Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Csilla27
2013-09-22 15:18:45
 
Köszönöm Mirmite! :) Annyira izgatottak vagyunk...Szerintem holnap este már tesztelek ha nem lesz változás.Ma van a nemvárt nap csak ugye átpakolta1 nappal.Az már nem korai ugye?Aztán meglátjuk hogyan tovább.Én meg drukkolok neked az októberre! ;)Szép napot mindenkinek!
Adry03
2013-09-22 13:54:54
 
Sziasztok 4

Ildibaba

Szerintem is túl korai volt még az a teszt.

Mirmite

Sajnálom.:( Talán majd a következő hónapban.

plumeria

Mi a helyzet ?

Részemről kicsit +ugrottam felfelé. De szerencsére már csak alig vagyok náthás, viszont köhögni még köhögök kicsit.

jniki82
2013-09-22 13:33:39
 
Sziasztok!

Ildibaba,
nekem nem igazán esik a hőm a nemvárt napján.Most is még 3 napig 37 volt, azt hittem soha nem megy már lejebb!
Ildibaba81
2013-09-22 12:54:56
 
Mirmite!

Koszonom, meglatjuk. :)
Moha13
2013-09-22 12:54:17
 
Mirmite

Sajnálom, hogy nem lett baba ebből a nagyon szép görbéből...:(
Nagyon bíztam benne...szorítok az októberre! :)

arachnoidea

Érdekes, hogy a hőd napok óta folyamatosan emelkedik, de csak ma lett erősen pozi az ovuteszt...már nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakul tovább.
Egyébként van egy Deanna-terv nevű módszer, ami azt írja, hogy a pozitív ovuteszt napján+még 2 napon érdemes együttlenni, aztán 1 nap szünet és még egy együttlét...
A neten pedig általában azt írják, a pozitív ovutesztes nap(ok) és az azt követő első negatív nap a legesélyesebb.
Nekem is ma délelőtt lett pozitív az ovutesztem...szóval lehet, hogy majd egyszerre nem várjuk...:)

Ildibaba81

Nagyon korai volt még az a teszt...szerintem.

Mirmite
2013-09-22 12:35:03
 
Kira84,Csillka27


Biztató görbék:)Megy a drukk!

Ildibaba

Korai volt az a teszt a 9 napon még:)
Megy a drukk Neked is!

Én megcélzom az októbert!
Ildibaba81
2013-09-22 10:24:57
 
Kira!
Ez zerintem tok jol nez ki. :)

Csilla!

Koszi a biztatast, en is drukkolok neked!
Csilla27
2013-09-22 09:59:42
 
Ildibaba
Szerintem sincs okod az elkeseredésre!Nekem például a nemvárt napján mindig leesett eddig a hőm.Ma pl. nem semmi változás,úgyhogy reménykedem talán most... :) Ahogy látom neked sincs változás.Mensi közben volt hogy mértem akkor nekem mindig alacsony,36.4 körül volt.Drukkolok neked is nagyon!!!talán kicsit korai volt a tesztelés.Én holnap tervezem. :)
Kira84
2013-09-22 09:53:43
 
Sziasztok lányok,olyan fura apró görcseim vannak tegnap óta és az a bizonyos mindjárt megjön érzés,pedig még a nem vártam odébb van.És elég furcsa mert a hőm is fentebb ment pedig nekem a nemvárt előtt mindig lemegy a hőm.Volt már valaki így?
Ildibaba81
2013-09-22 09:46:05
 
Dzudzsa!

Koszi a biztatast, remeljuk, csak elhamarkodtam es van odabent valaki... :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!