Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
sangria
2013-09-04 11:56:41
 
Capri: ja igen, bocs:-)

Keress rá esetleg,én egyelőre ezeket preferálom gyógyszerek meg mesterséges hormonok helyett, mondjuk baba még nem lett, de úgy tűnik a páromnál (is) van probléma.
capri
2013-09-04 11:52:05
 
sangria,
köszi, ezt szerintem nekem akartad írni. :-)
Barátcserjét (Premenst) szedtem 3 hónapig.
sangria
2013-09-04 11:50:37
 
Moha13:

Progeszteronhiányra létezik a Women´s cream, ami teljesen természetes, növényi progeszteront tartalmaz.
Olcsónak mondjuk nem olcsó - 9000 Ft körül van.
A barátcserjét is progeszteronpótlásra szokták javasolni.

Ha még a referenciatartományon bőven belül van a progiszinted, lehet, hogy ezek is megtennék a gyógyszer helyett, bár én nyilván nem vagyok orvos, és ezt úgyis Neked kell eldönteni.
Moha13
2013-09-04 11:10:50
 
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...most olyan mérges vagyok!!!

A reményhozó fórumnak azért adtam ilyen hosszú címet, hogy még véletlenül se jusson senkinek az eszébe, hogy kérdezésre meg egyéb mindenfélére használja...:(
Erre tessék...kénytelen voltam elirányítani onnan egy emberkét...:(
Remélem, sikerül idetalálnia a kérdésével...
advisory
2013-09-04 11:03:25
 
igen, én is péntekre saccolom...:)
köszönöm a segítséget. nekem is vaterás tesztem van, és volt, h 2-t kellet csinálnom mert a control is alig látható volt.
De még így is jobban megéri, mert a másikba 5 van, és 12 euro
ez is annyi volt, de ebbe 50 van..tehát belefér ha egy kettő nem jó:)
Dia1984
2013-09-04 10:43:22
 
Moha

Eddig én is netes 25-ös érzékenységűt használtam. Olyannyira nem lett pozitív, hogy még a második csík jelent meg soha!! Annyival könnyítette meg ez a dolgomat, hogy nem kellett azon filózni, hogy most ez pozitív vagy negatív? Mindig csak 1 csíkos volt.
Aztán a múltkor belinkelted nekem, hogy Te honnan vettél érzékenyebbet. Mielőtt rendeltem volna, vette a dm-ben (sajnos nem tudom az milyen érzékenységű)egy tesztet. A ciklus 12. napján használtam, ugyan negatív lett, de legalább volt rajta egy halvány második csík (13. napon már csak a kontroll csík látszott).

Doki még nem látta, majd 20-án megyek hozzá. Jó lenne, ha végre lépnénk valamit ezzel kapcsolatban. Olyan rossz, hogy azt sem tudom van-e egyátalán ovum. Mert ha nincs, akkor teljesen feleslegesen hagyjuk telni a hónapokat!
Moha13
2013-09-04 10:35:53
 
advisory
Szerintem ha egyértelműen pozi volt az ovuetszted és utána negatív, akkor elvileg volt ovud...lehet, hogy csak lassan emelkedik a hőd...pár nap múlva minden kiderül. :)

capri
Mi márciusban kezdtünk...és nagyon elcsodálkoztam ám áprilisban, hogy nem jött össze. Eléggé kibuktam...tudod, elsőre senki sem úgy indul neki, hogy vagy összejön vagy nem, hanem rögtön rákészül a pozitív tesztre...:)
Köszönöm a "felajánlást", de inkább azért szurkoljunk, hogy mindkettőnknek (na meg a többieknek is) összejöjjön...:)
capri
2013-09-04 10:32:51
 
Advisory,
az eddigi hőd nagyon nem egyértelmű (legalábbis nekem). Én csak tippelni tudok... Ha most elindul felfelé (és 36,5 fölött is marad), akkor szerintem lehetett tegnap, esetleg vasárnap. Péntekre azért nem mondanám, mert bár szombatra volt egy ugrás, de a ciklusod első felében több érték is 36,3 fölött van. Bár minél tovább nézem, annál inkább azt mondom, hogy akár még pénteken is lehetett... Na, ezzel most nem segítettem túl sokat. :-)
Milyen hőd szokott lenni a luteálisban? Illetve hányadik napon szokott ovud lenni?

Szerk.: közben írtad az ovutesztet. Akkor simán lehetett pénteken. :-)
advisory
2013-09-04 10:29:31
 
28-29 pozi ivu teszt. 30án már negatív...
Moha neked ez a görbe is szép:))
capri
2013-09-04 10:27:01
 
Moha,
köszi, aranyos vagy! :-)
Úgy emlékszem, Ti kb. egy hónappal előbb kezdtetek próbálkozni, mint mi (ez a 6. ciklus). Én kiegyezem azzal is, ha ez a ciklus neked lesz sikeres, a következő meg nekem. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!