Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2013-09-11 09:40:50
 
Dzsudzsa!

Sajnálom, sok kitartást kívánok neked, nem lehet könnyű.

Tényleg az a lényeg, hogy pozitívan álljatok hozzá, biztosan minden rendben lesz. :)

Fel a fejjel. :)
Dzsudzsa
2013-09-11 09:32:44
 
Rencs!
Ha megkérdezhetem, mikor volt pontosan a vetélés? Missed AB volt? Neked mit tanácsolt az orvos, meddig kell/ várni, az újabb próbálkozással? A görbéd valóban biztató. Nekem szept. 2-án volt a Missed AB. Én most türelmetlenül várom, hogy magától megjöjjön. Utána kell mennem kontrollra. Ha ott minden rendben - az orvos szerint - azonnal folytatódhat a projekt :)
NewHope!
Nagyon tetszik a hozzáállásod! Nekünk is fel kellett állni a műtét után. Ha ezt nem tennénk, szerintem a gólya földrészekre elkerülne bennünket.

Nagyon szurkolok Mindenkinek! Ja, és nem fogok haragudni, ha nem vártok meg :)
Ildibaba81
2013-09-11 09:04:04
 
New Hope!

Sajnálom, tényleg nagyon kihűltél. :(

Tekints előre, drukkolok a köv.hónapra. :)
Ildibaba81
2013-09-11 09:01:56
 
Jó reggelt mindenkinek!

Én nem tudom nálam mi van, tegnap egész nap erősen görcsölt az alhasam és baromira fájt a derekam. Kb. olyan érzés volt, mintha a hasamból sugározna a fájás hátra felé a derekam felé. Egészen kifárasztott. Tegnap egész délelőtt rettentő hányingerem volt, olyan 10-11 óráig, de annyira, hogy tényleg azt hittem, kidobom a rókát... :( Ma reggel is volt, de már nem annyira erőteljes. Szerintem beteg nem vagyok és most igazándiból nagyon stresszesnek sem érzem magam, szóval nem tudom, mire véljem, a hőm megint visszább kúszott, illetve már csak azért sem hiszem, hogy terhes tünetek lennének, mert az baromi korai lenne, nem?

Azért becsatolom, amim van, hátha valaki lát rajta többet annál, amit én látok... :) Nekem nem sokkal több info annál, hogy vonalak... :)

Van valami tuti receptetek arra, mikor a leghatékonyabb együtt lenni? Én eddig meg voltam róla győződve, hogy akkor, amikor az ovulációs mikroszkópban a szempillákat látom, nem pedig a bogyókat, mostanra viszont kissé elbizonytalanodtam.

Nekem a rendszer a 9. napra tette az ovut, a mikroszkópban is aznap este jelentek meg a pillák (reggel még bogyók voltak), majd a köv. 2 napon is pilláztam... A 9 és 11. napokon volt unga-bunga. Akkor elvileg jókor volt, vagy inkább pár nappal az ovu után érdemes (mármint baba projekt szempontjából).
Tegnap is elkaptuk egymást, nem tudom, ez baba szempontjából számít -e. :/

Minden infot előre is nagyon köszönök mindenkinek! :)))))

Jniki!

Én ugyan még roppant zöld fülű vagyok a témában, de ezek a 37 fok körüli adatok elég magasnak tűnnek a számomra. Beteg vagy?

Moha!

Sajnálom, remélem, következő hónapban! :)

Rencs!

Hajrá, drukkolok! :)

Capri!

Mi az a cover line? És mit jelent, hogy valaki fölötte van?
Bocsika a tudatlanságért, nem vagyok még ennyire profi a szaknyelvben... :S

Edina!

Nagyon jól néz ki a görbéd - már amennyire én értek hozzá.
:) Remélem, pozitív lesz a teszt.

Dia!

Fel a fejjel. :)

Köszi, csajok még egyszer. :)
NewHope
2013-09-11 08:47:09
 
Moha> köszi a szolidaritást, de igazán nem vártam el...
NA akkor hogy most ez a próbaüzem megvolt, szeptemberben megcsináljuk a sikeres görbe változatot is párhuzamban? :)
(remélem nem hangzok bunkón, de mit keseregjünk, bizni kell és előre tekinteni!)
Én ma reggel tovább hibernálódom...
Szilvia1980
2013-09-11 08:38:06
 
capri: igen, magamra értettem:) Tudom, hogy messze a vége, de egy ilyen esés a számomra nem jó jel:) de majd meglátjuk..:)
Dia1984
2013-09-11 08:02:48
 
Jó reggelt!

Moha
Nagyon sajnálom! De tudod, nem adjuk fel! Hozzánk is eljut egyszer a gólya!

Aki a finisben van, annak megy a drukk!

Reménytelen görbe egy reménytelen hónapban:
plumeria14
2013-09-11 07:57:37
 
Edina75,
szerintem akár ma is tesztelhetsz...nincs olyan, hogy mikor kell...bíztató a görbéd, bár kár, hogy nem mértél minden nap...mióta próbálkoztok?
capri
2013-09-11 07:56:19
 
Edina75, hiányoznak az adatok a görbédből, de ez alapján szerintem még csak 5. dpo-n vagy. Még legalább egy hetet várjál a teszttel! Türelem! :-)
Edina75
2013-09-11 07:52:26
 
Valaki megmondja hogy mikor kell tesztelni?!?köszönöm
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!