Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kedebab
2013-11-05 10:57:31
 
Hupsz 3*is elküldtem:-))
Kedebab
2013-11-05 10:56:25
 
Sziasztok!
Képzeljétek el ma olyan tüneem volt, mintha bepisilnék, átlátszó nyák....Akkor a görbe meg ez alapján most lehet ovum vagu csak lesz?:-) Nem igazán értem Köszönöm előre is a segítséget
Kedebab
2013-11-05 10:56:02
 
Sziasztok!
Képzeljétek el ma olyan tüneem volt, mintha bepisilnék, átlátszó nyák....Akkor a görbe meg ez alapján most lehet ovum vagu csak lesz?:-) Nem igazán értem Köszönöm előre is a segítséget
Kedebab
2013-11-05 10:55:46
 
Sziasztok!
Képzeljétek el ma olyan tüneem volt, mintha bepisilnék, átlátszó nyák....Akkor a görbe meg ez alapján most lehet ovum vagu csak lesz?:-) Nem igazán értem Köszönöm előre is a segítséget
Kedebab
2013-11-05 10:55:17
 
Sziasztok!
Képzeljétek el ma olyan tüneem volt, mintha bepisilnék, átlátszó nyák....Akkor a görbe meg ez alapján most lehet ovum vagu csak lesz?:-) Nem igazán értem Köszönöm előre is a segítséget
luciffer73
2013-11-05 10:54:48
 
Oké anyukám ez tök érthető...!!!! Nekem is tele lenne a ...bár én eddig csak egyszer jártam így, de tudom, hogy milyen szar...akkor engem sem vígasztalt az, amit az előbb leírtam neked...de majd elmúlik a dühöd.
Addig is...nyugi. Mi lenne, ha te is kipróbálnád azt a módszert, amit az egyik kommentelő írt? A dokija azt mondta neki, hogy a várható mensi első napjától számoljon vissza 14 napot. Előtte három és utána három nap malackodás! Hátha bejön. Én is ezt fogom tenni...aztán majd informállak, hogy volt-e eredménye, vagy csak izomlázam lett! :DDD
mkinga
2013-11-05 10:51:34
 
Moha ! nagyon sajnalom nagyon!! sirjal, kiabalj, ordits, torj zuzz, ez most megvan engedbve!!!! fel a fejjel!!


Virgacs, hat barhogy gondolkodom , ami nem el nem no...szoval ezek csak jo hirek :D


Szurkolok nektek lanyok!!
Moha13
2013-11-05 10:40:10
 
luciffer73
Igen, én is szoktam ilyeneket írni...de most totál leszarom az összes statisztikát meg könyvet, meg egyebet...
Kisbabát szeretnék...
Indul a 10. ciklus...
luciffer73
2013-11-05 10:35:16
 
Azért Moha, mert lehet, hogy termékeny volt, csak nem tapadt meg!
Erről írtam egy pár nappal ezelőtt...többször esünk teherbe, mint ahogy azt észrevennénk...lehet, hogy most észrevetted, mert késett ..viszont ha ez így van, akkor...!!! :))))))
Mindent bele anyukám..!!!!! :DDDD
Moha13
2013-11-05 10:35:07
 
Nektek is így látszik a hozzászólásom, mint nekem? Hogy a kérdőjeleim ki- és átfutottak a fél weboldalon? :D

Basszus most egyszerre bőgök és röhögök...:X
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!