Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-09-20 10:03:02
 
Ildibaba, kbettina, a ti görbétek is szépen alakul! :-)
capri
2013-09-20 10:00:54
 
Sziasztok! Most csak telefonról vagyok. Nokeni, nyugi, minden rendben lesz! Moha, szerintem még nem ovu volt. Plumeria, csak így tovább! Szép napot mindenkinek!
Nokeni
2013-09-20 09:23:00
 
Moha

Bedo82 a kolléganőm neki ebben a hónapban kezdtük el vezetni itt a hőjét, sajnos már több mint 1 éve probálkoznak sikertelenűl :-(
Túl vannak sok vizsgálaton, jelenleg az első Closty kúrán is, bízunk benne, hogy ez most meghozza a várva várt sikert!
Moha13
2013-09-20 09:10:49
 
fogtunder76
Szia!!!!! :)
Köszi a biztatást! :)
Ti hogy vagytok? Mi újság? Mikor szültök? :)

Bedo82
Üdv itt! :)
Várjuk a holnapi tesztet!
Nokeni
2013-09-20 09:08:31
 
Bocsi lányok, most látom, hogy a kolléganőmnél maradtam bejelentkezve...
Így ez az én hozzászolásom!
Víszont Closty-val 1 petét látott a dokija megérni, valószínű eddig nem volt p.érése de most van így szurkoljatok!!!
Bedo82
2013-09-20 09:05:02
 
Köszi lányok a biztatást!
Tudjátok, már teszteltem a 11dpo-n ami + lett és azóta "repkedek"!!
Víszont sajnos van bennem egy félsz a holnap reggelt illetően nehogy megjöjjön!
DE NEM FOG :-))
6-kor kelek és azonnal tesztelek, majd megírom!!!
fogtunder76
2013-09-20 08:56:39
 
Sziasztok lányok :)
Már régen írtam nektek és régen is olvastalak :) De azért nagyon sokszor gondolok rátok!! :) Különösen rátok Moha és Plumeria :) Persze nem kivételezésből, csak titeket "ismerlek " azóta hogy belevágtam a görbe húzogatásba :)
Remélem és nagyon nagyon drukkolok hogy a ti pocakotokban is ott rugdosson végre a babus :) Drukkolok hogy megtaláljátok a jó utat efelé és sok erőt, kitartást a várakozás hosszú napjaihoz :)
kbettina
2013-09-20 08:44:25
 
sziasztok!

Plumeria: szép , még mindig!! szurkolok!
Csilla27: drukkolok!
Nokeni: ne izgulj, nagyon szép a görbe, nincs itt baj :)
Moha: szerintem se volt még ovud,tényleg eléggé ingadozol mostanság.
Ildibaba:megy a drukk!

Én ma mondhatni maradtam.Bár kicsit több volt szerintem 37.05-nél, viszont nem érte el a 37.1-et.úgyhogy maradt a tegnapi.:)
NewHope
2013-09-20 08:38:46
 
Moha, szerintem még nem mondható el a görbéd alapján hogy most lett volna az ovu. Még ingadozhat a hő tekintettel rá hogy te is kigyózol ebben a ciklusban... 2-3 nap és kiderül :) Nyálka is lehet más. Sajnos ez olyan utólag leszel okos dolog...

Én még rajzolom a sinus-cosinus görbét. Ha ebben a hónapban fogan a gyerek tuti matematikus lesz vagy programozó. Esetleg forma1-es versenyző :))
Moha13
2013-09-20 08:18:59
 
Nokeni

Mivel nem középidőben volt ovud, hanem korábban, szerintem már simán tesztelhetsz...ha jól számoltam, ez már a 17. dpo. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!