Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-09-03 19:47:29
 
Moha valóban csak pár nappal jársz előttem :)
De szerintem se ott volt ovud de mindegy a végeredmény számít :)
KatkaManó
2013-09-03 19:46:35
 
Moha valóban csak pár nappal jársz előttem :)
De szerintem se ott volt ovud de mindegy a végeredmény számít :)
capri
2013-09-03 14:33:52
 
Lina,
értem, akkor ha gondolod, próbálkozzál az Avivával, és ha lesz tanfolyam, szerintem azért menjél el rá. :-) Én hetente kétszer csináltam, de mensi alatt is, ha úgy jött ki (mondjuk én soha nem hagytam ki az edzést sem a mensi miatt, nem volt problémám vele).
Milyen hormonszinteket nézet a dokid? Van, amit a ciklus 3. napján kell nézni, az meg ahogy írod, ma van. Holnap esetleg még beleférhet. És van olyan (progeszteron), amit meg ovuláció utáni 7. napon kell nézni.
Lina1005
2013-09-03 14:08:45
 
Plumeria,
Ez volt az elso teljes ciklusom, csak 25 napig tartott es aztan megerkezett a nemvart es most a kovetkezo gorbe elso napjait taposom mar, ezert nem jelezte a piros napot a vegen.

Capri,
A lany aki a kozelben tanit avivat nemreg szult es szeptember elott nem lesz tanfolyam, addig azt javasolta kicsit nezegessem es probaljam tanulni magamtol. A konyv azt irja, ha ovulacio serkentese a cel, a nemvart 3. napjan celszeru kezdeni - nos, ez ma lesz.

Moha13,
Lehet, hogy igazad van es nem is lenne szukseg az avivara, de mi mar kicsit veterankorban vagyunk (en 41 multam, az apajelolt 47), 6 honapja nem vedekezunk es eddig nem tortent semmi. Eddig mas varosban laktunk es hetvegenkent votunk csak egyutt, lehet hogy csak ez az ok, de teny hogy az elmult 6 honapban lerovidult az eleinte 30, majd 28 napos ciklusom, ami egy kicsit aggaszto (ez mar a veg kezdete volna?). Az elmult honapban ugy tunik volt ovum de nem voltunk egy helyen a jo idoben, szoval a nagy probalkozas most kezdodik csak igazan es szeretnek a legjobb eselyekkel vagni neki.

Lanyok, a dokim elkuldott hormon szint tesztelo vevetelre, tudja valaki mikor (a ciklus melyik feleben) erdemes menni?

Jo ovulalast , bébigyartast ma is mindenkinek.
Nokeni
2013-09-03 09:00:44
 
Szia Capri!

Neked is köszi a biztatást :-)
Túl sokat én sem értek egyik eszközhöz sem de mivel a múlt hónap nem hozott eredményt (akkor csak a hőmre hagyatkoztam), így gondoltam most egy kicsit felkészültebb leszek...
Lehetséges, hogy a mikroszkópnak reggel 6-kor még korán volt, mert most újra csináltam és megint páfrányos!!!
Jó lenne tudni, hogy a mik.kóp meddig mutat p.érést ill. ahoz képest PONTOSAN mikor van??
Szerencsére Apát nem kell nagyon "nyaggatni" :-)))
jniki82
2013-09-03 09:00:13
 
Sziasztok!

Dzsudzsa,
örülök, hogy minden rendben met, most vigyázz magadra, pihenj és várunk vissza.

Azt hiszem nekem pedig megvolt az ovum, de sajna csak a hőre hagyatkozhatom, mert nem csináltam ovu tesztet.Nem igazán tapasztaltam erősebb váladékot.Hát remélem sikerűlt, tegnap is együtt voltunk!
Moha13
2013-09-03 08:54:47
 
Nokeni
Előfizető vagy? Mert ha nem, akkor mindegy mi van az előző hónapban, mindig középre fogja berakni, népességi átlag alapján.
Ha előző hónapban is korábban volt, szerintem nagy az esélye, hogy Neked mindig korábban van ovud.
Egyébként meg ha minden nap együtt vagytok, úgyis mindegy, mikor van ovu...próbálj lazítani, Ti mindent megtesztek, bárhol is lesz az az ovu, remélhetőleg mindig lesznek friss katonák a közelben...:D
Nokeni
2013-09-03 08:48:04
 
Szia Moha!

Köszönöm a biztató szavakat :-)
A mikroszkóp eddig tiszta páfrány volt, e szerit akkor most volt peteérésem... vagy rosszul tudom??
Tudom, hogy a gép hétvégére írja az ovut de
az elöző ciklusomban(előszőr akkor is a 14.-ik napra rakta) is a 9.-ik napon volt!
Hát nem bizzuk a véletlenre, minden nap eggyüt vagyunk Apával :-)
Csatolom az előző görbét:
capri
2013-09-03 08:45:15
 
Nokeni,
én nem ismerem ezt az ovus mikroszkópot, sőt a pisilős ovutesztet sem. :-) De többen is írták, hogy nem igazán jött be nekik a mikroszkóp. (Persze volt olyan is, akinek meg igen.)
Próbálj ezen nem idegeskedni! És hajrá, ma még legyetek együtt, ha megoldható. :-)
Moha13
2013-09-03 08:40:33
 
Nokeni
De hát...minden rendben! HA az ovuteszt pozitív, akkor 1-2 napon belül várható az ovuláció. :)
Nekem ebben a ciklusban úgy volt, hogy gyönyörű erős pozitív lett az ovuteszt délelőtt és délután is, de másnap még nem emelkedés jött, hanem egy kis leesés, és csak másnap jött az emelkedés.
remélem, tegnap sikerült együttlenni...és szorítok, hogy ma is összejöjjön...és még a holnap is jó lenne szerintem. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!