Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-12-02 15:34:45
 
Napsi...hiszem, hogy nekünk is bekerepel...!!!! Ezek után tuti....remélem, hogy ezt bent a petém is látja! :))))) Meg érzi is...annyira örülök!!!!!
Ildibaba81
2013-12-02 15:32:43
 
Igen!

Ez az!

Ezek szerint hozzátok nem úgy jön a MIKULÁS, mint máshoz!

Gratula! És milliószor sok-sok BOLDOGSÁGOOOOOOOOOOOOOT!
napsugar24
2013-12-02 15:31:17
 
Zsuzsi-gratulálok-ez nagyon jó-két pozi teszt egy napra-ez nagyon jó.
Remélem majd én is csatlakozhatok
Ildibaba81
2013-12-02 15:30:56
 
Zsusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Most én futok ki, de örömömbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TE JÓ ÉG! Ha egy üzlet beindul!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
luciffer73
2013-12-02 15:27:05
 
zsuzsi...baszkiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szerencséd, hogy öreganyádnak...meg a többi!!!! Úgy örülök....fene azt a titokzatos mindenedet!!!!!!! :)))))))
fbzsuzsi
2013-12-02 15:22:51
 
nem bírtam holnapig, megcsináltam. egyértelműen 2 csíkos! :)
Ildibaba81
2013-12-02 15:21:06
 
Napsugar!

A 10. dpon ilyen szép magas hővel, kívánósan... lehet, hogy lesz ebből valami.... :)
luciffer73
2013-12-02 15:13:05
 
Napsi...szóval kívános vagy?? :))))))) A te görbéd is csodaszép ám! :)
napsugar24
2013-12-02 15:08:10
 
Sziasztok!
Reggel mielőtt elmegyek dolgozni, még elolvasom a fórumot (olyan 6.30), s mikor hazaérek bepótolom a többit. Hát a mai napon volt mit bepótolni.
Először is nagyon sajnálom akinek megjött, vagy csökkent a hője, s gratulálok kbettina-szép karácsony lesz.
Mindenkinek drukkolok még akinek kell,látom vannak még itt szép görbék.
Moha én nagyon szívesen foglalkoznék egy olyan gólyával, azt hiszem még szállást és élelmet is tudnánk neki adni.
Mkinga-10 dpon-én is.
Én már eldöntöttem, ha nekem most megjön, akkor biztosan lesz sírás, de a következő ciklus(december)a szórakozásé lesz. Ahogy néztem olyan 25 körül lenne az ovum.
A férjem nagyon biztat-minden este szinte szalonnát hagymával, vagy száraz szalámit mandarinnal kívánok. Hátha
A görbém így néz ki
luciffer73
2013-12-02 15:07:28
 
Bettina...szokott lenni ilyen fájás, persze nem mindenkinek. Ha nem múlik, akkor viszont irány a doki...mert ez komoly gondra is utalhat!
Próbálj meg sokat feküdni...lazulni...és folyadék...!!!! Remélem rózsaszínes folyásod, vagy egyéb nincs!!!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!