Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2013-09-22 09:42:17
 
Ildibaba81!
Nekem mensi előtt 1 nappal mindig lezuhan a hőm, de ez nem mindenkinél van így. Láthatsz itt is olyan görbéket, hogy esetenként még a mensi 2. napján is magasabban van a hő, és utána zuhan le. Én amennyire értek hozzá, a Te görbéden nem látom a végén az egyértelmű emelkedést. Bár valóban láttunk nem tipikus görbékből babákat, úgyhogy fel a fejjel!
Dzsudzsa
2013-09-22 09:39:21
 
NewHope!
Köszönöm, szerintem is ovu van a dologban :)
Ennek örülök, talán magára talál a szervezetem!
Sok sikert Mindenkinek! Sétáljatok nagyot, ma nagyon szép időnek ígérkezik :)
Ildibaba81
2013-09-22 09:28:19
 
Jo reggelt, csajok!

Nagyon elkeseredtem. :,,(
Negativ. Persze erre szamitottam... :(
Csak azt remelem, hogy megiscsak tul koran neztem meg...

Azt szeretnem megkerdezni azoktol, akik mar tobb honapja vezetik a hot folyamatosan, hogy mielott megjon, nagyon meg szokott zuhanni a ho? Nekem folamatosan 36,7, vagy 36,8 felvaltva, nagy eses nem volt, viszont az elozo ciklus vegen, az utcso piros napon eleg magasan volt - akkor mertem eloszor. :(


Mensi alatt altalaban hogy szokott viselkedni? Szoktatok merni?

Szerintetek ezek a hok mit vetitenek elo?

Nagyon ugy tunik, mensi meg a kanyarban sincs, elotte mindig megvaltozik a folyasom, vagyis h.van egy kicsi, de most semmi. Szerintetek?
Segitsetek, kerlek az elemzeyben.
Nagyon koszi elore is. :)
arachnoidea
2013-09-22 09:05:38
 
Sziasztok!

Ma ilyen a görbém és reggelre erősen pozitív az LH teszt szerintetek mikor a legesélyesebb?
szabinka84
2013-09-22 08:01:11
 
mai görbém
Kira84
2013-09-22 07:53:15
 
Jó reggelt lányok! Én ma így álok ,egy kicsit feljebb kúszott a hőm.
Moha13
2013-09-21 22:40:11
 
arachnoidea

Ha csak az eddigi adatokat nézem, akkor én simán azt mondanám, hogy megvolt az ovud a 10. ciklusnapon...pont pár hozzászólással alattad mutattam a márciusi görbémet, ott ugyanígy, egy tizedenként emelkedett...szóval nem muszáj rögtön több tizedes ugrásnak lennie.
Eltelik még pár nap és kiderül, hogy tényleg megvolt-e az ovud, vagy még csak most jön...bár, szerintem elég gyanús ez a 4 tized emelkedés...
Mirmite
2013-09-21 21:54:19
 
Ildibaba

nincs itthon tesztem:)
Még sose jutottam el odáig hogy vennem kelljen:)
Vagyis kb hú nem is emlékszem talán 2,5 éve egyszer 5 napja
késett és a tesómnak volt otthon ezért csináltam egyet(persze egy csíkos lett)Ez a hónap elég fura volt minden szempontból ezért még nem gondolok tesztre:)Majd pár nap múlva ha aktuális lesz............
Adry03
2013-09-21 20:45:19
 
Sziasztok !

Hála ma megint kicsit jobban vagyok, de amúgy a helyzet változatlan.
jniki82
2013-09-21 19:32:38
 
Lányok tudja valaki, hogy az ovu tesztek eredményét befolyásolják-e a gyógyszerek?konkrétan Klion d-re gondolok!
Köszi a segítséget
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!