Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-10-17 09:16:23
 
Moha:ha a te görbéd hihetetlen,akkor nézd az enyém!Már azt se tudom sírjak v nevessek a nyomoromon. :D lényegében miről szól a könyv?én nem tudom sajna elolvasni.
mkinga
2013-10-17 08:26:22
 
Hello , lanyok!!
en ma igy!
Szilvia1980
2013-10-17 07:20:03
 
Sziasztok!

Lányok, szerintetek ez normális, hogy ilyen nagyokat ugral a hő?
Moha13
2013-10-17 06:43:05
 
zzzaola
Hát, már nem emlékszem, szerintem zöld volt a legtöbb, de nekem is ajánlotta, hogy segítsek magamon relaxációval, esetleg pszichológussal, stb. VAlami ilyesmi volt. :D

Hát, lányok, ez a görbém ez valami hihetetlen...életemben még ilyet nem láttam...:D
zzzaola
2013-10-16 23:43:42
 
Moha13

Milyen színt kaptál eredményül a kérdőívben?:)
Én pirosat.Menjek pszichológushoz, túl stresszes vagyok.:) Na ne már..:D
Moha13
2013-10-16 22:11:19
 
Adry03
Én innen töltöttem le:
http://data.hu/get/4040246/Esther-es-Jerry-Hicks-Kerd-es-Megadatik.pdf

:)
Adry03
2013-10-16 20:38:52
 
Sziasztok !

Tegnap óta olyan nyugodt vagyok, mint évek óta nem. Én is hiszek a gondolat teremtő erejében. Nekem is segített már. Bár én úgy vettem észre, hogy a "nagyobb volumenű" dolgokhoz több idő szükséges. Legalábbis nálam. Viszont azt a könyvet én is szívesen elolvasnám.

Moha

Ha +van át tudnád esetleg küldeni a "Kérd és megadatik" c. könyvet ?

Csillika

Gratulálok !

Ildibaba, szabinka

Sajnálom. Talán majd legközelebb...


Én ma így:
Archangel85
2013-10-16 17:22:59
 
Sziasztok!
A gondolat teremtő erejében én is nagyon hiszek!!!
Tudom, hogy lesz babánk. :) Már letárgyaltam az univerzummal. :)
Csajok nekem is iszonyatosan fáj a fejem. Jobb oldal és tarkó. " gyógyszer e semmi nem segít. Kivagyok..
Ráadásul 10-ig melóba. :S
mkinga
2013-10-16 15:25:49
 
Napsugar!!!
Nagyon nagyon sajnalom!!!!
Amugy augusztusban amikor en is pozitivat teszteltem... na az volt az a honap amikor az eskuvonk volt. Tiszta ideg voltam, semmi sem jott ossze, minden komplikalodott , aztan az utazas 9ora repules Guyane-Francia , majd kocsikazas haza, uj haz , rendeszkedes, lagzi...szoval csak epp a babaprojekten nem allt a fejunk. Es lass csodat szept.elejen pozitiv lettem. Hogy hogy es mikor hoztuk ossze?? hat en nem tudom. Meg a progit sem szedtem be hisz ugy voltam vele , ebben a honapban tutti nem jon ossze.
Nahat osszejott csak sajnos 4 nap utan mar nem is volt :(
Nem tudom miert es hogyan , de kezdem nagyon azt hinni , hogy amikor kevesbe varjuk , gondolunk ra , akkor jon ossze. Amugy ez mindennel igy van, legalabbis nallam !
Dia1984
2013-10-16 14:51:25
 
napsugár24, nagyon sajnálom. Kitartás a továbbiakhoz!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!