Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
advisory
2013-09-04 10:26:28
 
Sziasztok lányok:)
Én bajba vagyok kicsit ezzel a ciklusommal is...:/
Szerintetek mikor volt ovum? Össze vissza teszi be a rendszer. A tegnapi hőm alapján nem is volt. Aztán ma meg már ugen..csak jóval később. ..
Moha13
2013-09-04 10:18:49
 
capri
Nagyon szorítok, hogy segítsen ez a dolog és végre összejöjjön a babócátok! :)
Moha13
2013-09-04 10:16:43
 
Dia1984
Hát, tényleg érdekesek a ciklusaid...ezt dokinak mutattad már? Mit szólt?
Szerintem érdemes lenne megmutatni, és talán egy ciklusban ultrahanggal megfigyelni, hogy mi újság a peteéréseddel...

Ovutesztből milyen érzékenységűvel próbálkoztál?
Én legelőször facellét vettem a rossmannban, mert akkor még nem tudtam, hogy olcsóbban is lehet szerezni vaterán. Az elvileg 25-ös és mutatta is az ovumat, erősödött, majd pozitív lett. Aztán a vaterán rendelt 25-örök valahogy sosem voltak egyértelműen pozitívak, volt, hogy lett két csík, de a második halványabb volt, tehát nem tekintettem pozinak. Most keresgéltem, találtam 20-ast, megrendeltem, és láss csodát, olyan szép csíkjaim lettek, hogy csak na. Aznap délelőtt és délután is erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll. Megnyugodtam, hogy van LH-csúcsom...


capri
2013-09-04 10:06:34
 
Moha,
a vérvétel alapján kicsit alacsony volt a progeszteronszintem (bár bőven a referenciatartományban). Az eredményt az új dokinak mutattam meg, és ő azt mondta, választhatok két lehetőség közül: próbálkozunk még pár hónapig, és ha nem sikerül, jövő év elején visszamegyek, beszélünk, mit lehet tenni, vagy pedig elkezdem már most a Duphastont. Én ezt a másodikat választottam. 11 nap körül van a luteálisom, barnázással, pecsételéssel, úgy gondoltam, nincs értelme várni... Most felírt 4 havi adagot.
Kíváncsi leszek erre a ciklusomra, mert az előzőben nagyon korán leesett a hőm a Duphaston mellett is (+ pecsételő vérzésem volt már 4 nappal mensi előtt), csak a mensi tolódott ki egy nappal. Ha ez nem változik, akkor szerintem visszamegyek a dokihoz.
Dia1984
2013-09-04 10:01:47
 
Ez pedig a második:
Dia1984
2013-09-04 10:01:25
 
Moha
Eddig csak 2 teljes mérőzős ciklusom volt, úgyhogy a "mikor szokott lenni"-re sajnos nem tudok válaszolni. Leginkább azért sem, mert eddig az ovu tesztek is negatívak voltak (általában félidő környékén tesztelgettem).
Csatolom a két görbémet. Sajnos ezek sem összehasonlíthatók, mivel az előző ciklusom extra rövidre sikerült...

Ez volt az első görbém:
Moha13
2013-09-04 09:59:46
 
capri

Ja, már látom...progeszteron :)
És ezt miért szeded?
Moha13
2013-09-04 09:57:55
 
capri
Ez a gyógyszer mit csinál, ami miatt kiveszi a rendszer az ovunapot?
capri
2013-09-04 09:53:37
 
Sziasztok!
Moha, főleg, hogy már szeptember van. :-))
Lányok, ne adjátok fel még a hónapot, messze még a vége! Csak pozitívan! :-)
Én továbbra sem tudom, volt-e ovum vagy sem... Előző hónapban is hasonlóan alakult a hőm, 36,4-ről lett 36,6 11. cn.-on, majr 36,6-ról ment fel 36,8-ra ovu után, szóval ez alapján még nem. :-)
Fertilityfrienden érdekes dolgora lettem figyelmes: ma behúzta az ovut 11. cn.-ra. 11. cn. óta Duphastont (progeszteron) szedek, és csak ma írtam be, utólag. Először a tegnapit, aztán a hétfőit, és amikor a vasárnapit beírtam, kijött egy üzenet, és kivette az ovut. És előző ciklusban sem húzta be a vonalakat, így akkor már értem, hogy miért nem.
Moha13
2013-09-04 09:43:34
 
Dia1984
Általában van. Van, hogy már az ovu napjától, de van, hogy csak pár nap múlva...mondjuk, tényleg volt már olyan, hogy nem lettz ézékeny, de a duzzadás az mindig megvan, most is.

NEked hol szokott lenni az ovud és mennyi utána a hőd? Nem lehet, hogy még csak most készülget? Én is csak lestem ebben a ciklusban, hogy hol van már...erre most a 16. napon volt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!