Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Edina75
2013-09-10 20:46:56
 
Szia jniki82!!sajna én ebben nem nagyon tudok segíteni mert én most csináltam az első görbemet,,,
jniki82
2013-09-10 20:24:22
 
Sziasztok!

Nálam nem történik semmi, megint nyíl egyenes a görbém, mint az első 2 görbémnél.Ez nem jelent jót azt hiszem!
KatkaManó
2013-09-10 18:51:52
 
Kiara Gratulálok :))))

Moha13
2013-09-10 17:22:02
 
NewHope

:(:(:(...
Sajnálom...:(
Szorítok, hogy a következő ovud akkorra essen, amikor együtt tudtok lenni.
Mirmite
2013-09-10 16:39:12
 
Ildibaba81

Semmi gond a koroddal:)Én 36 vagyok és első babára gyúrunk már ha jól számolom 30 hónapja:(
A ciklus hosszal az a baj hogy ki kéne egy kicsit nyújtanod:)
Bár előszőr várjuk meg az első teljes görbédet,hogy hol az ovud mert az ovu utáni napok(luteális fázis)12-16 nap között jó ha van.Ha rövidebb akkor lehet gond is de ez se 100 százalék:)
Lényeg:most türelem és nézzük a görbédet hogy alakul:)
Mirmite
2013-09-10 16:34:33
 
NewHope

Semmi pánik szerintem is szinte mindenkinek ezt írja a rendszer.Csak akkor nem ha tuti középen van az ovud:)
Drukk hogy most később legyen mint ahogy a rendszer mutatja,hogy időben oda tudj repülni:)
Ha nem vagy előfizető akkor mindig középre fogja rakni de egy pár hónap után már tudni fogod igazándiból melyik napok esélyesek:)
Én se fizetek elő mert eddig(8 vezett görbe)elég kaotikus az ovum 11-15 nap között,ezt pedig előfizetve se tudja előre megmondani a rendszer:)
Ildibaba81
2013-09-10 15:55:44
 
Mirmite!


Az első teljes görbém (úgy értem, amiben a hőt is végig rögzítettem. Még csak most kezdtem beleásni magam a dologba úgy igazán. Az első gyerkőc nem volt ilyen makacs, könnyebben összehoztuk. Mielőtt véletlenül rábukkantam az oldalra, egy smart phone alkalmazáson vezetgettem az adataimat. Az se rossz, de itt részletesebben lehet berögzíteni az infokat (méhnyak váladék milyensége, méhnyak nyíltsága, puhaséga, stb., szóval jobb. :)

A ciklusaim 11 hónap adatai alapján sajna csak 22 naposak, de ez az utolsó a 25. napra jött meg...
Sajnos ez + a korom (32) + folyamatos munkahelyi stressz, meg ha még gyököt is vonok és integrálom az egészet "kár a gőzért" eredményt ad... :(

New Hope!

Drukkolok, hogy akkorra essen, amikorra kell. :)

NewHope
2013-09-10 15:31:31
 
Tényleg? Úgy emlékszem nekem nem irta ki a múltkor. Vagy csak elfelejtettem.
Hát mindegy, hiába parázok rajta, ezen tényleg nem tudok változtatni, ha nem úgy jön most össze akkor maradt október-november, akkor már több időt tudunk majd együtt tölteni. :)
capri
2013-09-10 15:06:29
 
NewHope,
sajnálom... :-(
Szerintem ezt mindenkinek kiírja a rendszer. Vagy van olyan köztünk, akinek nem? (Lehet, hogy ezzel akar motiválni, hogy előfizető legyél...)
Hát, akkor nagyon-nagyon drukkolok neked, hogy az ovud megvárja a repülőt! :-)))
NewHope
2013-09-10 14:38:16
 
Ja és ezt irja ki a rendszer:
FIGYELEM! Az eddig bevitt adataidból végzett számításaink alapján az ovulációd valódi időpontja eltér a népességi átlagtól!
Remélem később lesz mint ahogy most beraktam mert 27-28-29 tudunk csak apával együtt lenni szeptemberben, ezért is külön odarepülök...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!