Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2013-11-20 06:43:14
 
Jó reggelt:-)
Hu,Dzsudzsa,hajr:-)))
Ildibaba,ne agódj,meg van az az ovu:-))

Nálam semmi extra:-)
Moha13
2013-11-20 06:39:43
 
Ildibaba

Úgy tűnik, mi ma szépet ugrottunk...az ovut meg be fogja rakni, ha még 1-2 napig dent marad vagy följebb megy.

Lányok, mindjárt visszanézem, ki kérte még a babateremtő csomagot és küldöm. :)
Ildibaba81
2013-11-20 06:28:53
 
Sziasztok!

Szerintetek most mi van?

Ma reggelre elég szépen megemelkedett a hőm, de nem tette még be az ovumat... :S Szerintetek volt már? Ezzel a görbével teljesen tanácstalan vagyok :( Nagyon fura... :(
Dzsudzsa
2013-11-20 05:47:04
 
Arachnoidea!
Kívánom, hogy ez a félelmekkel, bizonytalanságokkal teli időszak minél gyorsabban elmúljon, és jöjjön a babavárás minden szépsége! Szívből gratulálok! Pihenj amennyit tudsz!
Én ma így :) Hát, nem tudom, a hasam alja megállás nélkül fáj.
Szilvia1980
2013-11-19 22:26:33
 
arachnoidea:Gratulálok és nagyon vigyázz magatokra:) Jó egeszséget és gondtalan babavárast:)
arachnoidea
2013-11-19 21:13:05
 
A görbémmel kapcsolatban anynit írnék hogy ez volt nekem a 2. ciklus amit hőmérővel követtem és a vérzés 2-4 napjára betette az ovut le is mondtam akkor erről a hónapról aztán amikor pozitívat teszteltem november 2-án és beírtam az aznapi hőmet átrakta ide az ovut ez elég vicces volt így mert amikorra rakta akkor már várandós voltam. Okt 20-án fogant a baba ez tuti mert egyetlen egy alkalommal tudtunk összebújni mertt a hónapban kivizsgálások voltak mindkettőnknek és meg akartuk várni az eredményeinket
arachnoidea
2013-11-19 21:09:34
 
Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a sok pozitív drukkolást és jókívánságokat. Ma reggel kellett mennem UH vizsgálatra aminek az eredménye : méhen belüli élő terhesség 1,3 cm 5hét/3 nap. Nagyon boldog voltam, hogy végre minden rendben van.( november 2 án teszteltem pozitívat ami után egy héttel barnázni kezdtem onnantól hetente volt hcg mérés és UH nem tudták eldönteni hogy méhen kívüli e a terhesség mert belül nem látták akkor ergo kívül van...először nem volt jó helyen az alakja sem volt megfelelő és a nagysága sem. Mára KÖZÉPEN VAN ÉP SZIKHÓLYAG ÉLŐ EMBRIO Nagyon nagyon drukkolunk , hogy ezután minden rendben legyen pihennem kell de nem kell már 24 órában feküdni. Emelni nem emelhetek sajnos nekem ezt a leg nehezebb betartani ugyanis a kislányom aki 12 éves kerekesszékes súlyosan halmozottan sérült és napi 3-szor meg kell emelnem mert etetnem pelenkáznom kell de remélem kapok majd segítséget valamiképp. az utrogestánt kell szednem a 12. hétig. Szerintem túl korán nézték meg akkor volt 17 illetve 21 napos a terhesség. Mostanra minden rendben van.

Mindegyikőtöknek nagyon nagyon szurkolok hogy mielőbb babát várjatok!
mirjam
2013-11-19 20:52:37
 
hú csajok, nagyon várom a holnap reggelt :)
kár, hogy barnázgatok, ilyenkor másnap mindig megjön. pedig egész jól néz ki a görbe (bár nincs korábbi viszonyítási alap, csak másoké).
krisztibaba85
2013-11-19 20:31:25
 
Szia Adry:-)

Igeeen:-) :-) tényleg,hát hajrá:-) :-) :-)
Összejön az:-) :-)
Adry03
2013-11-19 20:26:27
 
Sziasztok !

Babaváró

Gratulálok !

Moha

Ha kérhetném akkor nekem is küldd el légyszi.
adry0331@gmail.com

krisztibaba

1 az 1-ben ugyanolyan a kezdés.


Ahogy tegnap én is számítottam erre, mint az óramű...
1x csak összejön.



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!