Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-20 07:16:57
 
plumeria14
Nincs jele, tegnap ovuteszt negatív lett, és azért csináltam, mert ilyen nyúlós dolgot találtam, amit mondhatnánk tojásfehérjének, mert nyúlt, viszont ilyen tömör volt, nem folyékony...inkább ragacsos...ilyennel nem szoktam találkozni...lehet, hogy keveset iszom? (think)
Moha13
2013-09-20 07:15:03
 
plumeria14
Miből gondoltad, hogy emelkedésnek indul a hőm? Ez igazán érdekes, mert bejött...lécci, gondold már azt, hogy ez a ciklusom sikeres lesz...:):):)

Mára szeretném elrendelni Neked a buddhista nyugalmat, ne foglalkozz a bolondokházával, vedd úgy, hogy ha Te nem lennél ott, akkor is megoldódna a dolog, lélegezz mélyeket...:)

plumeria14
2013-09-20 07:08:26
 
Moha13
Talán tegnapelőtt írtam neked, hogy nekem az a megérzésem, hogy néhány napon belül elkezd emelkedni a hőd. Ugye nem szokott ilyen korán lenni az ovud? Innen még simán visszacsökkenhet és az lesz az ovu előtti hőleesés. Biztos, ami biztos alapon, szerintem ma gyúrjatok rá, mert szerintem 06,5-36,6 körül van a CL-od és azt most léped át, vagyis lehet, hogy most van az ovud. Nincs semmi jele? Teszt?

Katkamanó
A hőm ugyan nem változott, de reggel „homokos” volt a vizeletem….ez vajon mit jelent? Aggódom egy kicsit, mert az elmúlt 2 napom iszonyatosan stresszes volt és ma is bolondokháza lesz :(
Moha13
2013-09-20 06:59:57
 
KatkaManó
Igen, nem szokott ilyen korán, na de így sem szokott kinézni ilyenkor, az tuti.
De araszolós görbém volt már, amikor ovu után 1 tizedével mászott fölfelé...
Nagyon remélem, hogy ez nem ovu volt, mert akkor ez a hónap annyi.
KatkaManó
2013-09-20 06:54:44
 
Moha neked az ovukor általában egy nagyobb ugrás szokott lenni nem így lassan araszol felfelé... de nem szokott ilyen korán ovud lenni , nem ?

Plumeria14 hogy állsz ma ???

Az én így
Moha13
2013-09-20 06:40:33
 
Jó reggelt!
Nem értem, mit csinál a hőm...nyugtassatok meg, hogy ez még tuti nem ovu volt...:S
Csilla27
2013-09-19 22:03:06
 
Sziasztok!Én már a vége felé járok...érdekes,hogy csak ma vettem ezt észre csak írogattam az adatokat :D lehet jó jel...? :)
Jó éjt mindenkinek!
Mirmite
2013-09-19 21:58:58
 
Szabinka84


Kicsit utána olvastam az alacsony ébredési hőnek:)
Sok helyen írják ami persze attól hogy írják még nem
biztos,de 36,2 írnak alsó határnak.Viszont láttam olyan görbéket is ahol 36 alatti hővel lett baba.A tied extrém alacsony szerintem,főleg a 35,5.Lehet konzultálnod kellene egy dokival de nem akarom hogy azt hidd baj van!Ha nekem ilyen alacsony lenne biztos megkérdezném az orvosom mi a véleménye:)
szabinka84
2013-09-19 21:27:02
 
igen capri úgy szoktam
Adry03
2013-09-19 21:04:05
 
Sziasztok !

capri, plumeria

Hiába volt (talán) jó az időzítés, ha most + náthás vagyok és gyógyszert is vettem be. Persze csak vény nélkülit. Muszáj vagyok még ma is bevenni így nem tudom eldönteni, hogy a reggeli mérés mennyire tuti. Szerencsére nem szoktam lázas lenni, de napközben azért valószínűsítettem 1 jó kis hőemelkedést. Majd +látjuk. Még van jó pár napom.

A finiselőknek nagyon szorítok !!

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!