Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dia1984
2013-11-06 07:56:07
 
Jó reggelt Lányok!

mkinga, sajnálom, hogy így alakul a görbéd. Bár nem olyan drasztikus eséssel, de én is követlek. Úgy tűnik leszállóágba kerültünk. Én keresztet vetek az első gyógyszeres hónapra. :(
krisztibaba85
2013-11-06 07:50:27
 
Rubini,szerintem nagyon szép a görbéd,csak így tovább:-)

Hajrá Virgács:-)))
rubini
2013-11-06 07:48:53
 
mkinga Sajnálom:(
Ildibaba81 szép a görbéd,szorítok érted is:)
rubini
2013-11-06 07:44:39
 
Jó reggelt lányok!
luciffer73 úgy jártam mint te,eltolta az ovumat a gép.12-16-ig volt először.
Bár azért szépnek látom a görbémet:)
Szerintetek?
Ma így:)
mkinga
2013-11-06 07:44:16
 
Koszonom Virgacs...nagyon szeretnem a csodat es igazabol hiszek a csodakban, de valahogy most ez nem megy.... neked meg kitartas mert ott van csak mar most hunyocskat jatszik hisz "gyerek" ;). Es en meg mindig azt mondom ami nem del nem koveredik, o koveredett...


Moha ! igen ... hat :( ez ilyen csak varja meg a penteket, en is ma megyek kiveszem az uj honap gyogyszereimet , Clomid , Duphaston es azon gondolkodtam , hogy megveszem a Clearblu ovulacios tesztjet. Valaki hallott rolla vagy hasznalja??
Virgács
2013-11-06 07:34:35
 
Jó reggelt!

Új nap kezdődött.
Végre nem kell körbejárnom a várost, hogy orvoshoz menjek, CSAK dolgozni kellett jönni:)

Advisory,igen elviekben mm-eket kell nőnie ennyi idő alatt.
A múlt héten pont kedden este és csütörtök délután voltam a dokinál, amikor csütörtökön mondta, hogy kedd óta mm-eket kellett volna nőnie.Persze nálad ez így is lesz:)Én szurkolok.:)Ha ilyen tempóban folytatom még meg is előzöl, bár nem lóverseny...Én most azzal bíztatom magam,( persze csak úgy nagyon haloványan, mert feleslegesen nem akarom ujra átélni az elveszítjük érzést)hogy a mi borsókánk pont abba az irányba nő, amerre nem látja a gép, és hízott 1 mm-t.És jó nagy pont van a mondat végén.

Lusiferr, köszönöm...a petezsák 3 hete volt üres, vagy csak egy nagyon apróka lakója volt, de nem is beszéltünk róla a dokival, mert azt mondta 10 mm-es petezsák, teljesen normális.
Amúgy most 6 mm-es az embrió, múlt héten is már benne volt.
Még annyit mond a doki, hogy a petezsák, teljesen szabályos, szépen kifejlődött, semmi rendellenesség nem látszik rajta.

Mkinga ne add fel már előre!!!Vannak csodák, én tudom!

Monika5, melyik nap mégy az orvoshoz a héten?

Amúgy én is azt statisztikáztam még az elején, hogy a 23. napon lehetett a beágyazódás, de már fogalmam sincs...

Szép napot Mindenkinek!
Moha13
2013-11-06 07:34:07
 
mkinga

hát...:(

...én már készülök a következő ovumra, ovutesztek megrendelve (40db)...
krisztibaba85
2013-11-06 07:01:25
 
Mkinga,persze látom hogy zuhant a hőd csak azért lehetnek még csodák ;-)

Abban tud valaki segíteni hogy nekem mennyi az alaphőm??? Szerintem 36.4 nem???
mkinga
2013-11-06 06:53:03
 
Krisztibaba!
Az en gorbem eggyaltalan nem biztato...leestem a beka farka ala...szoval mostmar csak azert szurkolok , hogy pentek elott ne jojjon meg mert akkora a ferjecskem nem er haza termekeny idoszakomra .... es elment az elso Clomid kura sikertelenul...
krisztibaba85
2013-11-06 06:44:09
 
Sziasztok:-)
Advisory,Mkinga köszi a váaszokat:-)))
Mkinga,nagyon szorítok neked:-))))

Ildibaba 81!
Nagyon bíztató a görbéd,uh de izgi:-)))Mióta is próbálkoztok amúgy?

Hát én ma így...ahogy tegnap írtam egy hónapra megkell szakítani a "babagyártást" hogy a vérnyomásom jobb legyen,ezért addig is azt szeretném elérni hogy ovulációm legyen...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!