Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-20 23:41:41
 
jniki82
Hát igen...nem értem ezeket a dokikat. Nem akarja, hogy stresszelj a fölösleges vizsgálatok miatt, de az nem baj, ha minden egyes ciklus végén fölöslegesen reménykedik az ember lánya 2 hetet, aztán meg amikor megjön jól megzuhan és elkeseredik, közben állandóan azon rágja magát, hogy mi van, ha gond van és eleve fölöslegesen próbálkozik...:X
Engem legalábbis ez lassan kikészít...már inkább lenne pár fölöslegesnek bizonyuló vizsgálat...mert akkor látom, hogy minden ok velünk és nyugodtan próbálkozunk, mert tudjuk, csak
Ildibaba81
2013-09-20 21:34:43
 
Csilla!
Akkor te is ugyanott allsz, ahol en. Neked is drukk!

Uncsinak az enyem is uncsi....
Csilla27
2013-09-20 21:29:11
 
Sziasztok!Én vasárnapra nem várom!!! :) Drukkolok mindenkinek aki a vége felé közeleg!Így állok most...Elég uncsi a vége... :) Bizakodom!Ha mégis megjön a nemvárt akkor elmegyek dokihoz.Már találtam magyart itt Belgiumban.Ha valakinek kell szóljon :) Üdv. Jó éjt nektek!
Ildibaba81
2013-09-20 21:03:00
 
Kbettina Dia!

Köszi, nagyon izgi... :)Dia, Remélem, segítenek azok a bogyók!

Mirmite, te is közeledsz... :S.

Capri!

Neked legyen igazad. "Fingers crossed" csak kiderül pár naponm belül... :)


Bedo 82!

Üdv itt! Reméljük mielőbb sikerül most már! :)
Adry03
2013-09-20 20:54:40
 
Sziasztok !

Már javulgatok, de még nem az igazi. A hőm egyenlőre maradt ahol volt.

Kíváncsian várom a teszt eredményeket. Remélem lesz jó pár +.

Ildibaba81
2013-09-20 20:32:32
 
Pulmeria!

Mi akkor kb szinkronban vagyunk, hvatalosan en is holnapra nem varom, majd drukkolok erted, holnap mindenkeppen irj, h. NEM jott meg! :)

En lehet, nem birom ki hetfoig, 10-est vettem...
Ildibaba81
2013-09-20 20:27:54
 
Sziasztok!

Ma meg semmi. Nagyon nem varom a nem vartat... a mult honapban 25 napra jott meg ugy, h.elotte 2 nappal mar pecseteltem. Most meg semmi...hm...

En alapvetoen hiszek a gyogynovenyekben, de a fogamzassal kapcsolatban semmit nem tudok roluk... :(
jniki82
2013-09-20 20:12:46
 
Moha,
voltam dokinál, ö javasolta, hogy várjuk ki az 1 évet, mert nem szertne feleslegesen minden vizsgélatra küldözgetni, hogy azokon stresszeljek.Az én görbéim egyébként szeretik az egyeneseket.Ovu tesztet használok, a múlt hónapban volt rajta halvány csík az igazság az, hogy eddig nem is használtam rendesen, mikor gondoltam, hogy van ovum akkor egysze-kétszer előszedtem, most vettem érzékenyebbet, de akkor meg lemaradtam a tesztelésről valamiért kimaradt.A baj az, hogy már tényleg rágörcsöltem és már minden hülyeséget beképzelek, hogy mindenféle bajom van.Az eljén sokkal lazábban vettem, ha nem jött össze.
Moha13
2013-09-20 20:06:07
 
jniki
Kerestem a fórumban mostani görbédet, de nincs...megmutatod?
Moha13
2013-09-20 20:02:50
 
jniki
Ovutesztet használsz? Mert ha a grafikonon látszik szépen mindig az ovud és az ovuteszt is szokott poiz lenni, vagy legalább látszik erősödés ovu idején, akkor szerintem van ovud.
Szerintem láttál már néhány görbémet, mindig nagyon szépek, de megmutatom a cickafarkasat, hát az egy nagyon furcsa görbe volt...
Ez nem jelenti azt, hogy Nálad is bekavarna, de ha nem jött össze ennyi idő alatt és van esetleg valami oka, az számtalan mindenféle lehet, és ha esetleg a peteéréseddel egyébként minden rendben van, akkor fölösleges csak úgy azt is megbolygatni...szerintem. Persze könnyű okosakat mondani...meg olvasni...
Dokihoz meg korábban is el lehet menni mint az egy év, vannak normálisak, akik nem ragaszkodnak ehhez, hanem megvizsgálnak...

Nem akarlak lebeszélni sem semmiről, mert ki tudja, lehet, hogy tényleg jól jön és segít...fogalmam sincs...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!