Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-09-20 08:18:40
 
Moha13,
ez szuper :)
Moha13
2013-09-20 08:17:49
 
JA, elfelejtettem mondani tegnap, hogy a lboreredményeink tökéletesek lettek.
Nálam a hemoglobin 119, a normál érték pedig 120-nál kezdődik, de ez nem vészes. :)
plumeria14
2013-09-20 08:16:27
 
Nokeni,
tényleg nagyon szép a görbéd. Drukkolok! Mikor tesztelsz?
Moha13
2013-09-20 08:10:43
 
Nokeni

A görbéd gyönyörűszép, nem értem, miért izgulsz...nyugi!!! :)
Nokeni
2013-09-20 08:02:51
 
Sziasztok!

Hát lányok azt kell mondjam most itt a nemvárt elötti napon beparáztam, alig várom a holapot de nagyon félek, nincs is túl jó kedvem :-(
A hőm is megint vonalzó....

Mindenkinek szurkolok!!

Plumeria: nem tudom a homokos vizelet mit jelenthet de a görbén szebb mint az enyém :-)))

plumeria14
2013-09-20 07:43:48
 
Ildibaba81,
a homokos vizelet azt jelenti, hogy kis barna szemcsék voltak a vizeletemben, nem mondanám barnázásnak, mert csak pisiléskor jelentkezett. Korábban néhány ciklusomban volt már ilyen a mensi előtt, de nem ennyivel. Elvileg keddre nem várom...
Moha13
2013-09-20 07:25:41
 
Encii
Szerintem azért, mert az előző, 2 tizedes ugrás után 3 napig fent maradt a hőd, ezért a rendszer bepakolta az ovut, ma viszont 3 tizedet ugrott, így elbizonytalanodott, hogy talán csak tegnap volt ovud, most várja, hogy merre megy a hőd. HA fenn marad vagy még feljebb megy, szerintem át fogja rakni tegnapra...:)
Ildibaba81
2013-09-20 07:23:59
 
Sziasztok!

Pulmeria!

Mit jelent, hogy homokos volt a vizeleted, nem hangzik tul jol...

Ėn már nagyon közelítek, hamarosan kiderül... most már a tetőfokára hágott az izgalom. Továbbra is megvannak a fizikai jelek, a miki folyamatosan szőrös, tesztet még nem mertem csinálni. Ha belehalok, akkor is kivárom legalabb a vas.reggelt vele, de már megvettem, ha most nem is, de majd csak fog kelleni...

Nagyon drukkoljatok nekem! Én is szorítok értetek!
Jelenleg ez a hőhelyzet:
Encii
2013-09-20 07:22:47
 
Csajok miért van az hogy tegnap még erősen be volt "zöldülve" a görbém,ma meg hogy beírtam a mai hőmet(37) már eltűnt a sötét szín ?bocsi ha hülyeséget kérdezek ,kezdő vagyok :) köszönöm
plumeria14
2013-09-20 07:20:36
 
Moha13,
szimplán csak megérzés volt a csökkenés után, mert emlékeim szerint neked nem szokott nagyon alacsony lenni a hőd; így számomra egyértelmű volt, hogy 36,4 után emelkedés várható. Én szívesen gondolok arra, hogy sikeres legyen a ciklusod, de te is légy pozitív. Nem kell megijedni, ha valami egy kicsit más. Vezeted már egy ideje a hődet, profi vagy a görbekiértékelésben és az ovud is közel azonos időben szokott lenni, ezért most sem lesz ez másképp.
Köszönöm a tanácsod, megfogadom és nem streszelek ma. Bár ez a reggeli valami nagyon izgat...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!