Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Karolina01
2013-11-22 09:17:03
 
Napsugár! Gondolunk Rád!!

Moha! Köszi a tippet. Igyekszem felkelteni őt, hajnalok hajnalán... De bitzos nem fog ellenkezni.. : o)))
Igen sajnos PONT akkor utazik el... De csinálok ovu tesztet is jövőhét elejétől, hátha előbb lesz OVU-m...
Moha13
2013-11-22 09:11:34
 
Napsugár
Szorítunk! :)
Moha13
2013-11-22 09:10:26
 
Karolina01
Akkor elutazásáig tudtok együtt lenni, közvetlenül előtte napon reggel meg aznap reggel, mikor utazik, így jó sok kiskatona lesz odabent, valaki csak kivárja épségben az ovudat. :)
Azért mondtam a reggeleket, mert ha előző nap este meg másnap reggel is, akkor lehet, hogy kevesen lesznek...de így a reggelekkel szerintem jól járnátok. :)
ÉS amint visszaért, gyorsan kapd el megint...:D
krisztibaba85
2013-11-22 09:07:25
 
Napsugár,én is gratulálok a jó hírekhez:) csak így tovább:)

Hát lányok már olyan érzésem van mintha a Szürke ötven árnyalata c.könyvet olvasnám :) ami amúgy egy baromi jó könyv:)

Capri köszönöm választ:) Amikor sok volt akkor is együtt voltunk de akkor ugymond a lényeges napon/napokon nem voltunk együtt:$



mkinga
2013-11-22 09:00:01
 
Napsugar!!!
tenyleg gondolunk rad ;) !! Sok sok sikert nektek!!!
Luciffer
majd mond a nevem es akkor elall :)))) :p hehehehe :p

Na vege a lehasagbol lanyok nekem kenyeret kell sutnom, en meg itt ulok es rohicselek veletek :p hat milyen munka ez?! :p


Mindenkinek a nyerget javaslom aki kozel van a kemeny napokhoz es gondoljunk egymasra :D :D
capri
2013-11-22 08:59:22
 
Napsugár, már egy jó hírrel kezdhettétek a napot! Sok sikert a nap további részéhez is! Drukkolunk nagyon! :-)
luciffer73
2013-11-22 08:56:56
 
Karolina...mit mondjak?
Pont a "legjobbkor" utazik :/
Karolina01
2013-11-22 08:55:30
 
Jó reggelt!

Én még mindig nagyon lent vagyok, de közeledik az emelkedés ideje. Figyelek erősen. Remélem, hogy jövőhét elején meg lesz,kedden kb. Az Uram szerdán elutazik és csak pénteken jön haza. Nagyon remélem, hogy minél előbb lesz ovum. Ha pont akkor lesz, mikor nem lesz itthon, háááát, lekaparom a tapétát a falról.
luciffer73
2013-11-22 08:55:25
 
Napsi gratulálunk az uradnak!!! :))))
Rád meg majd gondolunk kingával együtt...ez a gondolkodás már egész jól megy...te meg majd mesélj, ha már túl vagy rajta.
...mkinga...ez az emlegetés nem biztos, hogy jó lesz nekem...és ha nekiállok csuklani miattad? :DDDDDDDD
napsugar24
2013-11-22 08:49:54
 
Sziasztok. Gondoltam gyorsan megirom mig varakozok. Megvan aférjem eredménye. Làthattam énis a mikroszkóp alatt. Nagyon megdicsértek minket mert duplàja az àprilisinek-csak úgy cikàztak. Kérdeztékmivel értük el, s mondtam a vitaminok. Ja pedig az àprilisi is jó volz. Majd dél körül lesz a fellövés, a hasam màr majd szét szakad.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!