Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2013-09-20 19:33:50
 
Moha,

kösz, hogy ezeket elmondtad, igazából peteérés elősegítésére akartam inni,mert már az is megfordúlt a fejemben lehet nekem nincs is , de most, hogy mondod teljen bekavar már nem biztos, hogy szeretném.Olvasgatok mindent, hogy közelebb jussak a megoldáshoz,szertném ha ebben a 3 hónapban sikerűlne - utána jár le az 1 év - és nem kellene belevágni a kálváriába.
Moha13
2013-09-20 19:25:48
 
Kira84
Nekem is volt már egyenes sokáig, én is untam, de hát...ez van. :)
Egyébként ez semmit sem jelent szerintem. Majd elmozdul valamerre amikor úgy gondolja, ne foglalkozz vele. :)
Moha13
2013-09-20 19:23:32
 
jniki
Én ezt nem tudom, de miért akarod inni?
Én egy ciklusban ittam a palástfüvet és becsapott, mert ugye segíti a progeszterontermelést és kitolta a luteálisomat...késett már 2 napja, de negatív volt a teszt, ezért abbahagytam az ivását és másnap meg is jött. Cickafarkat is ittam egyszer ovuig, hát, elég érdekes hőim voltak...megfogadtam, hogy azt többet nem, bekavart.
Most ott tartok, hogy nem iszok semmit...ezzel is kevesebb a rágörcsölés, és ugye ezek igaz, hogy csak füvek, de mégis van hormonhatásuk...és mindenféle kivizsgálás nélkül nem akarok fölöslgesen bekavarni abba, ami egyébként lehet, hogy teljesen ok, csak idő kérdése a siker...:)
jniki82
2013-09-20 19:10:35
 
Moha,
most akkor szerezzek be egy másikat amit az ovu előtt kell inni, vagy lehet inni az egész ciklus alatt ezt?
Bocs az értetlenkedésért!
Kira84
2013-09-20 18:37:44
 
Moha13, Hát nem tudom hogy jó e ha egyenes ilyennek kell lennie ?Nem kéne feljebb mennie neked volt már ilyen?
Moha13
2013-09-20 18:09:26
 
jniki
A palástfű a ciklus második felében kell, nem az elsőben. Tehát ovutól isszák.
Ovuig a málnalevelet vagy a cickafarkat szokták inni.
jniki82
2013-09-20 17:13:08
 
Egy kis segítséget szertnék kérni!Vettem ma palástfű teát és azt olvastam valahol, hogy a mensi kezdetétől középidőig kell inni akor pedi abbahagyni.Na most, nekem tegnap lett vége és ma vettem akkor ma is elkezdhetem vagy várjam meg a következőt?
Köszi a segítséget.
Ancsi2014
2013-09-20 17:03:58
 
Sziasztok Lányok! Én nemrég kezdtem a hőmérőzést, még nem annyira értem, de normális hogy egyik pillanatról a másikra leesik a hőm?
Köszönöm szépen, Ancsi
fogtunder76
2013-09-20 15:30:26
 
Köszönöm kérdésetek, jól vagyunk :)
Végre tudok enni és hízok is szépen :D... Ma töltöttem a 23. hetet, tehát már a hatodik hónapba léptem :) Még nagyon nem tudni ki rejtőzik odabent, de január közepén mindenképpen kiderül :)
Mirmite
2013-09-20 15:18:46
 
Plumeria14

Számításaim szerint holnapra nem várom:)
tesztelésre még nem merek gondolni:)
Először legyek túl a hétvégén:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!