Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Archangel85
2013-10-20 10:34:34
 
Sziasztok! Mindig 5:40-kor mérem a hőmet. MA viszont nem bírtam ki pisilés nélkül, és 3-kor voltam kint.Akkor ez már nem számít? Segítsetek légyszii!!!
Ma így:
Moha13
2013-10-20 10:33:51
 
Hát, úgy tűnik, nem csak a görbék furcsák most.
Tegnapelőtt jelent meg először a második csík az ovuteszten, szépen látszódott, de sokkal halványabb volt, mint a control. tegnap délben már erősebb volt, de csak nagyon későn jelent meg. Este nem néztem, mert már csak egy tesztem maradt és mára akartam hagyni. MA reggel teszteltem és full negatív. Viszont a hőm meg nem ment sehová...most akkor volt már vagy mi van? És tegnao furcsán éreztem a hasam, szerintem akkor már nagyon feszülhetett a tüszőm. Én arra tippelek, hogy megvolt ma éjjel...csak akkor miért nem fölfelé ment a hőm?
mkinga
2013-10-19 20:15:07
 
Moha!
Az en gorbem is nagyon furcsa.... Kivancsi vagyok mit fogok osszehozni honap vegere.
Dzsudzsa
2013-10-19 14:47:13
 
Lányok! Időnként olvaslak Benneteket, de sokat dolgozom, ill. elhatároztam,hogy nem görcsölök a baba témára. Ezt már odáig sikerült fejlesztenem, hogy délelőtt megcsináltam egy ovu tesztet, és most jutott eszembe, hogy meg sem néztem :)))))
Voltam a héten orvosnál. Most volt az első kontroll a missed AB óta. Minden tökéletes, így 6 héttel a műtét után megkaptuk az engedélyt az újabb babára.
Az orvosom tanácsolt egy szert, a neve: INOFOLIC. A neten utána lehet olvasni.A leírtak nekem nagyon szimpatikusak, az ára azonban nagyon nem :( Az orvosom szerint nagyon jók a tapasztalatok, és nem hormon, hanem folsav és inozit.
Hátha valakinek jól jöhet!!!

Szép napsütéses hétvégét! Töltődjetek a napon!
Katicabogár5
2013-10-19 13:24:49
 
Nekem is fura a dokim reakciója
Katicabogár5
2013-10-19 13:24:24
 
Mindenképp megírom szoríts hogy jó híreket mondjak :D
Moha13
2013-10-19 13:18:22
 
Katicabogár5
Kíváncsian várom a teszt eredményét...:)
A dokid meg elég furcsa...

Én ma így...még mindig furcsán
Katicabogár5
2013-10-19 13:07:06
 
Sziasztok Lányok!

Még mindig nem jött meg csak pecsételő vérzésem volt a nem vártkor meg utána majdnem egy héttel. Azóta semmi. A hőm szépen fent van. Tünetem ami eddig sose volt a nagyon érzékeny mellbimbó. A dokimnak eszébe se jutott hogy terhes lehetek hanem azt mondta várjuk meg a következő mensest és ha az se jön meg rendesen akkor menjek el hozzá. A jövő héten akart nézni pete érést de nem érek rá munka miatt. Meg kérdem én ha nem volt rendes vérzés akkor hogy lehetne peteérés?! na mindegy nem várok addig szerintem csinálok még egy tesztet hétfőn.

Elküldöm a görbém, várom a véleményeket
Karolina01
2013-10-19 12:56:39
 
Sziasztok! Csak úgy felrakom hátha nézegetitek. Én mindig nézem a másét is hátha tanulok belőle valamit. A változásokból...Nem értem miért nem lett sötét zöld az ovum? Nem volt ovum?
Adry03
2013-10-19 09:54:37
 
Sziasztok !

Kellemes hétvégét !

jniki

Semmi gond. Előfordul, hogy az ember kiakad. Nálam elég sűrűn. Szerintem nem is kell hozzá sok. Mivel így is eléggé vibrál minden idegszálunk. Ha ehhez még hozzávesszük a hormonváltozásokat akkor nem is kell rajta csodálkozni. Amit javasolni tudok 1. körben az a relaxáció / meditáció. Bár ahhoz nekem sosem volt idegem. :) Esetleg 1 kis mozgás. Az viszont szokott rajtam segíteni. Ráadásul szép időt mondanak a hétvégére. Ha az is kevés akkor jöhetnek a nyugtató teák. Végső soron, ha még mindig majd szétvet az ideg akkor tudok javasolni 1 gyógynövény alapú nyugtatót. Nem tudom ide írhatom-e. Nervenpflege. Nekem ez nagyon bevált és ennél erősebbre nincs is szükségem.

Részemről most emelkedem.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!