Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-12-02 12:26:49
 
Okés bettina...leírom a gyogyók nevét, meg a mg-ot...és betámadok a patikus nénihez! :)))))
...hátha babás nem is leszek ezektől, de pufilufi biztos! :DDDDDDDD
kbettina
2013-12-02 12:25:41
 
ja és a folsav majd a babának kell,az e vit viszont nyálkahártya erösitö,és segít a megtapadásban.
luciffer73
2013-12-02 12:24:57
 
Basszus moha....üdvözlöm a nyomozókat...azért ha sikerül lekapcsolniuk egyet (gólyát)...egész nyugodtan átirányíthatják hozzám...majd én eldöntöm, hogy milyen büntit kapjon! :DDDDDDDDDDDDDD
...nem mondod, hogy az egészet betoltad a fejedbe?????? :))))))))))))))))))
kbettina
2013-12-02 12:23:18
 
épp az a baj,hogy jövöhéten nem tudok,csak a héten vagy 2 hét múlva hétfön.akkor! A folsavamra az van ráirva h 3mgos.
Moha13
2013-12-02 12:22:53
 
kbettina
Köszi a tippet! :)
luciffer73
2013-12-02 12:22:20
 
Sztori....most megint eszembe jutott és itt szakadok az irodában a röhögéstől!!! :DDDDDDDD
...tegnap a lányom valamit beszólogatot...szemtelen volt, mire én: "Kislányom ezt be lehet fejezni!" Erre megint valamit vissza vauzott...mire én: "Most már elegem van...nyákon foglak vágni!"
...egymásra néztünk, és naná, hogy kitört a röhögés...:DDDDDDDDD
...szerinte sokat vagyok itt a fórumon! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Moha13
2013-12-02 12:21:54
 
luciffer
Igen, közben utánajártam, hová tűntek el a golyók...
Bejelentettem az eltűnést és túl vagyunk a nyomozáson...
A nyomozók azt mondták, sikerült kideríteniük, hogy mielőtt odaértek volna hozzád a golyók, váratlanul nagy mennyiségben gólyák jelentek meg és befalták az egészet. Azt is mondták még, hogy ezekkel a hihetetlenül falánk gólyákkal eddig nem találkoztak, talán nem is hazaiak...mindegyiknél volt egy csomag, amikből nyöszörgések és apró sírdogálások hallatszottak időnként...ezért erős a gyanújuk, hogy ezek valószínűleg babás gólyák és az itt fórumozó babára vágyókhoz igyekeznek, a golyókat pedig azért falták be, mert kell az energia, hogy mindenkihez odaérjenek 1-2 hónapon belül a csomagokkal. :)
luciffer73
2013-12-02 12:17:28
 
Sajnos én már lassan ott tartok, ha meglátom az embert este alsógatyában inkább pánikszerűen bealszok...:DDDD valószínűleg ő is így van velem...mármint nyilván én nem alsógatyában lejtek...:DDDDDDDDDDD
Hát akkor megkapom a fizut és irány a patika...
Hanyas folsavat szedsz?
Visszatérve a kérdésedre....szerintem simán menj jövőhéten lukvizitre...inkább mondja azt, hogy feleslegesen, minthogy leb..on amiért nem mentél...nem?
kbettina
2013-12-02 12:15:18
 
Bioextra e vitamin,lágy kapszula, 200 mgos. Párszáz forint.
kbettina
2013-12-02 12:13:16
 
sima olcsó folsav,de az e vitamin a lényegesebb mert az erősíti a nyálkahártyát,és az is filléres dolog.hát a sexet már mi is a hátunk közepére kivántuk:D durva is volt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!