Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-10-18 07:25:26
 
...hát lányok...meggyőződésem ellenére, azt hiszem én is elmegyek egy vérvételre...
Teljesen le vagyok lombozva...ma csak olvaslak benneteket..szerintem egy pár napig jobb ha nem szólok senkihez semmit
luciffer73
2013-10-18 07:23:27
 
Sziasztok!
Én ma így :(
Szilvia1980
2013-10-18 07:15:18
 
Sziasztok!

Ma így...
Moha13
2013-10-18 06:52:09
 
Kira84
Kitartás! Gyorsan elrepül ez az egy hét...:)

Virgács
Miből írsz diplomamunkát? :)

Adry03
Szívesen.

kbettina
Én még csak most fogom elolvasni, de a lényeget itt lentebb csillka leírta. A gondolat teremtő erejéről szól...erősen kell hinni abban, hogy összejön és elképzelni ez érzést, ahogyan már beteljesült, stb. :)

arachnoidea
De jó! :)
Én a múltkori elhatározásom ellenére még adok magunknak két hónapot, hogy meglegyen a 10. Utána mi is belevágunk. :)
arachnoidea
2013-10-18 05:46:54
 
Sziasztok Lányok!

Tegnap voltam orvosnál a ciklus 13. napján. A balo-i petefészekben 5 kis tüsző van amit növeszteni kell majd. Ovuláció biztosan nem volt még hiába zöldített be a rendszer. Jövő hónapban beszerzek egy digitális lázmérőt és szájba mérem a hőt. Ebben a hónapban nem minden nap tudtam ugyanakkor mérni nem 4-kor keltünk ( múlt hónapban végig 4-kor mértem mert a férjem 6-ra ment dolgozni de most ebben a hónaőban délutános és így 5.30-6 körül mérek) Gyulladás sehol nincs minden rendben. 21. napon megyek vérvételre, a barnázásokra kaptam dufastont és kértem closty-t is avégett, hogy a peteérést megsegítsük a jövő hónaptól kezdem. Jövő hétre a férjem eredményei is meglesznek. Azt mondta az orvosom ha a páromnál minden rendben akkor ez a menetrend dufaston és closty ha nem jönne össze 3 hónap alatt akkor tavasszal átjárhatósági. Olyan boldogan jöttem haza így közelebb jutottam ahhoz úgy érzem, hogy babáink, babánk legyen/ek
Adry03
2013-10-17 21:10:30
 
Sziasztok !

Moha

Köszi.

Részemről változatlan.
mkinga
2013-10-17 18:57:26
 
Dia!
jovohet kedd!! mivel 29-31 naposak a ciklusaim, mindig 14 napon volt ovum teszt utan , most 17.napra tettem, de ahogy erzem magam , lehet , hogy 12.nap mar meglessz, csak a hetveget birjak ki :D
Kivancsi vagyok neked milyen :D szurkolok!!!!!!
Dia1984
2013-10-17 18:45:14
 
mkinga

Remélem kibírják hétvégéig! :)
UH-ra mikor mész? Kíváncsi vagyok, hogy hányat talál majd a doki! Holnap reggel én megint megyek, izgatottan várom! :)
mkinga
2013-10-17 18:19:29
 
Ma reggel vettem be az utolso Clomidom... es mar egy jo feloraja annyira szurkal egyfolytaban nem hullamokban, huzamosan erzem a jobb petefeszkem mintha kest forgatatnanak benne, csak ulni tudok... a fejem is megfajdult... csak ne korai peteeres legyen mert apa nincs itthon hetvegeig :(((
Virgács
2013-10-17 16:30:45
 
Sziasztok!

Kicsit lemaradtam az eseményekkel,holnap sajnos vizsgázom:(így próbálok arra koncentrálni ami elég nehéz,mikor az embernek fontosabb dolgok történnek az életében.De ezen is túl kéne lenni már.

Napsugár nagyon sajnálom, kívánom, hogy valóra váljon az álmod és bárhogyan is, de sikerüljön egy falevél Nektek is.:)
Nagyon szép ez a faleveles hasonlat.
Most pityergős időszakomat élem.

Csillka nagyon gratulálok:)

Kira, tényleg légy türelmes 1 hete nekem se láttak semmit, csak a pozitív tesztek voltak, most kedden pedig már egy 10 mm-es petezsák látszódott, a kis cseresznyénk:) Bár még üresen, de már nem türelmetlenkedem, pedig ez rám nem jellemző.:)Csak odafigyelek mindenre ami történik bennem.

Most visszatérek a diplomamunkához...Pedig sokkal szívesebben olvasnálak benneteket.:)



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!