Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-11-19 19:48:23
 
babaváró33: GRATULALOK!!!!!!!
Mamma
2013-11-19 18:51:01
 
krisztibaba
bárcsak igazad lenne :)
krisztibaba85
2013-11-19 18:49:06
 
Hopp-hopp Mamma,csak nem beágyazódás az ott a görbéden:-))))
Én nagyon drukkolok:-)Na megyek kiugrabugrálom magamból a mai napot,azaz tornázok egyet:-)))
Mamma
2013-11-19 18:46:58
 
sziasztok

Babaváró33 nagy GRATULA!! és jó egészséget mindkettőtöknek :DD

:)))) nem is tudom abba hagyni az örülést :))))DDD

meil nagyon szép, neked is gratula előre is :D

moha elkérhetném én is a könyvet (k.kocsiseva@gmail.com)köszönöm

én ma így:
capri
2013-11-19 18:33:23
 
Dzsudzsa, ez jól hangzik... :-) Drukkolok ezerrel! :-)
Dzsudzsa
2013-11-19 18:14:18
 
Capri!
A lényeg, hogy egyre gondolunk :))
Nekem 2 napja fáj a hasam alja. Nem görcsöl, csak tompán fáj, mintha egy kő húzná kifele. Nagyon kíváncsian várom a holnap reggelt! Lehet, hogy reggel idegességemben tényleg kettéharapom a hőmérőt :))
capri
2013-11-19 17:55:26
 
Mel84,
gyönyörű görbe. Én megfordítanám kicsit Dzsudzsa mondatát: én nagyon meg lennék lepve, ha nem lenne pozi a teszted! :-)

Napsugar,
nagyon drukkolunk Neked pénteken (meg addig is, meg utána is :-) ). És miért ne lehetnétek Ti abban a - nem tudom, talán 30? - százalékban, akiknél az első inszem sikeres... :-) Az utolsó bekezdésedet nem egészen értettem. Ugye úgy gondoltad, hogy ha mégsem sikerülne most, akkor decemberben és januárban nem, de utána újra megpróbáljátok? Ha ki akarod panaszkodni vagy sírni magad, gyere nyugodtan és írd ki nekünk! Virtuális ölelést mindig kaphat itt az ember! :-)
krisztibaba85
2013-11-19 17:50:32
 
Sziasztok:-)

Babahordozó:-)))
Én is hagy gratuláljak neked,nagyon örülök,és tényleg reményt adsz az ember lányának hogy 10 kinkeserves hónap után,csak ugy hipp-hopp jön a baba:-))))Vigyázz magadra:-)))

Dzsudzsa nagyon jót röhögtem a "attól félek egyszer kettéharapom a hőmérőt" mondatodon:-))) Te kis " bullldog":-)))

meli gyönyörü a görbét,ha mondjuk nekem ne adja isten a karácsonyfa alatt nem uh kép lesz,akkor már egy ilyen szép görbéért imádkozom jézuskához:-)))És én is biztosra veszem hogy már nem vagy egyedül...

Hát ahogy sejtettem hogy megfog jönni,meg is jött,de azért ari mert megvárta amíg szétdolgozom az agyam,és hazaérek:-)))Végülis próbáljuk mindennek a jó oldalát nézni nem igaz?:-))
napsugar24
2013-11-19 17:06:48
 
Sziasztok!
Babaváró-gratulálok-pihenj sokat és jó egészséget.
Én szeretnék beszámolni a tegnapi napomról. Mint tudjátok egy 5-6 hetes babavesztés után megkezdtük az inszeminációs stimulációt.Tegnap volt a 9. napom és van két 16 és egy 17-es tüszőm.Orvosom szerint a 2-4 közötti tüsző a legjobb. A méhnyálkahártyám sajnos vékonyodott-ezért most a szurik mellé tapaszt kaptam az erősítésre. Szerdán kell beadnom a tüszőrepesztőt és pénteken lesz az inszem. sajnos a dokim nem lesz ott-így más csinálja. a férjemnek szombaton lesz a születésnapja, nekem dec 22-én és karácsony-tehát én nagyon sokszor szeretnék beállni a sorba-igaz mi ikrekre hajtunk. Beszélgettetek már itt az ivásról, vitaminokról és hasonlókról. nekem a dokim azt mondta rengeteg folyadék, nagyon sok fehérje és Pharmaton Matruelle vitamin.
A férjemmel eldöntöttük, mivel tudjuk mennyi az esélye az első inszemnek-és nem kevés az anyagi sem-ezért ha nem sikerül pihenőt tartunk-decemberben és januárban feladjuk (már ha lehet). Igazság szerint én már egy kicsit idegileg kivagyok-és nem tudom meddig bírom még.
Elnézést kérek a hosszú levélért és ha egy kicsit elkeserítettem valakit-de majd csak túlteszem magam rajta
Dzsudzsa
2013-11-19 17:05:37
 
Mel84!
Bár Luciffer az ügyeletes boszi, én nagyon nem lennék meglepve, ha pozi a teszted! HAJRÁ :)))))) És Nagyon-nagyon várjuk a híreket!!!! Hópelyhekkel hulljanak a babák!
Babaváró33!
Én is régóta használom a természetes progeszteron krémet. Nekem egy orvos-természetgyógyász barátunk ajánlotta. Én sem tudom mi lenne anélkül, de azóta nem barnázom, hanem megjön, és gyorsan túl is adok rajta :)) Én is nagyon jónak tartom. Létezik kapszulában is.
Még egyszer szívből gratulálok! Én úgy tudom, a krémet a 12. hétig használni kell, hogy támogassa a progeszteront!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!