Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-19 15:43:02
 
...és ugye teljesen magától értetődően tessék beszámolni róla. Ma én vagyok az ügyeletes boszi...azt jósoltam, hogy a többségünknek baba lesz a karifa alatt...de legalább is egy uh kép.
Szóval ne hagyj cserben, tessék szépen egy pizitívat tesztelni és beszámolni róla, hogy nagyképűsködhessek a többiek előtt, hogy már megint igazam volt! :DDDDDDDD
Mel84
2013-11-19 15:40:28
 
Köszi szépen a válaszokat! :)
Akkor holnap reggel tesztelek is, nem bírom már úgysem tovább. :)
Moha13
2013-11-19 15:34:21
 
Mel84
Ez egy csudaszép görbe! :)
Nyugodtan tesztelhetsz, ha van baba, tutira ki fogja már mutatni.
A rendszer mindig is jelzi a következő mensit rózsaszínnel, amit ha nem jelölsz be aznap, mert nem jött meg, akkor mindig kitolja egy nappal, hogy akkor hátha holnap...ez csak egy program, nem tudhatja, hogy Nálad mi újság.
Hány naposak egyébként a ciklusaid?
HA engem kérdezel...szerintem ez egy nagyon bíztató görbe, holnap reggel tesztelhetsz....de akár most is megpróbálhatod, ha nem ittál sokat az elmúlt pár órában, mert a 18. dpo-n már mutathat valamit délutániból is...:)
Archangel85
2013-11-19 15:31:36
 
Szia Mel!
Addig tologatja a menzi időpontját amíg meg nem jön. Nagyon biztató a görbéd. Ebből még bármi lehet!! Szorítok érted!!!!
luciffer73
2013-11-19 15:29:57
 
Szia Mel!
Mikor regeltél erre az oldalra, hány napot írtál be a ciklushoz? Esetleg egy tesztet csinálhatnál...:)
Mel84
2013-11-19 15:27:26
 
Sziasztok!
Új vagyok itt és ez az első próbálkozós hónapunk.
Tudnátok segíteni? Itt a görbém :)
Azt nem értem, hogy miért jelzi holnapra a mensit? Sose volt 31 napos ciklusom, az ovumat is nov 1-re teszi, tehát holnap már a 20. napja lesz. Akkor miért jósol holnapra?! Tesztelni akartam, de így lehet felesleges!?
Köszi a segítséget!
Monika5
2013-11-19 14:14:10
 
babaváró33,
Gratulálok. :) Jó várandósságót és a vizsgálatok közötti várakozásokhoz sok türelmet, nyugalmat kívánok. :)
babaváró33
2013-11-19 13:15:38
 
Lányok, nagyon szépen köszönöm!
Könnyeket csaltatok a szemembe!
Babahordozó :-D ezen meg nagyot nevettem!

Moha
Persze írok a majd, de még meg szeretném várni az orvosi vizsgálatot...
Nem használtam most LH tesztet, mert már a múltkori ciklusra vettem egy mikroszkópot, és azt nézegettem. A vicces az, hogy most nem volt olyan egyértelműen páfrányos, mint a múlt hónapban, de azért mikor már megláttam rajta (egyébként fele-fele volt kb.), pozitívnak vettem, és belefogtam a csábítási sorozatba :) okt. 30-án és 31-én volt páfrányos a mikroszkóp. Október 30, november 1-jén, 3-án és 6-án is együtt voltuk. (utólag nézve egy nap híján majdnem összejött az a módszer, amit Moha nemrég mutatott nekünk :)) Szerintem az ovu szombaton (2-án) volt, és nem vasárnap, mint ahogy az a rendszer írja.

Szívesen veszem a további drukkolást, hogy minden rendben menjen :) Én nagyon, de nagyon szurkolok mindenkinek!

Ja, és még egy fontos infó, hátha a következő bejegyzésemig túl sok idő telik el bárki számára, akinek számít. Ez volt a második ciklus, amikor természetes progeszteron krémet használtam annak érdekében, hogy kicsit megtámogassam a progeszteron szintemet az ösztrogénnel szemben. Azt nem lehetett mondani hogy gond van, de egy hormonegyensúly tanácsadó szerint kicsit sok volt az ösztrogén a progeszteronhoz képest. Nem tudom, hogy emiatt sikerült-e, vagy amúgy is sikerült volna, de hátha valaki utána szeretne olvasni.

Sok puszi mindenkinek!
kbettina
2013-11-19 12:54:35
 
Sziasztok!

Babaváró: gratulálok:)
Rég irtam már, nem is nagyon olvasgatlak titeket. 5 teljes görbét vezettem itt végig veletek, de most a 6. görbe már nem került sorra, mert ugy döntöttem elég. Ezért sem forumozok, és nem is méregetek.Belefáradtam... persze ha csak ez a pár hónap próbálkozás lenne, de ugye ennél azért sokkal több ideje próbálkozunk már.:(
Néhányszor mértem az elmult napokban,hogy belőjem volt-e már ovum. most úgy néz ki hogy volt. De ti melyik napra tennétek???
A röhej az hogy a 8. ciklusnapomtól a 16. napig minden nap voltunk együtt, és erre kiderül hogy hiába, mert még csak ezek után jött az ouv. Úgy utálom hogy vándorol.17 és 18. nap szünet volt, és 19. napon voltunk együtt csak.
Légyszi tippeljétek meg hogy mely napon lehetett az ovu!! Csak arra lennék kiváncsi hogy én jó helyre tenném -e.
köszi :)
kbettina
2013-11-19 12:54:19
 
Sziasztok!

Babaváró: gratulálok:)
Rég irtam már, nem is nagyon olvasgatlak titeket. 5 teljes görbét vezettem itt végig veletek, de most a 6. görbe már nem került sorra, mert ugy döntöttem elég. Ezért sem forumozok, és nem is méregetek.Belefáradtam... persze ha csak ez a pár hónap próbálkozás lenne, de ugye ennél azért sokkal több ideje próbálkozunk már.:(
Néhányszor mértem az elmult napokban,hogy belőjem volt-e már ovum. most úgy néz ki hogy volt. De ti melyik napra tennétek???
A röhej az hogy a 8. ciklusnapomtól a 16. napig minden nap voltunk együtt, és erre kiderül hogy hiába, mert még csak ezek után jött az ouv. Úgy utálom hogy vándorol.17 és 18. nap szünet volt, és 19. napon voltunk együtt csak.
Légyszi tippeljétek meg hogy mely napon lehetett az ovu!! Csak arra lennék kiváncsi hogy én jó helyre tenném -e.
köszi :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!