Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-09-19 11:55:55
 
Én ma így álok,szerintem nem volt pém legalábbis nekem nem úgy tűnik.... Szerintetek ?
Ancsi2014
2013-09-19 11:28:45
 
Jó reggelt Lányok! Nagyon izgulok a hétvégéért ... :) Szorítsatok nekünk :)
Dia1984
2013-09-19 11:20:06
 
tutu85

Gratulálok, jó egészséget Nektek!
Jó egy ilyen történetet olvasni. Sajnos nekem is elég változóak a ciklusaim (legutóbbi 21, azelőtti 32 napos vol), és az ovum "létezése" is elég bizonytalan. De legalább van remény!!!! :)
capri
2013-09-19 10:59:37
 
Tutu85, jó volt olvasni a történetedet! Gratulálok és minden jót kívánok! :-)
Moha13
2013-09-19 10:44:43
 
tutu85
Köszi, hogy írtál a reményhozóba, és szép babavárást kívánok! :)
tutu85
2013-09-19 10:43:14
 
Kedves babaváró33!
A reményhozó fórumban kérdeztél, itt válaszolnék. A vérzéskor külföldön voltunk, egyrészt nem is volt tesztem, másrészt másnap rengetegszer voltam a nem túl meleg tengervízben, és betudtam ennek az elmúlást. A második pecsételés 5 nap múlva itthon volt, de akkor is azt gondoltam, oké, az elsőt a "hidegvíz" leállította, biztos akkor most indul meg rendesen, görcsöltem, minden a szokásos..este úgy döntöttem, ha reggel nem indul meg, csinálok egy tesztet, uis aznap kellett hívnom a dokit időpontkérés miatt, és gondoltam muszáj tudnom mire is kérek időpontot. és nem volt, így teszteltem. alig hittem a szememnek, én ugyanis még semmilyen pozitív tesztet nem láttam eddig:)
ez a teljes történet:)
capri
2013-09-19 10:41:25
 
Dia1984, kíváncsi leszek,mit mond az orvos, várom a híreket. :-)

NewHope, tetszik ez a Wonder Woman! :-D

kbettina, neked szépen megnyugodott a görbéd. :-) Szerintem a tüszőrepedést követő napon való együttlét már nem biztos, hogy célba érhet. Azt mondják, a petesejt csak kb. 12 óráig életképes, utána elöregszik.

Bazsivirág, volt már valamilyen kivizsgálásod? A görbéd alapján nem igazán lehet megállapítani, mikor lehetett ovud. Legalábbis én sem tudom...
Moha13
2013-09-19 10:36:39
 
Mirmite
Kitartás! :)

Nokeni
Igen, láttam, hogy egy másik fórumban írt a pozitív tesztjéről és megkértem, hogy írjon a reményhozóba is. :)

kbettina
Fogalmam sincs, hogy Te mikor vagy termékeny, én is csak görbéből találgatok, mint mindenki...:)
De az biztos, hogy ovu után 12 óra amíg megtermékenyíthető a petesejt...de hogy pontosan hol volt az ovu, azt szerintem görbéből sem lehet mindig tutira megmondani. :)
kbettina
2013-09-19 10:32:56
 
Én olvastam!Tök jó!:)
Nokeni
2013-09-19 10:27:41
 
Lányok!

Még egy görbe a reményhozóba, olvastátok???
Nem semmi amit ír, gratula neki, minden biztos rendben lesz!!
Szerintem ez sokaknak reményt adhat!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!