Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-10-17 15:11:22
 
Sziasztok lányok:Ma voltam uh de a doki sajnos még nem látott semmit sem ,azt mondta legyek türelmes nem zárja ki a terhességet de nem is erősiti meg addig míg nem lát majd valakit odabent.A lényeg azt mondta most már ne teszteljek próbáljak megnyugodni és várjak még 1-hetet és ha addig sem jön meg akkor menjek vissza.Ja meg mondtam neki hogy görcsölgetek erre a doki azt mondta hogy lehet hogy még csak most ágyazódik be a baba és azért görcsöl a hasam néha.Minden esetre remélem hogy nem jön meg és hogy a jövőhéten már lát valamit a doki..Ma így álok..
csillka
2013-10-17 13:37:43
 
arachnoidea
köszönöm szépen, kedves vagy!
Ezt a példát csak úgy akkor írtam, mert kinéztem az ablakon, és hulltak a színes falevelek, és szépen sütött a nap. Lényeg, hogy bármit elképzelsz jó érzéssel töltsön el, és merd elhinni, hogy megtörténhet!
arachnoidea
2013-10-17 13:23:03
 
Csillika!

Gratulálok!!! Nagyon nagy reményt adott az írásod a falevélbabákra gondolok! Esténként én is számolgatom/nézegetem Őket!
Jó egészséget kívánok és boldog babavárást!
csillka
2013-10-17 13:22:42
 
Adry03, köszönöm!
NewHope, igen, valóban. Akkor még egyáltalán nem értettem ki magam a görbék világába. Az enyém most sem tankönyvi, de tudom, hogy nem ez a mérvadó. Én is gratulálok Neked! De jó, te ott voltál már az első alkalomnál is, és most ismét együtt :D Hurrá!
Szerdán megyek orvoshoz, bízom a legjobbakban!
Neked milyen tüneteid vannak? Mikor mész dokihoz?
kbettina
2013-10-17 12:54:09
 
Moha: Az a könyv amiről Adrynak írtál.én csak telon netezem,és a készülékem nem alkalmas rá.
Karolina01
2013-10-17 12:53:26
 
Sziasztok! Én kicsit elkeseredtem, mert elindult lefelé a hőm, és valszínű meg fog jönni.... : o(
NewHope
2013-10-17 10:37:59
 
Csillka gratulálok!!! Jó olvasni hogy neked is sikerült, több hónapig párhuzamban voltunk és ahogy látom most is. :) Majd irj hogy mikorra várod a babát. De szuper hirek :)
Moha13
2013-10-17 09:41:36
 
arachnoidea
Ok. Várjuk a híreket. :)
arachnoidea
2013-10-17 09:36:02
 
Sziasztok Lányok!

A hihetetlen görbék versenyébe én is beneveznék. Ma megyek UH ra este 17:-re majd megírom mit mondtak...
Moha13
2013-10-17 09:30:48
 
kbettina
Nos, igen...a Te görbéd a hónap talánya...:)
Melyik könyv? És miért nem tudod elolvasni?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!