Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-09-21 07:55:31
 
Arachnoidea:üdv itt!Neked kikell találjak egy becézést,mert leirhatatlan vagy:) :) Mióta próbálkoztok? Nem lehet hogy a tüneteket csak tudat alatt beképzeled?Sajnos ha nagyon akarod a babát megesik.Nálam is volt már 2 egymás utáni ciklusban.:(
Dia1984
2013-09-21 07:55:10
 
Nokeni!

Tiszta szívből gratulálok! Vigyázz magatokra!
kbettina
2013-09-21 07:48:40
 
Nokeni:gratulálok!!
Ildi:várj még!
Nekem ma emelkedett!Holnap sírógörcsöt kapok ha lejeb megy.
KatkaManó
2013-09-21 07:26:56
 
Ildibaba81 ha valóban ott volt ovud ahová a rendszer rakta akkor még csak a 8. dpo vagy. A teszttel lehet várnodkéne mert ha van is bent Manó nem biztos hogy kimutatja a teszt.
Nokeninek is a 10. napon volt nagyon halvány ha jól emlékszem.
De neked is megy a Drukk !! :)
KatkaManó
2013-09-21 07:21:16
 
Nokeni még egyszer Gratula :)
Nagyon szép görbe tényleg látszik benne minden emelkedés. Vigyázz magatokra :)
KatkaManó
2013-09-21 07:21:03
 
Nokeni még egyszer Gratula :)
Nagyon szép görbe tényleg látszik benne minden emelkedés. Vigyázz magatokra :)
Ildibaba81
2013-09-21 07:04:38
 
Nokeni!
Hát millo gratula, kerlek, cserebe te is szurkolj ertem! Nagon finishben vagyok, holnap tuti tesztelek, ha csak ma meg nem jon az atkozott. En mar megint hullamzok, ettol rendesen beparaztam reggel... jo lenne, ha lenne bent egy kismano! :)

Nagyon varom mar a holnapot, legyen esemenytelen a ma!!!
Nokeni
2013-09-21 06:37:06
 
Sziasztok lányok!

Hát eljött a várva várt nap, ébredéskor megmértem a hőmet, maradtam kerek 37 fokon!!!
Félve elindultam a fürdőszobába, szerencsére nem jött meg, így gyorsan megcsináltam a tesztet: POZITÍV, tudom ez nem újdonság de most már gyönyörű, szép, erős csíkom van ami szinte 30mp alatt megjelent :-)))
Szeretném mindanyiotoknak MEGKÖSZÖNNIa sok segítséget, biztatást!! Ezalatt a két hónap alatt volt szerencsém megtapasztalni, hogy itt mindenki mennyire kedves, segítőkész!
Akik aggodnak az "egyenes" görbéért, azok ne tegyék!
Bár én sem hittem benne de baba is lehet belőle.....
Holnaptól már nem mérem a hőmet de mindenképp benézek hozzátok, mert szeretnék olvasni a sok POZITÍV tesztről!!!!!
Hajrá lányok ti jöttök :-)))))
Szép hétvégét mindenkinek
arachnoidea
2013-09-21 06:03:37
 
Sziasztok Lányok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, már hónapok óta olvaslak benneteket de még nem volt bátorságom írni. Idén májusban hagytam el a milligest fogamzásgátlót és szeretnénk második babát 38 éves múltam egy 12 éves kislány anyukája vagyok
A gyógyszer elhagyása után 29 napos ciklusaim vannak. A problémám annyi, hogy ovulűciótól egészen a ciklus 25. napjáig minden olyan tünetet érzek ami terhességre utalhatna ( émelygés, haspuffadás, álmosság , derékfájás-hasgörcsölés))amikor is elkezdek barnázni két napig majd megjön Már beszereztem PG/53 tesztet ami nálam nem egyértelműen mutat páfrányt. Illetve LH tesztet is használok ami már az elmúlt ciklusban is a 14. ciklusnaptól 5 napon át a 18. ciklusnapig pozitívat jelez. Mikor lehet nálam az LH csúcs és a tüszőrepedés?
Négy hónapja regisztráltam az oldalon, de csak ebben a ciklusban kezdtem vezetni a hőmet. Kérlek írjátok meg miként kell elemezni a görbét mikortól tudjátok, hogy ovuláció volt/lesz?
Október 2.-án megyek nőgyógyászhoz sajnos csak a ciklus 25. napjára kaptam időpontot. Akkor majd okosabb leszek addig is ha tudtok segítsetek a tapasztalatitokkal.
Előre is köszönöm!
arachnoidea
Moha13
2013-09-20 23:42:05
 
...idő kérdése.

(lemaradt)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!