Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-10-20 23:04:59
 
Adry03, Tundie
Észrevettétek, hogy mindhárman rajzoltunk egy szép M betűt? :D
Na de a kettőtök görbéje nagyon hasonló...:)

Karolina
Szerintem egyértelműen magasabb tartományban mozgott a hőd a ciklus második felében, nem értem én sem, miért vette ki az ovut.
Karolina01
2013-10-20 21:43:27
 
Sziasztok!
Szerintetek miért vette ki a zöld sávot? Ő szerinte nem volt ovum? Valahol olvastam, hogy van olyan nő akinél nem minden hónapban van ovu. Viszont vezetek egy másik hőgörbét is és ott simán betette az ovut.

Íme:
mkinga
2013-10-20 20:26:49
 
Dia!
Veled miujsag??

Úúú lanyok az en arcom vagyis az allam teli de teli lett piros pattanas szeru valamikkel... soha nem voltam pattanasos, meg kamaszkoromban sem , most meg a fulem mogott is erzek valamit... ez a Clomid lenne??
Tundie
2013-10-20 18:42:41
 
Hahó lányok! Ma nekem tojásfehérje van, elég határozottan, de az ov. teszt nagatív. Most akkor mi van, nem kéne ennek egyszerre lenni?

Adry03, idáig jó a görbéd.
Adry03
2013-10-20 15:33:44
 
Sziasztok !

Nem túl változatos.

Archangel85
2013-10-20 12:00:54
 
mkinga: Nagyon köszönöm, most megnyugtattál :)
Érdekesek mostanában a görbék :)
mkinga
2013-10-20 11:59:56
 
Bocsi Archangel, a "c" betuk kihagyasaert a nevedben :D most vettem eszre.
mkinga
2013-10-20 11:58:45
 
Arhangel!
En is dokihoz kellett vinnem , en is probaltam kegyetlenul jol csinalni , sot ejszaka ha megebredtem , probaltam eggyaltalan nem megmozdulni, visszatartani ... nagyon kemeny volt :)) , aztan amikor elmentem a dokihoz azt mondta , hogy ő arra kert , hogy merjem a homet minden reggel ugyanabban az idoben, nem arra , hogy kinozzam magam :))).
Szoval, oda kellett tennem egy egy jelecsket ,ahol megebredtem pisilni utanna meg visszafekudni es reggel merni.
Nekem is lement a hom ilyenkor de nagyon kevesett esett,amugy is az en gorbem elegge zikk zakkos es en erzem mikor van kicsit nagyobb hasfeszulesem , meg a nyalka nallam elegge ott van.
De szerintem ha mondod a dokinak hogy ekkor es ekkor megebredtel wc.re menni akkor fogja tudni miert esett vagy nott a hod.
Archangel85
2013-10-20 11:07:37
 
Mkinga: Köszi :) És ha mozdult merre mozdult? le vagy fel? Mert nekem így esett, és nem tudom, hogy most akkor pé vagy nem, mert még a hasam nem fájt eddig, pedig az szokott.
Vinnem kell majd a görbét a dokihoz, és jól akarom csinálni. :)
mkinga
2013-10-20 10:53:20
 
Arhangel nekem is voltak ilyen ejszakaim. En azt vettem eszre , hogy sokat nem tert el a hom.

Mi tortenik a gorbekkel lanyok??

En ma igy....a mult honapokhoz kepest nagyon magason van a hom...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!