Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ancsi2014
2013-09-23 09:14:14
 
Sziasztok,
úgy tűnik nekem sajnos nem volt peteérésem a hétvégén :(
advisory
2013-09-23 09:09:54
 
És ez a múlt havi.
advisory
2013-09-23 09:09:26
 
Persze de még semmi nem látszik rajta.
advisory
2013-09-23 09:08:40
 
Igazad van..
Csak már kikészültem...sok minden mást kipróbáltam. Gondoltam a nyákra én is. Vettem ilyen síkosítót ani az oldalon is van.
Egyszer volt olyan hónapom amikor nem volt pém. Használok ovutesztet is. Meg eszem a méhpempőt is. Ittam teákat is 3 h9napig. Azért szeretnék már biztosra menni. De maximálisan igazad van:)
Köszönöm.
Moha13
2013-09-23 09:06:07
 
advisory
Van most görbéd?
(bocs, csak már annyian vagyunk itt, hogy nem tudom követni, kiét láttam és kiét nem az elmúlt napokban)
Moha13
2013-09-23 09:03:50
 
advisory
Megértem, hogy már nagyon szeretnél lépni valamit, de ezek a closty-s dolgok olyan komoly hormonális dolgok, hogy talán érdemesebb lenne előtt minden mást megvizsgálni.
Én Pl. nagyon félnék, hogy mi van, ha teljesen normális a peteérésem, csak mondjuk a nyálkám ellenséges a spermiumokkal és egyszerűen sosem jutnak el a célig? Akkor meg tök feleslegesen rontok a helyzeten, mert bekavarok a hormális egyensúlyba, de a probléma meg nem oldódik meg. Szóval szerintem mielőtt ilyen drasztikus dolgokat kérsz, mindent, de mindent vizsgáljatok meg, ami csak szóba jöhet.
Szerintem...
advisory
2013-09-23 08:58:17
 
Meg megbeszélem vele, h ha ebben a hónapban sem sikerül, írjon fel clostyt, kövessük a pé.t , tüszőrepesztő szuri..aztán plusz progi. Ez a 7. Hónapom, és elötte is vagy másfél évig nem védekeztünk. Ha úgy van ahogy mondja és minden rendben. .akkor sikerülnie kellett volna már.
Moha13
2013-09-23 08:57:38
 
advisory
Nem nagyon tudok mit gondolni a 10. napról, mert nem értek hozzá...
Az evésre meg szerintem kérdezz rá a dokitól...és ha azt mondja, hogy no kaja, akkor...a szép cél érdekében talán megéri kibírni azt az egy napot. :)
advisory
2013-09-23 08:53:17
 
Nekem 11re van időpontom...és 1 óra az út is...:(
És a vérnyomásom is alacsony.
Elmegyek max. Uh-t csinálunk h hol tart a pém.
És erről h a 10 napra kérte? Mit gondolsz?
Moha13
2013-09-23 08:47:27
 
advisory
De szerintem kérdezz rá a dokitól, mert ez ugye hormont néz majd, nem tudom, arra van-e befolyása annak, hogy eszel...
Én csak a sima vérképpel kapcsolatban tudom, hogy az előtt nem szabad enni
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!