Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-19 09:28:51
 
:DDDDD
Anyukám én mondanám, hogy veled vagyok, de ahhoz az urad mit szólna? :DDDDDDDDDDDD
Minden esetre tényleg nagyon szurkolok neked, és persze mindenki másnak is.
Egy laza nemierőszak? Ez még belefér...nem? :DDDDDDD
Vagy várd meg amíg elalszik és önállósítsd magad! :DDDD
Moha13
2013-11-19 09:19:45
 
luciffer73
Húúúú...ez nagyon izgi!!! :)
Ha ez a hír igaz, ez lesz életem legszebb karácsonya! :)

Amúgy...az előbb pozitív lett az ovutesztem...szorítsatok, hogy összejöjjön a ma este, mert a tegnapi "hangulatunkból" arra következtetek, nem lesz egyszerű...
luciffer73
2013-11-19 09:08:39
 
:)))
Már nekem is van csemetém...de ő már lassanként kireppen...a vőlegényem miatt vágtam bele...persze én is örültem volna, ha majdnem rögtön összejön, de eddig nem jött. Vagyis azt hiszem aug-szept. hónapban volt valami, de elhalt. Akkor késett nem is keveset...vettem teszteket, de már mire megcsináltam őket, nem éreztem semmit...és a teszt is negatív lett sajnos...baromi nagy csalódás volt...úgyhogy én maximálisan átérzem mindenki fájdalmát, aki közülünk ugyanezt átéli...nem bagatel...akkor sem, ha már van gyerek, és akkor sem, ha még nincs. Szar dolog...én tudom. Főleg, hogy az ember amnnyi mindent megtesz, hogy sikerüljön.
No de evezzünk vidámabb témákra.
Ti hallottatok róla, hogy a többségünk a karifa alá babát kap? Vagyis uh képet? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Erre tessék koncentrálni! :)))))
Szilvia1980
2013-11-19 08:53:40
 
luciffer73: megertelek! én is egy évet adtam magamnak, hogy összejöjjön, mondjuk nekem könnyebb, mert már van gyerekem, csak szeretnénk bővíteni a családot:) hiszem, hogy mindenkinek sikerül!!!!!!!!:)
luciffer73
2013-11-19 08:21:27
 
Szilvikém tudom, hogy igazam van...sajnos én már az egy év alatt elég tapasztalatot gyűjtöttem e téren :/ Ezért kicsit már úgy vagyok ezzel a gyerekcsinálással, hogy ha összejön összejön, ha nem, hát nem...tudom, hogy ez elég fura lehet nektek itt a fórumon, de annyiszor estem már pofára, hogy ihaj :s
Azért még ma megejtek egy lukvizitet, meg viszem a görbéimet és elsírom a bánatom a dokimnak. Viszont....eldöntöttem, hogy nem kínzom magam feleslegesen. Még egy tablettás ajánlatot elfogadok a dokitól, ha felajánlja, de átárhatóságira, meg a t.k.m se tudja, hogy milyen fájdalmas dolgokra nem fog tudni rábeszélni. Ennyi...majd meglátjuk.
Moha...sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Ember 16 órákat melózik, hullafáradtan hazajön. Már a legutóbbi együttlétünknél sem volt formában...majd elaludt...közben. Amitól én meg olyan ideges lettem, hogy azt hittem lefejelem. Így kénytelen voltam átvenni az irányítást :))))
Dzsudzsa
2013-11-19 08:07:47
 
Monika80!
Ugyan hiányoznak értékeid, de szerintem is volt ovud.
Nekem korábban nagyon lassan araszolgatott felfele, a lényeg, hogy Neked is szépen megemelkedett :))
KatkaMano!
Megy a drukk :) Szorítunk neked! Szerintem van valami plusz abban, hogy Karácsonyra történik a beültetés.
Én ma így :)
Moha13
2013-11-19 08:05:01
 
monika80
Én is azt látom, hogy feljebb van a hőd, mint a ciklus első felében, de pont akkor nem mértél több napig, amikor az a bizonyos ugrás várható lett volna.
Dia1984
2013-11-19 08:01:09
 
Sziasztok Lányok!

Gyors helyzetjelentés a második Closty-s hónapról: tegnap voltam (11.nap) az első UH-n ebben a ciklusban. A doki nagyon meg volt elégedve. Két, baromi nagy (21-22 mm-es) tüszőt és 9 mm-es méhfalat látott, ami azért meglepő, mert ilyen méreteket az előző ciklusban a 18.nap körül produkáltam. Gyorsan csináltatott is egy ovu tesztet, ami még negatív lett. Holnap ismét megyek hozzá, és megkapom a repesztő szurit. Már alig várom!

Nem feledkeztem el rólatok, csak kicsit visszavonultam. Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy mielőbb valóra váljon az álma!!!!
Szilvia1980
2013-11-19 08:01:07
 
Moha: Köszönöm szépen:)

luciffer73:igazad van:)
Moha13
2013-11-19 07:57:59
 
luciffer73
Igen, lehet, hogy ma van...mindenetre, jól haladunk, mert tegnap nem sikerült együtt lenni...és ma sem tudom, lesz-e belőle valami...:X
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!