Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-11-05 17:41:38
 
Krisztibaba , nekem nagyon alacsony a vernyomasom, oly annyira hogy neha utoler egy fejfajas utanna lekell ulnom mert van amikor osszeesem... szoval, a viz Moha hatasara rengeteget segitett de komolyan, a mult honapom lejart fejfajas nelkul, jolvan ne hazudjak egy nap fajt kegyetlenul, de a mult honapokban volt amikor 1 hetig is huztam , gyogyszerekkel es sokszor hanytam annyira fajt es ez mind az alacsony vernyomastol is lehet, habar nallunk a csaladban a nok elegge fejfajasosak voltak mindig... Dokim is mondta de... csak homeopatikus gyogyszereket irt fel, amit en nem szedtem be meg mai napig sem :p valahogy nem szeretnek 27 evesen mar vernyomasos gyogyszerek szedni..

De ha neked tenyleg gond van , akkor az nem jatek :) de szerintem azert meg becsuszhat egy babo ;)
advisory
2013-11-05 17:39:22
 
Jajj bocsánat, ez a hátránya ha telóról írok. .
advisory
2013-11-05 17:37:45
 
Köszönöm szépen :)
3 nap alatt szerintetek mennyit nőhet?
Dehogyis kell befogni:D én is annyira boldog vagyok h nem tudom magamban tartani..ereklyeként őrizgetem a pontocskánat:))
Remélem minden rendben lesz, sok múlik ezen a 3napon..most már csak 2n:)

Anyunak is magas a vérnyomása de öcsémet simán kihordta szép egészséges nagy baba volt:) semmi gond nem lesz ne aggódj:)
advisory
2013-11-05 17:37:16
 
Köszönöm szépen :)
3 nap alatt szerintetek mennyit nőhet?
Dehogyis kell befogni:D én is annyira boldog vagyok h nem tudom magamban tartani..ereklyeként őrizgetem a pontocskánat:))
Remélem minden rendben lesz, sok múlik ezen a 3napon..most már csak 2n:)

Anyunak is magas a vérnyomása de öcsémet simán kihordta szép egészséges nagy baba volt:) semmi gond nem lesz ne aggódj:)
advisory
2013-11-05 17:36:56
 
Köszönöm szépen :)
3 nap alatt szerintetek mennyit nőhet?
Dehogyis kell befogni:D én is annyira boldog vagyok h nem tudom magamban tartani..ereklyeként őrizgetem a pontocskánat:))
Remélem minden rendben lesz, sok múlik ezen a 3napon..most már csak 2n:)

Anyunak is magas a vérnyomása de öcsémet simán kihordta szép egészséges nagy baba volt:) semmi gond nem lesz ne aggódj:)
krisztibaba85
2013-11-05 17:19:50
 
Sziasztk,Advisory hajrá,drukkolok:-)
Képzeljétek,most voltam a háziorvosomnál,mert kicsit magdas a vérnyomásom,ezért gyógyszert kell szednem.....
Már jó pár hónapja áttállított Dopegyt-re,amit terhesség alatt is lehet szedni. Aztán mellé szednem kell még másfajtát is,de a dokim nijncs nagyn megelégedve vele,és azt mondta álljunk le a babaprojektel ebben a hónapban,mozogjak sokat,kerüljem a sót,és fogyjak kicsit,amúgy kövér nem vagyok,úgy 5-6 kilo lehet rajtam pluszban.Szóval majd következő hónapban meglátjuk mi lesz.....
Én most úgy elvagyok keseredve.
Nem muszáj reagálni,csak jól esik kiirni magamból:-) addig is mérem a hőmet rendesen,pedig most vagyok termékeny napjaimban :(és a dohányzásról is leszoktam 3 hete....
Archangel85
2013-11-05 17:04:59
 
advisory, minden rendben lesz :) Örülök neked nagyon!!!! :)
luciffer73
2013-11-05 15:37:43
 
advisory lehet nagyon óvatosan gratulálni, vagy inkább fogjam be? :)
luciffer73
2013-11-05 15:27:04
 
Virgács egyetértek Caprival...szerintem egész bátran írj nekünk. Én a magam nevében örülök ha látlak :)))
Azt írod, hogy üres petezsák...ez most már tuti, vagy csak te logikáztad ki?
Moha tetszik a jelmondat...és milyen igaz?! :D
advisory
2013-11-05 15:23:37
 
Sziasztok:)
Tegnapi uh.n pici fekete pontocska..csütörtökön kell vissza mennem addigra remélem már nagyobb lesz:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!