Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2013-09-21 15:01:31
 
Sziasztok!

Arachnoidea,
üdv a csapatban.Neked issok sikert!

Nokeni,
nagyon Gratulálok, vigyázz magatokra.
jniki82
2013-09-21 15:01:29
 
Sziasztok!

Arachnoidea,
üdv a csapatban.Neked issok sikert!

Nokeni,
nagyon Gratulálok, vigyázz magatokra.
Nokeni
2013-09-21 14:43:45
 
Lányok!

Nagyon kedvesek vagytok, remélem minden rendben lesz :-)
Okt 14.én megyek dokihoz, majd jelentkezem, hogy mi volt!


kbettina:

Hát én 13.-ára gondolok, aznap délelőtt elég rosszul voltam, görcsölt a hasam és olyan gyomorrontás szerű tüneteim voltak, pedig semmi olyat nem ettem....
Aztán másnap egy kicsit feljebb ment a hőm!
Lehet nincs összefüggés a dolgok között de én agy érzem!!


Mindenkinek szurkolok tovább, ill. a kolléganőm görbéjét vezetem továbbra is bár remélem nem sokáig :-)
Dzsudzsa
2013-09-21 14:29:29
 
Nokeni! Szívből gratulálok! Nagyon jó egészséget nektek!

Lányok, a tanácsotokat kérném!
3 hete volt a missed AB. Tegnap óta erőteljes folyásom van, de nem rendellenes (szag, égés vagy viszketés nincs). Ma csináltam ovu tesztet, ami egyértelműen pozitív (két egyforma, erőteljes csík). Szerintetek már lehet - a műtét után 3 héttel - peteérésem? Vagy még a HCG magasabb mindig, és az teszi pozitívvá az ovu tesztet. (Ha jól tudom, az ovu teszt használható terhességi jósló tesztként is a nemvárt előtti napokban, azaz HCG érzékeny).
Jó lenne, ha a szervezetem már elkezdeni működni !

Nagyon szurkolok a célegyenesben lévőknek! A többieknek meg mindent bele :)
Köszönöm.
Moha13
2013-09-21 14:20:52
 
szabinka84
Nincs ilyen, hogy jó vagy rossz.
A görbéd szerintem szépen alakul, nyugi, normálisan néz ki. Egyenesek előfordulnak, teljesen normális.
szabinka84
2013-09-21 14:03:00
 
Sziasztok!Ha egyenes a görbe az jó vagy rossz?
Moha13
2013-09-21 13:20:25
 
Nokeni
Gratulálok! :)

Arachnoidea
Szerintem az is elképzelhető, hogy már vol ovud. VAn, akinél egyértelműen megugrik, látszik azonnal, van, akinél csak később derül ki, hol is volt. Szerintem pár nap múlva Nálad is berakja valahová a rendszer.
HA 5 napig pozitív az ovuteszt a kicsit sok. Ugye tudod, hogy az ovuteszt csak akkor számít pozitívnak, ha a két csík egyformán erős, vagy a tesztcsík erősebb, mint a kontroll, amelyik mindig megjelenik?

Plumeria15, Mirmite
Hogy vagytok, mi e hylezet? :)

Nálam a tegnap nagyon nyúlós tojásfehérje után ma sok krémes jelentkezett, elég furi...ja, és már van második csík az ovuteszten, tegnap még csak egy volt. Szóval...mindjárt ovu...:)
kbettina
2013-09-21 12:38:39
 
Nokeni:olvastam a reményhozósodat.Hová tennéd a beágyazódást?
Lina1005
2013-09-21 11:45:33
 
Kedves drukkolok, sok szerencset nektek.

Nokeni: gratulalok, jo latni hogy ujra sikerult valakinek!

En azt hiszem lefelé megyek es ugy erzi a derekam, hogy kozeleg a nemvart. Ez egy furcsa, hideg honap volt amugy is, ki erti ezt...

Jo hetveget mindenkinek.

Kira84
2013-09-21 10:42:28
 
Nokeni Szívből gratulálok a picihez,vigyázz magatokra... :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!