Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nokeni
2013-09-03 08:37:00
 
Sziasztok!

Már eljesen össze vagyok zavarodva :-(
Napok óta minden este tiszta páfrány a mikroszkópom, tegnap már reggel is az volt...ma reggelre viszont semmi!
Ovu teszt tegnap lett pozitív
A hőm 3 napja nem mozdul :-(
Szerintetek???
capri
2013-09-03 08:10:14
 
Sziasztok!

Dzsudzsa, örülök, hogy rendben volt és a körülményekhez képest jól vagy! Várunk vissza mielőbb!

Pixibaba, nagyon szép és biztató a görbéd. :-)

Lina, üdv itt! Szép a görbéd! :-) Én avivázok, már 4 hónapja... Igaz, augusztusban nem sokat csináltam. Egyelőre nem számolhatok be pozitív eredményről. :-( Én ajánlom, hogy mielőtt elkezdenél otthon tornázni, vegyél részt a tanfolyamon (fél nap, kb. 7-8 ezer forint). Már elég sok helyen elérhető az országban. A könyv alapján sok minden nem igazán egyértelmű, és fontos, hogy jól csináld a gyakorlatokat.

KatkaManó, Moha, kitartás a várakozáshoz! :-)

Dia, érdekes, hogy még mindig nem tette át az ovudat... Bár gondolom a 6. napi magasabb hő lehet az oka. Neked is kitartást a következő napokhoz! :-)

Én nem tudom, hol tartok...

Dia1984
2013-09-03 08:03:34
 
Sziasztok Lányok!

Lina
Üdv a csapatban! :) Mikorra nem várod? Lassan talán tesztelhetsz is!

KatkaManó, Moha
Szépen alakulnak a görbék! Reméljük, hogy a végeredmény is a lehető legjobb lesz!

Dzsudzsa
Örülök, hogy minden jól ment tegnap! Pihengess sokat, mielőbbi gyógyulást! És persze várunk vissza!

Az én "görbém" kezd kicsit unalmas lenni.
Moha13
2013-09-03 07:38:56
 
plumeria14
Igen, kezd valahogy kinézni, de már nem nagyon érdekel, csak a végeredmény. :)
Neked mindig csak 2 nap a mensid?
plumeria14
2013-09-03 07:21:59
 
Lina1005
Ígéretes a görbe, akár már tesztelhetnél is. Érdekes, hogy a te grafikonod nem jelzi a nemvártat pirossal.

KatkaManó
Szép szabályos görbe!

Moha13
Ez kezd egyre szebb lenni :)

Én még minden előtt, vasárnapra saccolom az ovumat:
Moha13
2013-09-03 07:16:44
 
KatkaManó
Már ha jó helyen nézzük az ovumat, mert a rendszer szerintem kicsit elnézte, és a pozitív ovuteszt napjára húzta be, de szerintem nyilvánvaló, hogy az emelkedés előtti napon volt. :)
Moha13
2013-09-03 07:15:19
 
KatkaManó
Csak 3 nappal járok előtted...:)
KatkaManó
2013-09-03 06:51:31
 
Elég furi volt az augusztus de nekem eddig ez a "legszebb" görbém :)
Dzsudzsa örülök hogy kicsit jobban vagy.
Moha13
2013-09-02 22:20:38
 
Lina
Most nézem, hogy ha tényleg ott volt ovud, ahová a rendszer jelzi, már simán tesztelhetsz. :)
Moha13
2013-09-02 22:19:31
 
Lina1005
Szia!

Szép görbe. :)
A tornával kapcs. nekem nincs tapasztalatom, de miért akarsz tornázni? Az nem feltétlenül baj, hogy valakinek nem középidőben van az ovuja, most, hogy már tudjátok, jobban tudtok időzíteni, szerintem ha nincs egyéb gondod, először mindenképp próbáljátok meg most már jól időzítetten a dolgot. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!