Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-08-08 21:48:50
 
Kira:könnyek közöt olvastam fel a páromnak az írásod!gratulálok,és bár nem ismerjük egymást,én nagyon örülök neked!:)
Rencs
2013-08-08 21:02:21
 
plumeria14

Sajnos amikor nem mértem az azért van, mert vagy utaztam vagy nem tudtam megmérni. de jövő hónapban ez nem fordulhat elő :)
ovu tesztet nem használok, eddig nem volt rá szükség. az előző pozitív tesztem egy hónap alatt összejött.. remélem most is így lesz a következő hónapban!

Moha

Igen én vagyok az... újult erővel vágunk neki egy újabb reménységnek és próbálunk túllendülni a csalódáson :)
Moha13
2013-08-08 20:22:09
 
Rencs
Be akartam írni a legújabb pozitív reményt a listába, és feltűnt, hogy ott van a neved a listán.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez Te voltál, aki már tesztelt itt pozit egyszer? Vagy két Rencs nevű fórumozónk volt/van?
jniki82
2013-08-08 20:10:22
 
Kira84
Gratulálok!!!!!emélem mi is követünk
Csilla27
2013-08-08 19:38:11
 
Kira84
Gratulálok neked én is tiszta szívből!Remélem hogy ezzel a jó hókezdéssel megindítottad a sort és követünk páran :)
Szerintetek az normális hogy a ciklusom 8.napján enyhe fájdalmat érzek(középidős fájdalom szerű)A hőm még természetesen a béka segge alatt :)
Moha13
2013-08-08 19:20:12
 
Kira84!
Gratulálok!!! :):):)
Visszanéztem én is a görbédet, és nem értem..nagyon érdekes...:D:D:D
Ennyit az emberi testről...:D
Elindítottad a hónapot, már van egy pozi tesztünk augusztusban...remélem, hamarosan követünk még páran. :)

Lécci, írj majd a "reményhozó" fórumba is erről a különös és szuper eseményről, el ne felejts görbét csatolni, azt hiszem, sokan rácsodálkoznak majd. :):):)

Egyébként mennyi ideje próbálkoztok?
Még egyszer gratulálok! :)

plumeria14
2013-08-08 18:29:55
 
Kira84,
most néztem vissza, hogy reggel már csatoltál görbét és panaszkodtál is, hogy a rendszer nem teszi be az ovudat...ez aztán a meglepő fordulat!
Mirmite
2013-08-08 18:27:44
 
Kira84

Gratulálok!!!!!!!
Halvány csík is csik,pláne háromszor:)

Moha13
Mi hollandiában élünk és itt nincs olyan meleg mint otthon:)
Tegnap 15 ma 22 fok volt és nem is mond melegebbet mostanában.
Kicsit átvennénk tőletek pár fokot,és küldenénk egy kicsi hideget innen:)
plumeria14
2013-08-08 18:25:37
 
Kira84,
hát ez szuper, GRATULÁLOK! Mutatsz görbét?
Kira84
2013-08-08 18:17:05
 
Hát lányok én azt hiszem hogy csoda történt velem még magam sem hiszem el,én reggel óta velem madarat lehet fogatni olyan boldog vagyok de egy kicsit félek is.A lényeg ma reggel olyan 9-körűl csináltam egy ovus tesztet ami pozi lett,csak poénból de csak tényeg a hec kedvéért csináltam egy 10 érzékenységü terhes tesztet is majd ott hagytam 5 percre.Teljesen bztosra vettem hogy a hcg teszt nega lesz de láss csodát megjelent rajta a 2-dik vonal is nem túl erőssen de látszott,remegő kézzel rögtön csináltam egy másikat is és az is pozi lett,én teljesen azt hittem hogy rossz a teszt ezért a délután folyamán is csináltam 1-ett és azon már sokkal erősebben látszik a csík nem hittem a szememnek sem megmutattam a páromnak és ő is látta a csikot remélem holnap reggelre még erősebb lesz . Ami egy kicsit hogy a múlt hónapban is megvolt igaz csak 3 nap és elég gyenge is volt de nem tudom hogy pontosan mennyi idős is lehet.Amitől még félek hogy egy kicsit fáj a derekam nem tudom ez normális ilyenkor?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!