
Tapasztalatból mondom,hogy este 6-8 közt teszteljetek
és előtte 2 órával már ne igyatok!!
:-)
Csilla27
2013-06-09 11:14:49
 
Mirmite
Köszönöm a hozzászólást! :)
Hát lehet h még áthelyezi bár már nincs sok ideje rá. :D Talán jövő hónapban pontosabb lesz ovu teszttel megspékelve :)
Üdv.
Csilla27
2013-06-09 11:12:32
 
plumeria14
Köszönöm a hozzászólást! :)
Még nem használtam ovutesztet de már megvettem csak úgy voltam vele h már tuti elmúlt az ovum és a következő hónapban fogom kipróbálni.Remélem segíteni fog.Talán jövő hónapban a hőm is egyértelműbb lesz :)
Mégegyszer köszi :)
VeresSzilvia
2013-06-09 10:57:36
 
28.29.-én volt pozi ovum, meg volt egy 1.-én. Igazából nem tudom melyik az igazi.
VeresSzilvia
2013-06-09 10:52:50
 
advisory, mi Hannover mellett.
VeresSzilvia
2013-06-09 10:50:39
 
Hát...nemtudom.... ovu tesztet kb. 10. nap körül kezdtem, és mutatott ovut ciklus közepe körül, ugyhogy... Mindenesetre voltunk együtt az elején is :-) a hőmet nem a legelejétől mérem sajna.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!